Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

monika.tdm
11. kvě 2010

Salu a odkud ze jsi???

reddwarf
11. kvě 2010

Salu,"dotáhla" 😀 ,to je přesný,kulím se jak balooon,fuj,už to není pěknej pohled....Odhad váh máme 2,2 a 2,5kg,ale je to fakt orientační,tak doufám,že to není moc mimo 🙂 ...

haassinka
11. kvě 2010

Ahoj těhulky,

začínám prodávat věci po našich holčičkách, strašně rychle rostou. takže kdyby měl někdo zájem koukněte na mimibazaru - Alena Ř. (haassinka) ID 246950, nebo mohu fotky poslat emailem. Je tam spousta úplně nových nenošených věcí (budu postupně přidávat).

Úspěšné těhulkování a dotáhněte to co nejdál🙂

monika03
11. kvě 2010

Moni, tak tohle mě nenapadlo! Jen se to asi prodraží, že??? Ono to fakt vypadá na školku! 😀 A nejsi moc akční? Já teda nic neperu, pořád všechno odkládám. Pak toho budu mít asi plné brýle! 😝

monika03
11. kvě 2010

Reddwarf- vydrž, je nás tu spousta co by jsme z fleku braly tvůj týden!!! Za chviličku máš miminečka taky doma- a my se budem koulet dál! 😉

salu
11. kvě 2010

Moniko.tdm - jsme ze severních Čech, ze Zákup. Psaly jsme si v té interní poště o ....

salu
11. kvě 2010

Moni03 - já teda už taky peru, co když pak budu muset lehnout ...... 😢

monika.tdm
11. kvě 2010

Moni mne uz ted boli kycle, kdyz jsem pribrala 10 kilo, takze zehleni mi dela problem a v sede to neumim!! kamoska porodila v sedmem mesici a pak na nic nemela cas!!! No a ja mam mamku prave az v Roznove, takze jsem na vsechno sama!!! A manzel zehlit neumi, zehlicku drzi jak pocitacovou mys!!! 🙂

monika.tdm
11. kvě 2010

salu jsem blba!!! 🙂

monika03
11. kvě 2010

Teda holky vy jste fakt akční, mám ještě v Hodoníně spoustu poděděných věciček a odkládám i to to roztřídit. Ale budu si brát z Vás příklad a taky se do toho pustím. 😉

monika.tdm
11. kvě 2010

Ja teda nevim, kdy jine holky zacaly prat a zehlit? Ale stesti preje pripravenym!!! 🙂

monika03
11. kvě 2010

No jo, tak já se polepším! 😉 Já jen to odkládala, protože nás čeká ještě stěhování. Ale ono se to dá dát nachystané do pytlů, že?

salu
11. kvě 2010

moni, jestli se budete ještě stěhovat, tak toho budeš mít na úklid a praní až až. takhle to budeš mít do foroty 🙂
a já ti teda povím, mám 10 kg nahoře a je to děs! neohnu se, nevydržím dlouho stát u žehlení, vaření .... 😝

monika.tdm
11. kvě 2010

fuj stehovani!!!! 😒

monika.tdm
11. kvě 2010

Monco a vy vite co to bude???? 😉

monika03
11. kvě 2010

Salu, no asi máte pravdu. Ještě se budu muset pustit do nákupů, protože fakt všechno ani zdaleka nemám. Jinak mi povídej- já mám 1Okg nahoře už teď!!! 😝 Zajímalo by mě na kolik to dotáhnu?! ☹

monika03
11. kvě 2010

No jo, taky nesnáším stěhování, ale co se dá dělat- tady nemáme místo a ani kočár není kam dát. Pořád jsme sháněli podnájem v RD, proto to máme až tak na poslední chvíli. Ale myslím, že tam se nám bude líbit. 😉 Jo Moni, my to víme, ale nikomu to neříkáme. Vy si necháváte překvápko????

betina
11. kvě 2010

ahoj holky,

rejchl moc gratulujeme, krásná jména a krásné váhy, tak zdravíčko na celý život přejeme!

tak vidím, že jsme z toho včerejšího příspěvku byly rozhozené všechny, mi ani nemluvte...dneska se furt pozoruju a teda je pravda, že mě pobolívá bříško, ale nebyla jsem tak hysterická jako dneska....a s tou výbabičkou, je to těžký no, u nás se budou doma strhávat stropy (špatně odvedená práce), pak musíme přesunout pokojíček za ložnoži(menší za větší), aby měly děti více místa. Dr. říkala, že u dvojčátek je lepší mít nachystanou výbavičku do sedmého měsíce. A já to s aktivní Verunkou budu tak tak stíhat. A jak vy? Kdy jste začaly chystat?

pavcahola
11. kvě 2010

10kg je hezké já už ted mám 4kila a to teprve končím 4měsíc. 😉

monika.tdm
11. kvě 2010

Monco my to mame prekvapko!!!! Ale podle toho jak jsem flekata v obliceji tak tam budou zenske!!! 🙂 Ja chci kluky a manzel holky!!! 🙂

monika.tdm
11. kvě 2010

beti ja zacala nakupovat po 14 tt!!! 😉

monika.tdm
11. kvě 2010

jo a kocar uz mame taky objednany!!! 😉

monika03
11. kvě 2010

Ty jo, tak to já vše nechala až po tom screeaningu ve 21tt- před tím jsem měla strach a teď to taky řeším tak nějak pozvolna. Na kočár se chci jet osobně podívat jak bude v Brně ten veletrh. No a teda tak smekám Moni před tvou výdrží- takové překvápko bych asi nezvládla. 😀 Chtěla jsem vědět jaké barvičky mám obhlížet. 😉 Ale máme z toho prču jak je celá rodina zvědavá! 🙂

salu
11. kvě 2010

Moni a pro jaký kočárek jste se rozhodli?
Hele, na obličej a fleky se nespoléhej. Mě všichni tipují kluky 😀

Já začala nakupovat až ve 22tt, když nám řekli, že to budou holky.

monika03
11. kvě 2010

Salu jak je to s buchtinama??? Pořád trvá noční řádění? 😉 U nás teda jo, jen teď jsem vyvalila oči, že ještě není deset a už začínají! 😲

monika.tdm
11. kvě 2010

Ty jo, tak to ja mam klid celou noc, u nas je v brise rodeo dopoledne dneska to vydrzeli 4 hodiny vkuse!!! Asi hrali domino, nebo co!!!

Salu mame Easywalker!!! Cena priserna, ale rekli jsme si, kdyz nejedeme k mori tak to vrazime do kocaru!!!!

salu
11. kvě 2010

Jo jo, řáděj, hlavně kolem 22 a pak ráno 6,30. Teď jsou obě KP, takže hezky buchanec do močáku 😀

salu
11. kvě 2010

Tak to budete spojeni. A jakou barvičku, když překvápko?

fiallinka
11. kvě 2010

Já jsem začala něco nakupovat po cca 15. týdnu, už jsem to nemohla vydržet... no a po tom ultr. ve 20.tém týdnu už jsem to rozjela naplno. Je pravda, že to asi bylo brzo, ale po tom cca 25. týdnu bych už asi fakt nakoupila...

Tentokrát toho mám hodně doma, budu potřebovat jen druhý monitor dechu, vyřešit spaní a kočár...

monika03
11. kvě 2010

Tak to máme fakt úplně stejnou dobu- jen dnešek se nějak vymyká! 🙂 My máme pořád horní a dolní a dnes jsem byla na wc nesčetněkrát!!! Zvažuji, jestli by nebylo levnější si koupit nějaké megamaxiplínky! 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru