Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

vlckulka
12. kvě 2010

Ahoj těhulky,

mohu mezi vás? Také čekám dvojčátka, ačkoliv jsem byla velice zvědavá, kdo se mi v bříšku skrývá, tak se nám hodlalo odtajnit pouze jedno miminko a to holčička a druhé nás sabotuje a pořád na mě vystrkuje prdelku a zádíčka 😵
Vidím, že pilně nakupujete a připravujete výbavičku - tak já abych řekla pravdu, asi jsem trochu lenoch, ale zatím jsem se dopracovala k tomu, že jsem si protřídila oblečky, které jsem dostala a objednali jsme kočárek a postýlky. První krok jsme udělali 😀

womenne
12. kvě 2010

Ahojte maminky chcela som sa spytat či tu nieje maminka z Okolia Ostravy ktora by chcela kupit kočik pre dvojky mam na predaj športovu trojkolku viac v IP.Dííík 🙂

salu
12. kvě 2010

Moni03 - viděla jsem ho ve městě u jedné maminy a pak tady u holek, prostě mě dostal. Já chtěla spíš tašky než korbičky, kvůli pohodlnějšímu přenášení. A u Aničky mi vyhovovalo, že když mi ještě z procházky spala, vzala jsem tašku a dala jí třeba spát do ložnice k otevřenému oknu a já stihla sprchu.

salu
12. kvě 2010

Vlckulka - ale ty jsi nás už navštívila, pamatuju si tě 🙂 tak tě můžu napsat do tabulky?????? 😎

vlckulka
12. kvě 2010

Salu - no vidíš, já si to ani nepamatuji, to muselo být hodně na začátku 🙂 - do tabulky mě samozřejmě přidat můžeš.

monika03
12. kvě 2010

Tak to chápu. Já jej právě viděla jen na fotkách- dvojčátka v okolí se mi vyhýbají- teda až na ty moje! 😀
Vítáme tě Vlckulka!!!

monika.tdm
12. kvě 2010

My objednavali 9.4. a bude v cervnu!!! 😉

monika.tdm
12. kvě 2010

No my jsme chteli taky bumbleride, ale kdyz jsme videli oba na vlastni oci tak vyhral EW!! No Monco uvidis na veletrhu!!!!

vlckulka
12. kvě 2010

Tak my kočárek objednali 6.4 a vyzvednout si ho můžeme kdykoliv, kdy se nám to bude hodit, můžeme klidně až po porodu, což nám vyhovuje, takže já budu v nemocnici a taťka pojede pro kočár a postýlky 🙂

salu
12. kvě 2010

Moni03 - přijeď k nám do mini města - jenom já znám (od vidění) šestery do věku 6-ti let !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! asi je tady špatná voda 😀

salu
12. kvě 2010

Vlckulko a jaký ????

monika03
12. kvě 2010

Jejda Salu- jak vy to tam děláte??? 😀 😀 😀

vlckulka
12. kvě 2010

Easywalker, byly jsme se mrknout v Kolíně v prodejně, kde jsme porovnávali a jednoznačně vyhrál

salu
12. kvě 2010

doplňuji Vlckulku

***ČEKATELKY***

EIRIN - 27. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
REDDWARF - 2. června - holčičky
ALI.CKA - 15. června - jednovaječné, Jiříček a Honzíček
SALU - 29. července - dvojvaječné holčičky
PANKACA - ??????
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
VLCKULKA - 22. srpna -
MONIKA03 - 30. srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, ???
PAVCAHOLA - 23. října -
BETINA - 24. října -
TULANEK - 25. října -
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu -
BLER - 17. listopadu -
SARIK1 - 1. prosince -
FIALLINKA - 14. prosince -

vlckulka
12. kvě 2010

Salu - ještě pro doplnění do tabulky - jsou to dvojvaječná dvojčata - holčička Veronika a druhé buď Dominik nebo Kateřina

salu
12. kvě 2010

Vlckulo, tak to se nedivím - Kolín je tím vyhlášený 🙂 jsou výhradními dovozci, takže tě tam vždycky dostanou.
Ale budeš spokojená. a jakou barvu?

salu
12. kvě 2010

Moni03 - hele já fakt nevím a děsně se tomu směju. Je to fakt nepochopitelný.

monika.tdm
12. kvě 2010

No my jsme byli taky v Koline a jeste ho nemame!!! Jeste nevolali!!! ☹

monika.tdm
12. kvě 2010

Ja si myslim, ze v Zakupech se lepe modlej!!!! 😉

vlckulka
12. kvě 2010

Na to jsme byli připravený, protože jsme to věděli, že jsou výhradní dovozci, ale manža je hroznej šťoura, tak tam ty kočáry prolézal, rozmontovával kolečka atd. a nakonec sám vybral EW, že mu přijde bytelný - vybrali jsme nakonec jedovatou barvičku Lime, ale nám se hrozně líbí 😀

monika03
12. kvě 2010

Jééé Vlckulko hezky jsi mě v seznamu předběhla! 😉

monika03
12. kvě 2010

Moni, myslíš teda, že je to v Zákupech modlením???? 😀 😀 😀

salu
12. kvě 2010

Moni.tdm - neboj, brzo zavolají. Oni jsou na EW zaměřený a ty dodávky tam jedou ve velkém.

salu
12. kvě 2010

Musím jít dát najíst zvěři 😀

monika.tdm
12. kvě 2010

Treba maji lepsiho faraře!!! 🙂

monika03
12. kvě 2010

😀 Asi půjdu chvilku poledňovat- tak dobrou! 😉

vlckulka
12. kvě 2010

monika03 - dobrou, také o tom přemýšlím 🙂

monika.tdm
12. kvě 2010

Tak ja jdu varit, zatim!!!

ali.cka
12. kvě 2010

hele holky,já si šla taky hodit ucho a nejdřív zvonila poštačka(dop.dopis) a pak nám dovezli balíček.slunečníky na kočárky.nám už chybělo jen to!já taky mohl mít uskladněný kočárek na prodejně,ale nemohla jsem to vydržet a tak už jsme pro něj byli,mám ho zaparovaný u bráchy a chodím se na něj dívat 😀 .jinak zítra jedem na pásy do porodky tak jsem zvědavá co my řeknou na ten můj pupík.ten podbříšek mě pěkně bolí už 3den!

monika.tdm
12. kvě 2010

nic si z toho nedelej!!! U nas zase oboji sousedi rekonstruujou, takze zbijecky, motorovky, bagr atd!!! ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru