Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

luwa_s
2. dub 2016

@mosquito Jména ještě nevíme. Něco se rýsuje, ale zatím nic definitivního.

luwa_s
2. dub 2016

Tak holky, přikládám své břicho 🙂

luwa_s
2. dub 2016

@kamaxet Na dojmy z Podolí jsem zvědavá. Mám tam registraci, takže pokud si děcka nevyberou zrovna termín uzavírky sálů, rodím tam.

zluva
2. dub 2016

@zoot gratulace velika!!! Chlapecek pekny cvalik 🙂 At jde vse jak po masle!!! 🙂

zluva
2. dub 2016

@zoot jak jste je pojmenovali?

zluva
2. dub 2016

@luwa_s jeee take pidi pupicek ;)

luwa_s
2. dub 2016

Ta fotka podle mne dost zkresluje 🙂. Břicho mám téměř tak velké, jako v devátém měsíci s první dcerkou.

zoot
3. dub 2016

@zluva Vojta a Linda 🙂

kamaxet
3. dub 2016

jo jo dojmy z Podolí napíšu a luwo kde se ti tam vesli ty dve dítka? to je opravdu malé bříško ! malinke proti mému - které a pro po vypadá take relativne malé ale mám v pase 112 cm tedy jsem pribrala 42 cm skoro pul metru v pase to zni dobře co ? tak držte palce !

luwa_s
3. dub 2016

Mám v pase 98 cm a to mám ještě tři měsíce před sebou a začínala jsem na 70 cm. Palce dětmi.

luwa_s
3. dub 2016

Zbožňuji automatické doplňování... Chtěla jsem napsat palce držím 🙂

mosquito
3. dub 2016

@luwa_s to je ale prcek to tvoje bříško 🙂

mosquito
3. dub 2016

@zoot posílám tu největší gratulaci 🙂 Kluk je tedy pěkný cvalík oproti holčičce. Hlavně, že jste všichni v pořádku. Užívejte si spolu spoustu krásných dnů 🙂

zluva
4. dub 2016

Ahoj holky, tak ma kontrola dnes v pohode 🙂 Mimca jsou pry vzornaci. Jsou hlavickami dolu. Miry a vaha vicemene podobne, takze vse v norme 🙂 pristi kontrola koncem mesice a ceka me test na cukrovku. To asi za dopolko umru hlady 😃

pavlapavlapavlapavla
4. dub 2016

@zluva juj tak gratulka 😀, že jde všechno podle plánu 😀 😀 .. v kolikátým jsi prosím tě ?? Já jen kdy se na cukr mám psychicky chystat 😀 já jsem 26 tt ... 25+4 a na kontrolu jdu teď ve středu a pak asi ta cukrovka teda.

zluva
4. dub 2016

Jj, jsem tak nejak stejne jako Ty +- den, tak nas ten cukrovkovej test budeme mit take podobne casove 🙂 Jsem happy ze po tech vsech peripetiich je zatim vse ok. Doufam, ze to tak zustane az do konce!

pavlapavlapavlapavla
4. dub 2016

@zluva tak to je fajn. Ja myslim, tuk tuk tuk, ze uz to snad zdarne doklepem. Musime verit 🙂

petrapelech
4. dub 2016

@zluva Ahoj,to je dobre,ze jste ok🙂Jsme na tom taky priblizne stejne,jsem 25+2 a na kontrolu jdu pristi utery a hned ve ct na cukrovku.Kolegyne z prace mi poradila,abych si vzala palivou zvykacku pred tim pitim,ze neucitim tu hnusnou chut a vypit to max na dvakrat,tak jsem zvedava..A kolik vazite,jestli se muzu zeptat?🙂

pavlapavlapavlapavla
4. dub 2016

@petrapelech ahooj, a jak se dari v 26 tydnu ?? Vsechno v poradku ?? Drzim palce na zdarne tehu 🙂

mosquito
4. dub 2016

@zluva Tak to jsou super zprávy 🙂 Hlavičkami dolů, to zní dobře. Já si tipuju, že se jeden otočil. Ten co měl hlavičku dole, tak kopal nad pupkem a teď najedou na jeho straně cítím kopance dole. Druhý je větší lenoch a cítím ho taky spíš dole. Na kontrolu jdu zítra, tak uvidím 🙂 Těším se 🙂

mosquito
4. dub 2016

Jinak holky, já už mám testy na cukrovku dávno za sebou a dopadlo to špatně, měřím si glukometrem. Asi jsem to tu už psala. Dnes mi poprvé vyšly všechny hodnoty úplně špatně, tak jsem zvědavá co to může být. Včera jsem moc nejedla, pálila mě žáha a spala jsem v polosedě, jinak mi to šlo všechno nahoru. Ve středu si volám opět po týdnu na diabetologii tak uvidím, co mi řeknou. Změřím se i zítra, snad to bude lepší. Jinak se cítím fajn. Jen tedy nastoupit po 3 týdnech doma do práce je docela mazec. Jsem pěkně unavená a všichni se na mě seběhli jak kobylky 😀 A už jen 14 dní a vybírám si letošní dovolenou a pak mateřská. Zítra se na to zeptám na gyndě, aby mi to doktor potvrdil. Sice asi budu ještě docházet na pár hodin týdně na výpomoc, ale to už bude něco jiného a těším se na všechno to zařizování, přípravy. Je hezky, budu chodit na procházky, s kamarádkami na oběd do města. 🙂 A za pár měsíců nám to začne 😀 Hezký večer všem

odvarkova
4. dub 2016

Ahoj holky. Dnešní kontrola dopadla na výbornou. Podle MS by jsme měli být 8+3 , ale miminka jsou 8+6 a 8+5 a krásně blikala obě srdíčka. I když mi dr říkal, ať si držím rezervu, že pořád se ještě může jedno mimi přestat vyvýjet, tak na to nemyslím a jsem šťastná. Vypadá to, že budeme sedmičlená rodina 😊 😆 ❤ ❤ 💙 💙 💙

mosquito
4. dub 2016

@odvarkova Tak dnes jen dobré zprávy 🙂 Doufám, že i já zítra uslyším jen samé hezké věci 🙂

odvarkova
4. dub 2016

@mosquito určitě ano. Držím pěsti a dej zítra vědět 😉

luwa_s
5. dub 2016

Cukrovku mám už za sebou. Pokud vám neporadili přinést si hořký čaj s citronem, tak si ten citrón vemte. Dá se to pak v pohodě vypít.

mosquito
5. dub 2016

@odvarkova tak u nas všechno v pohode. Kluci odpovídají a vsechno drzi. Polohy porad stejne. Acko hlavickou, becko prdelkou 🙂

mosquito
5. dub 2016

@luwa_s drzim palce at jsou vysledky dobre 🙂

odvarkova
5. dub 2016

@mosquito skvělé zprávy ☺ uvažuješ nad klasickým porodem? Já bych moc ráda, i kdyby taky bylo druhé mimi KP.

petrapelech
5. dub 2016

@pavlapavlapavlapavla Ahoj,no tento tyden to je nic moc.Mam rymu jako tram a sotva popadam dšch.Staci mi vyjit schody a jsem hned zadychana,no des.Ale jinak je vse v poradku,diky za optani 🙂A co ty?Jsi na tom jako ja nebo uz dal?🙂A miminka v poradku?

petrapelech
5. dub 2016

Ahoj holky,koulam,ze same dobre zpravy 🙂To jsem moc rada 🙂Ta cukrovka je asi dost neprijemna ☹Jak to leci?Musis si neco pichat?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru