Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

zlatovlaaska
16. bře 2010

čauves, tak tady ještě byli naši, tak mám poslední fotky před akcí... podělila jsem se s váma. dokonce jsem se na to přišmurncla 🙂

volala jsem ještě do porodnice, tak jestli mě nepředběhne nějaký akutní císař, tak by vše mělo proběhnout během dopoledne... nechte se překvapit, taky to nevím... 😉

jestli mi dovolí zapnout na jipce mobil, tak písnu litě, mám její číslo a jestli ne, tak dám instrukce našim, aby z mého niku poslali info...

jdu se opět natáznout, mamina dorazila po druhé hodině, takže toho mám taky už plný kecky... zatím, ještě juknu 🙂

salu
16. bře 2010

Ahojky, děkuji všem za přáníčka. A Hanule, Tobě k zítřejším taky vše nej 🙂
Taťka nás vzal na večeři, tak jsem hřešila, bramboráčky, masíčko, zmrzlinka .... sotva se hýbu 😝

salu
16. bře 2010

LITO - pro výsledky plodovky si jedeme ve čtvrtek. Na UTZ v pátek nám řekli, že je tam jedna holčička a druhý nebylo vidět ☹ Tak alespoň toho jednoho chlapa - už kvůli taťkovi 😎

Jinak pro páreček bych šla asi do zelený varianty Bumble. Budu se opičit 😀
Pokud 2 holčičky, tak VITA.

salu
16. bře 2010

Zlatovlaasko - moc držíme palečky a zítra na Tebe budeme všichni moc myslet. Ať to zvládnete v pohodě a budeme se těšit, až nám povyprávíš. Drž se.

j.cien
16. bře 2010

Ahojky vsem 🙂
Radko.k,teda..to bylo narocne-konec tveho tehu..tak ti preji,at mimca vse dozenou a at jste doma v pohode,vsak si to teda uz zaslouzite-po mesici ve spitale 😉 !

Zlati-na zitra tfujky tfujky tfujky 😉 ,at jde vse hladne a pokud mozno bezbolestne 😉 a budu se tesit na tvoje info a na fotecky mimusek 😵 ...hodne stesti!!!!!

Lito,prestav si,ze v tom kamennem obchode maji ty matrace za 700!!!takze je musim take objednat po netu..

hancas
16. bře 2010

lita....prostě jí neazbrali tlimící injkce a dr.říkala že si může protoi tomu vytvořit i protilátky a nebrat to vůbec to je fakt super v červnu jseme znovu ☹

monika.tdm
16. bře 2010

zlatovlasko hodne stesti! 😉

j.cien
16. bře 2010

Hancas..ted to docitam..bobecek tvoje malicka,ze tak trpela...uf,to by clovek 100x radeji podstoupil sam misto tooh decka....ale hlavne,ze vysledek neni spatny a ze je to OK 😉

salu
16. bře 2010

Elly - tak do porodnice (sepsání porodopisu) originál nebo ověřeou kopii odd. listu - vrátí ti to.
Svobodné maminky z matriky Prohlášení o příjmení miminka - přiznání otcovství.
A na matriku, když půjdete vyzvedout rodné listy, tak taky odd. list.
Na pojišťovnu a sociálku potom i rodné listy miminek.

hanula83
16. bře 2010

Salu, taky ti přeji vše nej, a hlavně zdravíčko 🙂... Já měla narozky už 14., ale slavit budem až zítra, tak nějak to vyšlo až na zítřek 😉...

Zlati, přeju Ti, abys císařem prošla co nejlépe, aby vše dobře dopadlo a ty byla i s chlapečkama co nejdřív doma 🙂

hancas
16. bře 2010

j.cien..přesně taK radši já než ona,jen když vidíš bezmoc toho tělíčka jak pláče pusinkuješ,držíš za ruce a ona je bezmocná ☹ prostě hnus nepřeji to nikomu

zlatovlaaska
16. bře 2010

holky, děkuji. jdu se po sté podívat, co mám a co nemám v tašce.

ha devátá, jdu si píchnout to pigáro.

Tak zatím 😉 neslibuju, ale třeba se ještě zjevím 😉

sarri
16. bře 2010

Něco, co nás nepotěší: http://www.super.cz/clanek/38214-rodice-dvojcat...
Hacas - jsi statěčná, já bych asi řvala taky. My jdeme zítra píchat náušnice, tak už teď mám bobky. Dovedu si pedstavit, jak píchne jedno ucho, ale jak udělá to druhé, když už bude řev, krev a do té rány tu náušničku narve kdo? No já asi ne!

hancas
16. bře 2010

sarri...budu držet pěsti at to malou nebolí a pak písni jak jste dopadli ju,jdu dělat hají jsme dnes po 2 letech co mám dvojky úplně kapuuut 😀

petranela
16. bře 2010

Zlatovlásko, moc držím na zítřek palce!!! Ať je to brzo za sebou. Určitě nám dej vědět. Přeju hodně štěstíčka 🙂

zlatovlaaska
16. bře 2010

petranela, děkuju 😉

na to, jak normálně nevydržím u pc, dneska mi to jde... asi prckové vědí, že teď se to bude točit kolem nich, tak mě dneska nechávají 😉

zuzka72
17. bře 2010

Hancas-tak nevím nejsme příbuzné 😀 . Adam je taky toiž imuní na všechny ty jejich tlumící látky a vždy mu to dělali naživo a se strašným řevem. No a já po zkušenostech s operacemi jsem taky zjistila, že na mě spousta preparátů nezabírá. 😖
Sarri-já se ještě nevdala-tak třeba mám naději. 😀
Zlati-tfuj,tfuj-dobře to dopadne, ničeha se neboj. 😀

j.cien
17. bře 2010

Dobre ranko vsem 🙂
Zlati,na tebe myslim a tise zavidim 😵 😵 😵

zuzka72
17. bře 2010

j.cien-máš jednu výhodu, tím, že jsi až za námi, budeš přímo nabitá informacemi a budeš tudíž, jako zasloužilá matka. 🙂

j.cien
17. bře 2010

Zuzi to ne,ja jsem total pako a bojim se,ze miminka ani nebudu umet vzit do ruky a treba oblict... 😕
Neni nad tvoje zkusenosti s velkyma uz kllukama 😉
Co v noci,kolikrat kojis?Kojis oba naraz?Jak casto kakaji,kdyz jsou jen kojeni?

zuzka72
17. bře 2010

Kakají snad pořád. 🙂 Vše zvládneš, neboj. Lukášek spí od 20 do 8hod a PéŤa od 20 do 4 a pak do 8, no snad ho to taky naučím. 😀 Přes den kojím oba většinou najednou, jak se ozvou, někdy po 2,3, nebo 4hodinách, jak mají prostě hlad.

j.cien
17. bře 2010

Zuzi,tak to spinkani mate v noci teda luxusni!!A spis durch,nebo vstavas prebalovat pripadne odstrikavat mliko??
Promin,ze se ptam jako osel...

monika.tdm
17. bře 2010

Nazdarek!!! Zuziku, tak konecne kapni bozskou!!! Ze ty pijes misto čaje makový odvar!!!! To jde do mlika a pak to pijou kluci!!! 🙂 Jak muze dvou tydeni mimino spat 12 hodin!!!??? 😉

sarri
17. bře 2010

Moni, mně by holky klidně po návratu z porodky spaly i 12 hodin. Musela jsem je na jídlo budit po 3 hodinách - i v noci a několikrát během krmení, protože pořád usínaly.

monika.tdm
17. bře 2010

j.cien ty jo tobe se to taky blizi, co??? Ja bych uz taky chtela ty nase mimina nuchat, tak trosicku vam zavidim co jste pres 30tt. 😉

monika.tdm
17. bře 2010

sarri a ted??? Spi v noci??? a Chvilku pres den???

zuzka72
17. bře 2010

vstávám jen na toˇPeťovo kojení, nepřebaluji, nebzdím, neodstříkávám, samo, že když je posr.... tak ho přebalím, ale to se stalo v noci snad jen jédnou.
Moni-mě všechny děti tak spaly, asi tím, že jsem je všechny měla od začátku u sebe a neměli je sestry ktery je právě pořád budí po těch 3hodinách a děti pak neví co je den a co noc-to neuznávám. Takže v noci mají spát a ve dne je kojím kdy chcou, prospívají, nic jim nechybí, jsou spokojení i já i doktorka. A piju kafe tři denně-ale to je zase prozi spaní, tak nevím. Každopádně by tak asi nespali, kdyby neexistovali dudlíky klasika Boček. Včera konečně s ho naučil cumlat i Peťa, tak počítám, že tak za dva dny už bude taky spát celou noc. No mě je vlastně fuk jestli by spali, protože já stejně nespím, jen tak 3-4hodiny, ale nějakej řád být musí. 😀

hanula83
17. bře 2010

Tak to my jsme neměli takové frajerky hned od začátku, se spaním přes noc začaly až po šestinedělí 🙂. Znám lidi, co jejich děti spaly přes noc už od narození, ale tím spíš je to rarita, když to tak mají obě dvojčata 🙂.

Sarri, tak to já bych se asi vyprdla je budit na krmení, byla bych ráda, že chrní 😀

sarri
17. bře 2010

Teď spí pořád celkem hodně. V noci jí kol. čtvrté, ale to už večeří poloviční rýžovou kaši, aby se nebudily hned po půlnoci, a pak spí tak do 7 - 8 hod. Vydrží do 10 a zas hodinku chrupec, oběd, nějaké blbnutí a chrupec cca 2 hodinky. No a kolem páte pak musí ještě tu půlhodinku, hodinku. Jak se jim chce spát, tak ne že b si pěkně usnuly, ale řvou jak tuři - zabalím je, dám do pelechu, za škraň cucek a je klid.
Blíží se Ti velký ultrazvuk. Těšíš se?

zuzka72
17. bře 2010

sarri-taky nechápu proč je budíš na krmení? to budeš otrok na celý život a budou se ti budit pořád, jak si na to navyknou. Nechci být za hnusnou, ale nedělej to. 😒 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru