Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

sarik1
10. srp 2010

fialinka: Mám obrovskou radost, že jsi v pořádku....!!!! jen tak dál holka..... je to super!

melivan
10. srp 2010

ten easy walker duo se mi zdá strašně těžký ale záleží na tom kde bydlíte,jestli v bytě nebo v baráku

sarik1
10. srp 2010

Já mám E3 twin je lehký ja pírko, má 75cm šíře a manža to okoukl z bezpečnosti, ten kočár je nesmrtelnej, prej se na něm nedá nic zničit, je pravda že nás vyšel na nějakých 27.000 +- bez autosedaček, no jsme z něj unešení

melivan
10. srp 2010

ten enznám ale může být dobrej podle té ceny

sarik1
10. srp 2010

JO holky a já s Kolínem nemám dobré zkušenosti, my se tam přijeli podívat a když viděl pán, že z nás hned tak nic nekápne... tak se nám přestal věnovat a nabídl nám kočár za 15.000 stylem, že budem nezodpovědní rodiče, když nechcem Easy Walker.. :( a to sme sehnali bezpečnějši než EW, takže at se jde vycpat

sarik1
10. srp 2010

@melivan to je on akorát béžovočerný a korbičky s fusakama máme do Gessleinu moc moc byla sestřenice s Gessleinem spokojená

http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-e3-twin-au...

melivan
10. srp 2010

v Kolíně jsme byli taky a dopadlo to stejně.

melivan
10. srp 2010

-@sarik1 a jak ti je ve 24tt?Mě v té době pálila strašně žáha spala jsem skoro v sedě.Měla jsem ale výhodu že jsem zjistila těhu na mé narozky 2.10a porodila jsem předčasně v dubnu tak jsem se vedru vyhla

sarik1
10. srp 2010

@melivan no mě hrozně natýkají nohy, takže baštím Detralex, nosím punčochy a chystám se na lymfatickou masáž.. tak uvidíme... jinak je vše OK, jen mě trápilo to, že sem moc dlouho necítila pohyby.... .( dneska je to poprvé, když si dám ruku na bříško tak cítím takové cukání a udělala se mě na chvilku boulička 😀

betina
10. srp 2010

Melivan a kdy se ti holky narodily? v kolikátém tt?

melivan
10. srp 2010

narodili se 33+3tt,měla jsem nějakou infekci v krvi prý na to těhotné trpí a musela jsem hned na císař.Ležela jsem tam ale měsíc před porodem an udržení protože mi Melisska valézala hlavičkou.Pustili mě 23.4 ve středu domů a v sobotu jsem jela zpět na kapačky na zastavení porodních bolestí.V pondělí 28.4 přišel ráno doktor že výsledky jsou v pořádkua bolesti zastavili ale v deset přišel že jdeme na sál v 10.45hod že musejí holky okamžitě ven

melivan
10. srp 2010

ale hned po císaři jsem ještě druhý den měla další operaci(sekci).Operovali mě za 5minut dvanáct.Ztratila jsem při císaři hodně krve tak mi ji dodávali v kapačkách ale druhý den ráno nevěděli kam se ztrácí protože podle odběru jsem jí měla už mít dost ale neměla.Udělali mi ultrazvuk a už jsem jela.Holky jsem viděla až po týdnu.Byly cca 3týdny v inkubátoru.narodili se 1990 a 1930g ale zhubli na 1800g.Ještě že jsem měla píchnuto kortikoidy na plíce

sarik1
10. srp 2010

🙂 ono se říká, že lepší je porodit v sedmém než osmém měsíci, nevím, co je na tom pravda.... ted to byl teda kopanec, juchááááá, to je holky tak krásnej pocit...dneska je to poprvé

melivan
10. srp 2010

tak to máš výhodu.Mě holky přes den spali a v noci kopali jak divý.Ale je zajímavé že vždycky začali kopat když tatka přišel z práce a slyšely jeho hlas

melivan
10. srp 2010

@sarik1 to se říká taky nevím proč

sarik1
10. srp 2010

@melivan manža denně hladí bříško, dává si tam ouško a šmíruje je... pak mě říká co se tam děje 🙂

melivan
10. srp 2010

@sarik1 to Peta taky dělal a v tu chvíli jak ho slyšely tak kopali celou noc.Byla jsem od začátku na neschopence takže doma,tak to byli v klidu.Trpěla jsem jen zácpou jinak nic

sarik1
10. srp 2010

@melivan taky sem od začátku doma, ale už mě to leze na mozek..... 😀

melivan
10. srp 2010

@sarik1 máš dvojčátka přirozeně nebo uměle?Já je mám po umělém

salu
10. srp 2010

Ahoj, tak Monika03 je už na pokoji s Vojtíškem, má sice vyšší tlak, ale bude to prý trvat dýl, než se to srovná. Teď ještě, aby Tinka zesílila. Všechny vás zdraví.

monika.tdm
10. srp 2010

@salu Dekujeme, moc a moc!!!! Pozdravuj ji!!!! 🙂

atreides
10. srp 2010

@matteka ta cena je bez korbiček tuším

no u mě jsou jen dva favoriti, a to EW (ale u něj mi krapet vadí, že nemá polhovatelný nožky) a Bumbleride, u něj doufám že by jsme ho mohli snad stihnout v té nové kolekci. No a pak tady ten TFK mě docela překvapil.

@sarik1 super, gratuluji ke kopanečkům 😵 😵 😵

jinak to o tom porodu v 7měsíci - je to prý lepší kvůli plicím, páč v osmém se ty plíce vyvíjí bo co

fiallinka
10. srp 2010

@sarik1 to se říká, ale ptala jsem se na to i doktorů a všichni říkají, že je to fakt blbost, každý den navíc je prý dobrý 🙂, je to pověra...

a jinak gratuluju ke kopancům - já jsem naštěstí cítila hlavně tu zdravou holčičku hodně už od 17. týdne a kopala hodně i po tom zákroku a te´d taky, takže mi dělá radost, že o ní vím....

sarri
11. srp 2010

@basina
Basi, tak to je za pár a bude další páreček? Ta jména platí?

Holky, nechcu strašit, ale podle toho, co tu píše paní o reklamaci, tak to by mě teda pěkně naštvali vysvětlením, že otočná kola klepou - neklepou - máme 2 kočáry s otočnýma a neklepou. No, kdo uvažujete o EW z Kolína, tak si počtěte.

atreides
11. srp 2010

@basina wau už v pondělí? tak budu držet palečky 😵 mmch je super tu u někoho vidět 38tt 🙂

basina
11. srp 2010

@sarri Ahoj Sarri, co holky, už jsou zdravé (a ty taky)? Četla jsem o Vaší angíně. S tím EW jsi mne moc nepotěšila, ale co, přinejhorším se pocvičím v reklamacích - bouchání by mne určitě rozčilovalo... 😒. Nojo, máme to za pár 😉. Jména pořád platí, ale pořád taki trochu váháme, byť jsou pro nás oba od počátku Kvido a Julie. Jsem zvědavá, jak rychle vskočím do Vašich debat s neumělými dotazy typu HELP, nevím, co dělat 😉. Muži jsem řekla o teletubbies a jiných vychytávkách, tak jsem zvědavá, jak se pochlapí...

@atreides Jojo, za palečky budu moc ráda. A v pondělí už to bude 39 😉, pokud tedy vydržíme 3v1 😉

@salu Taky se připojuju a zdravím!!!! Hlavně, že je o něco lépe.

sarik1
11. srp 2010

@melivan Já po umělku 🙂 ...

annamat9
11. srp 2010

Ahoj všem, kdo bude chtít EW kočár tak jsem náhodou narazila na tuhle aukci, dyštak si to podchyťtě.
http://www.aukro.cz/item1180390411_korbicky_eas...

@basina moc držím palečky, jsi dobrá, že se takhle držíš 🙂

weroniika
11. srp 2010

@sarik1 ahoj prosím pošli mi odkaz na tvůj kočárek nevím o jaký jde???díky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru