Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

catharin
28. únor 2012

Ahooooj, holky 🙂
Tady na jižní Moravě také ráno sněžilo, krásně. Ale od 11h jen prší ☹ Tak kde je to jaro už.. sakulante 😀 😠

ostrava8
28. únor 2012

holky tak u nás taky už od oběda prší no dneska je opravdu hnusně .... Mám na vás dotaz, jakou barvu by jste zvolily k žluté a bílé barvě do pokojíčku ?? nemohu se rozhodnout, jakou barvu závěsů koupit 🙂 poradíte ?

zvalentova
28. únor 2012

@ostrava8 závěsy nemáme žádné 😎 😀

ostrava8
28. únor 2012

@zvalentova a co tam máš ? jen žaluzky a záclonu ??? no mi jde spíše o to, jakou barvu doladit ke žluté a bílé 🙂

zvalentova
28. únor 2012

@ostrava8 zatím jen žaluzie, pak bude záclona. Pokoj je žlutý a jedna stěna zelená. Závěsy kvůli lapání prachu nejsou a nebudou nikde.

karina1
28. únor 2012

ahoj holky, mate / kupovali ste niekto pre dvojcata postielky, ktore sa pozdejsie mozu rozlozit na postel, s tym, ze sa dokupi iba velky matrac? (tj. dieta by v nej mohlo spat este do cca 6 rokov)

zvalentova
29. únor 2012

@karina1 jj, my kupovali 140/70 aby je měli cca do 5 let

karina1
29. únor 2012

@zvalentova ty jo, ta vybavicka je uplna veda, mi nikdy nenapadlo, ze budem riesit kazdu 1 vec extra 🙂

zvalentova
29. únor 2012

@karina1 my se teď zasekli na výběru matrací. Nechci za ní dát 3 tisíce/kus a úplně stejně odmítám kupovat polský shit, jehož výrobní hodnota je pár korun.

karina1
29. únor 2012

@zvalentova no na tie som este ani nepozerala, ale 3 tis. za matrac do postielky je teda dost.. :-/ za postielky by som chcela dat tak 2-3 tis. za jednu (ale to este budem pozerat nejake akcie), nechcem kupovat uplne tie najlevnejsie, pacili by sa mi prave asi tie, co by vydrzali aspon do predskolskeho veku deti a potom by som im kupila uz normalne dospelacke postele..

zvalentova
29. únor 2012

my máme doma Matarasso, ale to dětem nedám, hledám v ceně do 1500,-

maruja
29. únor 2012

@zvalentova ahoj holky a na tohle jste se dívaly? http://www.detskepostylky-eshop.cz/detske-matra...

zvalentova
29. únor 2012

@maruja koukala jsem, bude to polská Scarlett. Na fyzické osahání bych to dala max. psovi. 😒

maruja
29. únor 2012

@zvalentova na stránkách maj že je to česká firma 😖 no ničemu už se nedivím, včera jsem chtěla koupit vajíčka, na krabici CZ na vejci PL 😠 ☹

zvalentova
29. únor 2012

@maruja není, majitel je polák a vozí to z Polska, vrrr

maruja
29. únor 2012

@zvalentova ach jooooo ☹

rychetkami
29. únor 2012

zdravím vás, ještě jsem sem nepřispívala, jsem trochu pozadu se stádiem dvojtěhotenství...jsem trochu vyplašená z too, že za únor jsem skokově nabrala 4 kg☹ předtím jsem držela stále stejnou váhu.přitom se nijak necpu, pohybu mám míň kvůli klidovému režimu, ale právě proto jím celkem rozumně...jak jste to měly vy kolem 20tt?

crca
29. únor 2012

@rychetkami nepatřím sem ohledně čekání,ale čtu tvůj příspěvěk a chci tě uklidnit 😉 Já nepřibírala relativně nic,ale kolem toho 20TT jsem najednou nabrala 7 kg 😀 a pak se to zase uklidnilo 😉

rychetkami
29. únor 2012

@crca snad se mi to trochu zpomalí, trochu mě to děsí, že nejdřív nic a pak najednou tohle....dík za povzbuzení

ostrava8
29. únor 2012

@rychetkami ahoj nepíšeš sice jestli čekáš dvojčátka nebo jen jedno, já přibiríala průběžně tak 1 kg za 2 týdny , te mám už nahoře 13 kg 🙂 a snad s to už zastaví ... chi tak max. do těch 15 kg, ale je to individuální jak nabíráš ... nedělala bych si strach, jen spíše to uhlídat, at nemáš cukrovku. zkus se poradit s gyndařem .) mě na ten test cukrovky poslali až ve 26 tt.

ostrava8
29. únor 2012

Holky to si nevyberete ... i drahé věci můžou být šunty ... my budeme mít postýlk popůjčované od známých, jen koupíme novou matraci 🙂 a pak se koupí nové postele . .)

rychetkami
29. únor 2012

@ostrava8 jj, čekám dvojčata, jsem ve 20tt, celkem jsem nabrala 6kg, poslední 4 však až teď

zvalentova
29. únor 2012

@rychetkami no ahooooj, čekaly jsme na tebe 🙂 🙂 🙂

veronika.m
29. únor 2012

Ahoj holky, tak já mám nahoře 10kilo tak jsem docela spokojená. 😉 Ale myslím že tam těch 5 ještě do konce šoupnu. Jinak jsem stále akční, chodím do práce jako o život. 😀 V neděli mi psali z Babyparku že mi přišel kočárek tak sem zvědavá. Ještě sem neměla čas si ho jet vyzvednout ale až to udělám nafotím vám ho... 😀

maruja
1. bře 2012

@veronika.m ahoj, na fotky se moc těšíme, to bude kochání
ji nak já mám nahoře 8 kg ale začala jsem přibírat tak necelé kilo týdně, a to se nijak nepřejídám protože mě pálí žáha 😖
já začínám dokupovat nějaké věci, ještě sháním zavinovací bodysa nevíte mají je v HMku? Abych tam nejela zbytečně

veronika.m
1. bře 2012

@maruja jo jo ty mají v HM 😉

maruja
1. bře 2012

@veronika.m díky 😉

ostrava8
1. bře 2012

@veronika.m Ahoj téda já bych to nevydržela mít kočárek a ještě si ho nevyzvednout ) to seš dobrá 🙂 Pak určitě pošli fotečky i s tebou, jak nám pěkně rosteš 🙂 Jinak tu akčnost ti závidím ... já už sotva lezu, včera mi ještě kamarádka psala, že se ji o nás zdálo a že tam nebyli dvojičky, ale trojčátka ... 🙂
Holky já mám špatnou náladu, včera se mi stala nepříjemná věc z které se nemohu vzpamatovat .... tak po týdnu jsem se vrátila od našich, páč manžel dělal rekonstrukci pokojíčku, je nádherný, pak pošlu fotečky.. no a tak jsem šla nakoupit, a začala vařit. Cirka 100 m od našeho paneláku je další panelák 11 poschodový, a včera jak jsem přišla z toho obchodu tak tam z 11 vyřvával nějaké nesmysly nahatý chlap, tak jsem z toho měla prču, a vždy jsem se tím bavila ... jak jsem si oskočila k oknu .. Jak jsem dovařila, tak jsem si sedla na sedačku, že si konečně odpočinu a jak jsem se opřela, tak on zrovna skočil .... proletel mi 6 pater očima, páč bydlíme v 6p, málem jsem omdlele, byla jsem sama doma, manžel je v práci, začla jsem bulit jak malá a asi i byla v šoku. Naštěstí byla sousedka doma, tak jsme šla k ní čaj, taky to viděla ... Holky stále na to musím myslet, v noci se mi furt o tom zdá ... malí kopou v břichu jak hrom, nevíte jak nejlépe se takového zážitku zbavit ? bohužel všechny naše pokoje malí okna na tu stranu .... :( Holky omlouvám se, ale potřebovla jsem to zase ze sebe dostat, asi to jsou ty hromony ... :(

maruja
1. bře 2012

@ostrava8 no tak to je teda zážitek 😨 😒 nemysli na to, je to těžký no a chjoooo

ostrava8
1. bře 2012

@maruja děkuji ,snažím se .. ted jsem se vrátila z procházky a něco jsem broučkum koupila, tak jsem se uklidnila .. 🙂 ale stejně jsem se kolem toho baráku musela vrátit zpět domů :(
Holky jinak cukrovka .. vyfasovala jsem glukometr a 1x týdne udělám záznam a mám si jen hlídat sladké a 5x denně jíst, tak pohoda .. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru