Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

salu
14. čer 2010

kam nám zase přesunuli ten horní řádek? teď je to dole - tamto bylo přehlednější 😒

monika03
14. čer 2010

@salu taky jsem se koukala, že nám v tom dělají hokej! 😀

salu
14. čer 2010

Já nakonec koupila jenom sterilizátor do mikrovlnky v Tescu za 240,-. Stačí - na dudlíky, lahvičky ........ Bydlím bohužel na malém městě a nejbližší Globus, Tesco je 45 minut autem, což mě štve, už kvůli těm úžasným věcičkám a akcím.

salu
14. čer 2010

Už nevím, jak bych si lehla .... používáte nějaký "stoleček" na noťas (do postele)? 😀 😀 😀

salu
14. čer 2010

Zajímavý odkaz na lehátko a jídelní židličku v jednom.

http://avit.cz/detail/produkt/13

monika03
14. čer 2010

@salu stoleček je břicho! Ale to se jim občas fakt nelíbí! Právě teď mě jedno do něj koplo. 😀

monika03
14. čer 2010

@salu ta vypadá moc hezky- ale aby ne za ty prašule.... 😀

salu
14. čer 2010

@monika03 ale když si spočítáš lehátko a pak jídelní židličku, tak penězma se dostaneš stejně a o jeden (teda dva) "krámy" doma míň 😀 Já mám vše 1x po Aničce, druhou sadu jsem si půjčila od kamarádky.

monika03
14. čer 2010

@salu to je asi fakt!

pavcahola
14. čer 2010

Ahoj holky nemá tu někdo z vás problémy s štítnou žlázou?Potřebovala bych poradit. ☹

monika.tdm
14. čer 2010
jara
14. čer 2010

Holky, chtěla jsem se zeptat, jak velká pravděpodobnost je, že na UTZ nebudou bít srdíčka?? Strašně moc se bojím, že bude něco špatně. Chytla mě dneska nějaká depka... ☹

monika.tdm
14. čer 2010

@jara neblazni!!!! vubec na takove kraviny nemysli!!! A hlavne ty s tvou povahou vubec nechod na triple testy!!!

jara
14. čer 2010

@monika.tdm ještě před chvílí jsem byla v pohodě, pak mi volala ségra a ať to raději moc ještě nerozhlašuju, že to nemusí vyjít...docela mě rozhodila. ☹ Místo aby mě povzbudila, tak plácne takovou blbost, nad kterou jsem blbka začla hloubat a přemýšlet...Navíc od ní to sedí, vůbec nic o tom neví....

monika.tdm
14. čer 2010

jara no jo sestry, to znam!!!! Hlavne klid, uvidis ze budou mlatit rychlosti vetru!!!

lenca78
14. čer 2010

ahoj holky, tak jsem vas docetla, ale jsem nekaja grogy z prace, tak nemuzu moc psat.
Ja na ty doktory taky kaslu, ted mam novou gynekolozku, trochu flegmatika, nic neresi. Nevim jestli to je optimalni, ale aspon me nestrasi. Pristi tyden si jdu pro prukazku a na nabery krve na screening v 1.trimestru. Zatim se nebojim, doufam, ze bude vse v poradku 🙂

@pavcahola ja mam snizenou funkci stitne zlazy

lenca78
14. čer 2010

@jara my to jeste nikomu radsi nerekli (krome teda sefky v praci, ta me nacapala pred tremi tydny zvracet rano na zachode 🙂) Takze jsme v klidu, nikdo nic nevi a na nic se neptaji 🙂

jara
14. čer 2010

@lenca78 my jsme to řekli fakt jen nejbližším lidem, kteří věděli, že podstupujeme IVF...no a v práci, jelikož jsem na neschopence, tak bych nemohla tajit 3 měsíce a dělat, že se jako kurýruju po nějakém zákroku. Jinak v příbuzenstvu to neví nikdo.
Asi si budu muset zaměstnat mozek, abych nemyslela na krávoviny. 😀

lenca78
14. čer 2010

@jara ja prave proto chodim do prace, docela me to ted zmaha, ale aspon nemyslim na to co by se mohlo a nemohlo stat. Doma bych se zblaznila 😀 Jsem na tohle priserna 🙂

salu
14. čer 2010

@jara žádné chmury !!!!!!!!!!!!!!!! Ty za mimi bojuješ jakou dobu, jenom co nervů vás stálo IVF a teď si myslíš, že to ti prďolkové vzdají ????? Neblázni. Když už se rozhodli, že se tam zakuklí, tak tam prostě budou 🙂 Musíš věřit!

fiallinka
14. čer 2010

@lenca78
@jara

zdravím nováčky, konečně někdo, kdo má termín po mně 🙂.... jinak neplašte, znám hodně hubených holek s dvojčaty a všechno ok, kdybyste byly tlusté, tak vás seřvou ještě víc... a jinak v CARech opravdu počet transferovaných embryí až tak moc neřeší, konečné slovo je vždycky na vás...

jaro, ono se samozřejmě může stát, že tam místo dvou zbude nakonec jen jedno, do 12. týdne je to dost častý jev, ale pravděpodobnost, že tam budou obě je mnohem, mnohem, větší 🙂

Betino, taky jsem si to s těmi dvojčaty říkala, že asi někdo tam nahoře někdo ví, komu je nadělit... ale pokud to tak je, tak asi extra lidé jsou vybíráni k tomu, aby nakonec místo dvou měli jen jedno... a navíc jsem zjistila z okolí, že překonání nástrah těhotenství a prvních pár měsíců dětí je sice šílené, ale některé monoděti jsou taková čísla, že dvojčata hravě trumfnou 🙂

cepecek
15. čer 2010

Ahoj , tak jsem tu - UTZ srdíček dopadl tak 50/50, mimi A je naprosto ok, B je malinké tak nebyla vidět aorta a nějaké cévy, tak nevíme jinak ostatní je ok. Takže za 14 dní jdu znovu a budu se modlit, aby i B bylo ok.

salu
15. čer 2010

@cepecek neboj, to bude dobrý. Ono se jim ukáže v plné kráse za 14 dní 🙂

provazek
15. čer 2010

@cepecek Držím palečky at je druhé miminko v pořádku 😉

provazek
15. čer 2010

@jara Vůbec se neboj. my jeli na první utz v 7 týdnu a srdíčko mělo jen jedno a za 14 dní už obě. 🙂

provazek
15. čer 2010

Holky už máte nakoupenou někdo kosmetiku? Jakou značku jste volili?

salu
15. čer 2010

@provazek já mám HIPP. používám od mala i u dcery, tak jsem jí volila i teď.

provazek
15. čer 2010

@salu taky jsem po ní koukala nebo po nivee.

monika.tdm
15. čer 2010

@provazek oriflame

betina
15. čer 2010

ahoj holky,

cepecek neboj..budo eto dobrý, uvidíš. já jdu zítra taky znova na utz, páč minulý týden neukázalo jeden obličeja druhý žaludek....jenom to čekání, ale bude to dobrý uvidíš!!!
fialli, já si to říkám pro sebe, abych se nezbláznila víš 😀 a kdyby jen jedno z dovjčítek mělo být takovej rošták, co Verča, tak mě hrábne 😀
provazek, asi ze začátku najedu na přírodní kosmetiku Eone a kdyby bylo vše OK, tak mám taky Hipp, ale mám takovkou správnáckou doktorku a když měla Verča nějakej kožní problém - novorozenecké akné apod..tak mi poručila mazat úplně obyčejnou modrou Indulonou a tou mažu dodnes.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru