Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

monika03
6. črc 2010

Jinak zpráva od Salu- holky kojí už obě najednou! Domů pojedou až přiberou- zatím stojí na váze. Ode dneška by měla mít holky u sebe na pokoji! Injekce už nedostává, takže bříško bolí- nohy plasknou pomalu.
Jo a ještě Vlckulka se jí prý celý den neozvala tak snad se nic neděje. Toť zatím vše! 😉

monika03
6. črc 2010

Tak ještě holky na pokoji nemá- vozí jí je na kojení a když přijde manžel tak si je půjčují!!!! 😉

monika.tdm
6. črc 2010

Nazdarek ve spolek, tak se nam krasne ochladilo, tak aspon chvilku odpuchnem!!!!

@basina Jo uz se nam to holka krati, jsem zvedava jak v pondeli zvladnu poradnu u Apolinare, prej ma byt 35 stupnu!!!! No hnus!!!! V sobotu jsem to nevydrzela a jeli se do Podebrad koupat na piskac, samo, ze jsem jen ve vode brouzdala, ale maji tam super studene sprchy!!!! Kdybych byla doma na zahrade tak umru!!!!

@rozara Vítam te v klubu!!!! 😉

monika.tdm
6. črc 2010

@monika03 Diky za info a pozdravuj!!!! 🙂

annamat9
6. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem se tady dlouho neukázala tak se hlásím. Salu moc gratuluju, vydržela dlouho. Nováčky vítám. Jinak u mě vše ok kontrola až v pondělí, už se těším na mimča, že je zase uvidím. Jinak jsem dostala výpověď z práce, byla jsem ve výpovědní době tak jsem teď jen na neschopence ani na pracák mě nechcou. Vypadá to, že budu muset na 4 roky na mateřskou. Dneska mi onemocněla malá, tak budu doufat, že je to jen nachlazení a není to nic vážného, zítra jdem k doktorce tak se uvidí. Tak ahoj všem a užívejte si ochlazení 🙂

salu
6. črc 2010

AHOOOOOOOOOOOOOOJ, rychlý pozdrav před kojením a pár foteček v albu 🙂 Držte se!

lenca78
6. črc 2010

@salu Velka gratulace. Holcicky jsou tak krasne, preju jim vse nej do zivota.

basina
6. črc 2010

@salu GRATULUJI!!! Všechny tři holčičky jsou mooooc krásné!!! Barunka s Eliškou vůbec nevypají na 4deňátka! A Tobě Salu taky klobouk dolů - jak vše zvládáš, včetně přidání obrázků! Moc zdravím...

basina
6. črc 2010

@monika03 Moni, tak jsem si chtěla zkontrolovat Tvůj pupík - na fotce s malířem je fakt ooobr a při tom jsem objevila, že mi asi něco uteklo... Mohu gratulovat k svatbě? Doufám, že si to dvojčátka užila 🙂 🙂 🙂 a Vám přeji, ať jste moooc spokojení!

rozara
6. črc 2010

Gratuluji ke krasavičkám! 🙂 😉 At jste všechny zdravé.

beatrice7
7. črc 2010

@salu , no to je krása ! Bulím jak želva, nevím proč. 🙂 Asi ty hormony...

monika03
7. črc 2010

Ahoj holky!!!
@basina 😉 no jo vypátrala jsi to!!!! 😀 Rozhodnutí, vyřízení, uskutečnění i to, že to bylo za náma trvalo 10dní!!! 😀 Takže akce kulový blesk.

basina
7. črc 2010

@monika03 Klobouk dolů. Po té, co muž uznal na matrice otcovství (to mi přišlo jako podstatně jednodušší), jsem říkala, že by bylo lepší se vzít. Byl to hodně neosobní a nepříjemný úkon.... Vaše volba byla určitě lepší 😉 😉 Takže ještě jednou gratulace, novomanželko!!!

basina
7. črc 2010

@monika.tdm Moni, už jsem myslela, že ses fakt koupala. Já to tak moooc zvažovala, ale nakonec jsem taky koupala jen nohy, navíc jsem neměla kuráž. Co tvoje rýma? Moje je horší, zase se smixovala s alergií a už si musím brát spreje na dýchání.... déšť úlevu přinesl, ale jak píšeš, už v pondělí bude 35 stupňů.... :((((

monika03
7. črc 2010

@basina díky moc! No popravdě všude na nás hleděli jako by jsme padli z nebe a říkali, že normální lidi to vyřizujou minimálně měsíc dopředu! Ale jinak to byla sranda!!! 😀 Teda až na ty nohy večer. 😝

monika.tdm
7. črc 2010

@basina Neboj nekoupala, nebudu riskovat zanet!!! Na koupani mam napusteny bazen doma!!!! 😉 Ryma je furt stejna, v lekarne me uz upozornovala ze kapicky se muzou strikat jen tyden, tak jsem ji na to rekla, ze lepsi kapicky, nez snupat kokain!!!! Prece se neudusim!!! Ja neumim dychat pusou, byt alergikem tak umru!!!!

monika.tdm
7. črc 2010

Letim si pro mateřskou, tak večer! 😉

bubisek
7. črc 2010

Nazdarek holky,
koukam,jake to tu mame novinky od Salu. Take moc moc blahopreju🙂
Ja jsem tu ted take moc nebyla, minuly tyden jsem mela v praci fofr, predavala jsem pracovni veci a dnes uz jsem v praci naposled, od zitra mam neschopenku.

Ta vedra opravdu prijemna nejsou, jestli nekdo psal o otekani "uz" od 21.tydne,tak ja je mam otekle uz ted.
Ptala jsem se doktora,jestli to neni moc brzo,tak mi rekl,ze na dvojcata neni nic brzo. Tak jsem se trosku uklidnila. Je pravda,ze o tom prodlouzenem vikendu,jak jsem byla vice v klidu to bylo mnohem lepsi. Tak to asi budu muset aplikovat i po zbytek tehotenstvi. Ale lezet uz me opravdu nebavi.

No a jinak me manzel prekvapil,ze rekl,ze nechce vedet,co cekame, tak jsem z toho byla fakt prekvapena. Chystala jsem se nakupovat v bazarcich pres net a tam povetsinou prave vedou bud ruzove nebo modre veci,tak budu muset hodne prebirat,abych nasla neco neutralniho. A holt budu napnuta az do konce. Ale stejne az zas pujdu na utz,tak tam budu cucet a carovat pindiky nebo nepindiky🙂

provazek
7. črc 2010

Ahoj holky, pořád sleduju zprávy skrz zrušení porodného. Co myslíte, odkdy to tak zruší?

monika.tdm
7. črc 2010

@provazek A ty uz mas deti???? Na prvni dite se porodne brat bude!!! A myslim , ze ho zrusi od 1. ledna!!!

jitakl
7. črc 2010

Ahojka holky tak se také hlásím a k tomu porodnému by mě zajímalo když teda čekáme první jestli máme nebo budeme mít nárok na dvojité porodné nebo to seberou a bude se brát jen na jedno? také si myslím že to uzákoní od 1. ledna

monika03
8. črc 2010

Ahoj holky!!! Tak další zpráva od Salu- od včerejška už má princezny u sebe na pokoji!!! 😵 Jinak píše i že Vlckulka stále drží 3v1- je pořád na udržovačkách.

jitakl
8. črc 2010

@monika03 nosíš samé dobré zprávy jen tak dál..... 🙂 moc děkujeme a Salu moc pozdravuj

monika03
8. črc 2010

@jitakl snažím se!!! 😀 Jako informátor jsem myslím dobrá! 😀 😀 😀

jitakl
8. črc 2010

@monika03 já si myslím že jsi nejlepší 😀 a jak se daří tobě?

monika03
8. črc 2010

@jitakl 😀 díky- to je aspoň poklona! 😀 Ale jo dnes je to zatím dobrý- nebudu si stěžovat, na to bude ještě hodně času!!! 😉

monika03
8. črc 2010

@jitakl a vlastně budu si stěžovat!!!! Pořád mě pálí ta pitomá žáha! 😝

jitakl
8. črc 2010

@monika03 žáha mě teda zatím nepálí i už jsem konečně snad přestala zvracet.... ale už asi 3 dny mám průjem nevíš jestli si na to něco mohu vzít? nebo raději počkat zítra k doktorovi? ☹

monika03
8. črc 2010

@jitakl tak to je fajn, že nevolnosti přešly!!! Žáha mě občasně pálila od cca 20tt a teď je to dva týdny mi přide, že pálí v kuse. S tím průjmem bych asi počkala co dr., já a to zaklepávám kde můžu naštěstí žádný neměla. Ale myslím, že Betina si tu nějakýma střevníma potížema taky chudinka prošla.

jitakl
8. črc 2010

@monika03 Víš co jen nechápu? toto těhotenství je moje první a asi i poslední dvě děti nám budou stačit 🙂 teda myslím. A procházim si snad tím nejhoršímzačala jsem zvracet při stimulaci na IVFa snad až ted to přestalo, pak už po druhé krvácení ležení v postely( naštěstí doma a né v nemocnici) a ted ještě průjem no proč toto všechno muselo postihnout mě? já to prostě nechápu...... Už se tomu musím až smát 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru