Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

salu
11. kvě 2010

doplňuji Bler

***ČEKATELKY***

REJCHL - 24. května - dvojvaječné, chlapci Jára a Davídek
EIRIN - 27. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
REDDWARF - 2. června - holčičky
ALI.CKA - 15. června - jednovaječné, Jiříček a Honzíček
SALU - 29. července - dvojvaječné holčičky
PANKACA - ??????
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
MONIKA03 - 30.srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, ???
PAVCAHOLA - 23. října -
BETINA - 24. října -
TULANEK - 25. října -
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu -
BLER - 17. listopadu -
SARIK1 - 1. prosince -
FIALLINKA - 14. prosince -

hanula83
11. kvě 2010

Salu, tak člověk se musí šetřit, to je pravda, ale zase to nemusíš nějak přehánět. Pokud se cítíš na to, někam jít, tak určitě běž... Občasné pobolívání, tvrdnutí, je myslím normální... No jo, já vím, to se mi to mluví, navíc já byla to samé, modlila jsem se za každý nový týden... Ale bude to dobré, uvidíš. Zkus se naopak trochu odreagovat a nemyslet na špatné věci... Ta Rejchl má možná fofry, nebo si třeba špatně uložila tvoje číslo..

jjjb
11. kvě 2010

Dobrý den, nezlobte se, že Vám se lezu. Jen Vám chci nabídnout ohrádku pro dvojčata, kdyby jste měla některá zájem 🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=195411
bližší info a foto ráda dodám 🙂

salu
11. kvě 2010

Hanul, máš pravdu. měla bych se spíš odreagovat a né to tak úzkostlivě přehánět.
Snad se Rejchl jěště ozve.

monika.tdm
11. kvě 2010

Jezis to je hrozne!!!! Uz jsem 6. v seznamu a nedavno jsem byla na konci!!!! 😉

salu
11. kvě 2010

INFO OD REJCHL !!!!!!!!!!!!!!

ahoj tety konikovky, jmenujeme se Jara a David, narodili jsme se v decinske porodnici 10.5.2010 s mirami 47 cm, 2,5 a 2,79 kg.

salu
11. kvě 2010

Moni, to mi povídej 😝

mrkvicka28
11. kvě 2010

To j¨sou krásné váhy tak rejchl moc gratuluj ke krásným klukům

monika03
11. kvě 2010

Jééé takže tedy konečně- další drobínci!!! Gratuluji! 😉

salu
11. kvě 2010

Eirin, ty máš nástup tento čtvrtek a v pátek CS?

Ali.cko já myslím, že vše do sebe hezky zapadne, ve čtvrtek kontrola a už brzy mimísci.

monika03
11. kvě 2010

Salu, já magnézko taky brala, ale začaly mě ty křeče stejně v noci chytat. Tak mi ho napsal znovu a teď ještě navíc jakési prášky jen na dva dny a pak zase mám brát zpět to Magne. S tím včerejším tématem nás to tady vyděsilo asi všechny, ale je fakt, že pokud se trošku cítíš tak něco dělej- opékačka, by ti určitě neuškodila- ba naopak! 😉 Jinak Aničce brzké uzdravení!!!

pavcahola
11. kvě 2010

Ahoj holky děkuji za uklidnění,kdyby to ta doktorka myslela vážně s tou hospitalizací už v 30týdnu,tak ji budu hooodně přemlouvat,protože bych to tam asi nevydržela.A zase tak bohatý nejsme abych se mohla takovou dobu válet v nemocnici. 🙂

salu
11. kvě 2010

Moni, díky. Manža dnes odjíždí do pátku do Rožnova na SC, tak to tady musíme nějak zvládnout. ale elánu má dostatek, naštěstí je bez teplot.

monika03
11. kvě 2010

Tak to je hlavní, že ji elán neopouští a teplotky netrápí! 😉 Kašel snad brzo ustane.

hanula83
11. kvě 2010

Salu, manža je gynekolog? To jsem zas cosi přehlídla 😕 😉

monika03
11. kvě 2010

Hani já myslím, že manžel Salu jede na služebku.

hanula83
11. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ježiš, já jsem už asi fakt dlouho doma 😅 ... jo a Moni, zeleninky dneska snědly víc, než kdy dřív, tak bych se ani nedivila, kdyby z toho byly opité 😉)

monika03
11. kvě 2010

😀 😀 😀 hele Hani, že ty ses převitamínovala s nima! 😀 😀 😀

hanula83
11. kvě 2010

Moni, já dnes snědla už asi 5 jogurtů, tak je možny, že v tom něco bylo nebo třeba byly prošlé 😅 ... No nic, jdem na to 😉...

irminka
11. kvě 2010

ted jsem se pobavila, já jsem si také myslela, že jde operovat a to jsem vařila kapustu, hm, tak kapusta byla asi také prošlá, či co 😅

monika03
11. kvě 2010

Tak to je zlé- ale nic si z toho nedělej, jen bych se já z toho množství po... 😉 Dnes máte vše dovoleno, když máte ty polonarozeniny! 🙂

eirin
11. kvě 2010

Salu, já mám sice ve čtvrtek nástup do porodky, ale jen kvůli tomu, aby mě měli na očích, když budu už 38tt. Prý mě nechce dr. nechat běhat s dvojčatama po venku. Zatím to totiž vypadá, že budu rodit normálně a tak tam budeme všichni hezky čekat, takže netuším, jak dlouho tam budu 😅

salu
11. kvě 2010

Holky, tak se tady fakt řehtám !!!!!! Manža jede na služební cestu SC, gynekolog je amatér 😀 Tak to je fakt bomba !!!!

salu
11. kvě 2010

Eirin, neboj, taky se dočkáš. Je rozumné, že tam budeš pod kontrolou. A dlouho tě nenechají čekat. Kdyžtak ti "lupnou" tabletku 🙂

monika.tdm
11. kvě 2010

Se jeste pobavite az uvidite vorvane v albu, pridala jsem nejake foto, konecne!!!! 🙂

Salu do Roznova pod Radhostem????

reddwarf
11. kvě 2010

Ahoj těhulky,tak hlásím,že zatím se u nás nic nechystá.Příští úterý mám návštěvu rizikovky ve fakultce a tam se konečně dozvím "jak a kdy" budem rodit 🙂 ...Gratuluju k dalším miminkům 😉 ,váhy super!!!

salu
11. kvě 2010

Jo jo, do R.p.R. 🙂

salu
11. kvě 2010

Reddwarf, vydrž. Taky se dočkáš. Podívej, kam jsi to dotáhla! Mimísci budou ukázkový 🙂

monika03
11. kvě 2010

Salu taky jsem se od srdíčka zasmála!!! 😀 Holky holt berou zkratky už profesionálně! 😉
Jinak Moni koukla jsem do toho alba, ale nejvíc mě pobavilo to velké- malé prádlo!!! Ty plánuješ porodit mateřskou školku a zkoušíš nám tvrdit, abys tu mohla být s náma, že budou jen dvě???? 😀

monika.tdm
11. kvě 2010

Moni, vzdy pripravena, no prece nebudu furt prat a zehlit!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru