Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

clea.1
31. říj 2009

Dloubat do nich kdyby to šlo ,včera jsem měla chuť toho jednoho vytáhnout ☹ dělá to jen on - ten druhej o něm ani nevím, ten si občas protestansky kopne,ale většinou se nechá. Takže jeho strana dělohy to odnáší nejvíc tam kde je on se dá relativně spát 🙂 jenže ten druhej od včerejška nedělá nic jinýho než že boxuje a kope,jak jsem řekla todle bych snesla,ale ty noce krev se valí do spánků,tepe mi hlava a vlastně celý tělo,navaluje se a lapám po dechu - můžu ležet u země a nebo v polosedě - výsledek po hodině začnu šílet,mám chuť něco rozmlátit a toho malýho hada vytáhnout a přiškrtit abych se konečně mohla vyspat.Většinou se dotoho dá svědění všeho co se na těle najde - prostě to nechápu proč to přes den jde a přes noc ani náhodou.
Dneska jsem si lehla dopoledne abych to zkusila dospat - málem jsem prošla zdí,mamce jsem brečela(nebylo to v plánu)do telefonu,manžel to taky chytil ☹
Vím,že je to daň za dvojčata,ale je to možná i tím,že jsou první a je mi víc jak 30 asi to hůř nesu.

zuzka72
31. říj 2009

😀 j.cien-tak to je ono, mě to bylo hned divny, já jsem si vás nějak spojila 2v1. 😀 Teď už mám jasno.

zuzka72
31. říj 2009
zuzka72
31. říj 2009

Ten druhej odkaz je v jakých to dělají barvách.

radka.k
31. říj 2009

Clea, ty jsi mě úplně vyděsila, co všechno nás ještě čeká. Já do minulého týdne byla úplně v pohodě, bříško malinký, že kdo nevěděl, ani nepoznal, že jsem těhu, natož dvojmo 😉 Tento týden se ale začaly dít věci, břicho vyrostlo megarychle a já začínám mít problémy, které jsem měla v posledním týdnu před porodem jednoho dítěte. I manžel se mi směje a říká, že to vypadá, jak kdybych šla za týden rodit. Nemůžu dýchat, nevydržím dlouho stát, natož chodit, jsem taková nafouklá, že nemůžu ani jíst....
no ale zatím spím, vzbudím se tak 4x za noc na čůrání a jinak spím dobře. Vubec si nedokážu představit, že mě potká to co tebe 😝

belatka
31. říj 2009

Zdravím všechny účastnice Koníka, dal jsem do fotoalba fotky našich dvou berušek. Holčičky se mají k světu a Adélka už dnes poprvé papala od maminky. Tomáš.

clea.1
31. říj 2009

radka.k
nechtěla jsem děsit,chtěla jsem radu jak se s tím vyrovnat,jestli se někdo s tím potkal a věděl si rady,ale zatím niko a nic ☹
Byliný čaje na spánek jsou víš k čemu,podobně je na tom i homeopatika.
Přes den mě nenechaj ani lehnout páč to okamžitě začne a na noc se netěším, proč jistě chápeš.
To s těma nohama taky znám,oteklá až za roh,kotníky nejdou poznat od lýtek 🙂 ,natýkaj i prsty u rukou.O těch jeho výkopech ani nemluvím,ale jak jsem řekla tak s tímhle bych se srovnala,ale s tím spánkem nevím nevím jak dlouho to vydržím.
Jak bylo řečeno každý těhotenství je jiný tak tě to třeba nepotká, i když s tou váhou jsme na tom stejně - nikde nic skoro do 25t. a ve 26 t jsem se zděsila toho co jsem po ránu viděla 🙂 monstrum v zrdcadle se mi nepodobalo ani vzdáleně.

lucy82
1. lis 2009

Belarko holky jsou naprosto kouzelný 🙂 a teda obdivuji tě, vypadáš fakt dobře, to já o císaři vypadala 4 dny jak mrtvola 😅

belatka
1. lis 2009

ahoj holky,konečně mám net a můžu jakš takž fungovat...mooooc vám všem děkuju za gratulace a nádherná přáníčka... 😵 jste zlatíčka.... 🙂 holky se narodily v 36tt+2dny a plánovaně,neměly tam už místečko a adélka rostla víc než anetka..teda,je to záhul ten císař,mám pořád problémy s chůzí,když jdu gelší trasu tak umírám bolestí,ale musím to překonávat kvůli holkám a některým dost nepříjemným sestrám,který si snad myslí,že simuluju... 😖

lucy,děkuju za pochvalu ale vypadám tam jak troska,,, 😀 teda to už jsem vypadala i před porodem,nedobarvený vlasy,nenamalovaná..prostě mě už tak nic nebavilo a včechno mě zmáhalo...tak snad až se zotavím,budu to opět já...co si budeme povídat,ženská s břuchem s dvojčátky si nepřipadá zrovínka sexy 😀

juknu na fotečky a dočtu,vůbec mi to na mobilu totiž nešlo... ☹

zatím papapa

zuzka72
1. lis 2009

Hancas-já tě viděla na hřbitově s manželem a dětmi, míjeli jsme vás v autě, byl tam takovej humbuk, že už jsem pozdě reagovala.

hancas
1. lis 2009

zuzíku...škoda jsme mohli pokecat,a mi jsme šli a vy jeli autem

zuzka72
1. lis 2009

Ty jsi nesla holčičku do sedačky a my jeli autem, ale už ven na té druhé výjezdové silnici, ještě jsem vás zahlédla vevnitř, ale to jste od nás byly hooooodně daleko. ☹

hancas
2. lis 2009

škoda no jo bylo tam hodně lidí a já byla zapílit svíčky otcové rodině,se divím že jsem ho tam nepotkala

zuzka72
2. lis 2009

To se taky divím, volal mi asi po 17hodině, že tam byly o půl paté taky a že jsme se minuli, tak to jste se i mohli potkat.

hancas
2. lis 2009

no to jsme se nejspíš minuli peorotže mi vyjížděli v 16:45 ze hřitova

zuzka72
2. lis 2009

No já ho tam taky neviděla, tak kdoví kudy šli a kde parkovali, to jsem se ho neptala.

hancas
2. lis 2009

přesně

katka73
2. lis 2009

ahojky belatko taky mocinky gratuluji k holčičkam hlavně hodně zdravíčka a at ti hezky rostou ja jsem ve 29tydnu a budu mit chlapečka marečka a holčičku nikolku no už se těšim dost mam natekle nohy a večer nevim jak si lehnout ale toznaš maš to už za sebou.no taky mam trochu obavy s cisařaku raděj bych rodila normalně mam už tři větší dětičky a vždy porod byl fajn tak uvidime kamaradce se narodili dvojčatka holčičky o 6tydnu dříve jsem teda zvědava kdy to chytne mě no ale času mam dost termin mam 20ledna i když doktorka řekla že mam počitat po vanocich tak uvidime.ještě jednou moc moc moc gratuluji a at hezky rostete pa 🙂

ivaajirka
3. lis 2009

AHojky duotěhulinky a duomaminky 😵 hlásíme se stále 3v1 snad ještě aspoň týdem vydržíme zítra začínáme 36tt v poradně vše o.k. monitor srdíček taky o.k. až na to,že kluci si nejdřív hráli na schovku 😀 😀
Moc gratulujeme k novým miminkům 😵

radka.k
3. lis 2009

Ahoj holky, tak už hodinu vím pohlaví. Trochu zklamání, ale hlavně ať jsou zdraví. Doma máme dvouletého chlapečka a teď další dva kluky čekáme. Problém je v tom, že manžel trvá na tom být překvapen, tak jsem mu slíbila, že to nikomu neřeknu, aby se to oklikou k němu nedostalo. Jenže on strašně chce holčičku, já ji chtěla taky, ale mám ještě 4měsíce čas se psychicky připravit na tři kluky. On bude strašně zklamaný u porodu. Neporadíte mi, co dělat? Vědět to nechce, ale bojím se jeho reakce, protože říká, že tři kluci by bylo utrpení. Navíc mi neustále říká, hele udělal se ti tady pupínek, tady flíček, no to je jasná holčička, aspoň jedna.... prostě se vnitřně připravuje na dcerušku. Co mi radíte? Trochu ho připravovat i na variantu klučičí, nebo ho v tom nechat vymáchat? Furt chce překvapení, tak ho bude mít. Bojím se jen jeho zklamání...

zuzka72
3. lis 2009

http://www.babyobchod.cz/detail.php?&id=1382&PH...
Tak zase kočár-já se z toho už asi picnu.

hancas
3. lis 2009

radka...to víš že každej tatínek chce mít tu svou princeznu nám se to povedlo,ale bylo mi ti úplně jedno co to bude hlavně že budou ok.tak mu zkus třeba nějak naznačit že to budou kluci,třeba dej dva mofré dudlíky na stůl,nebo dupny,nebo něco co bude připomínat kluky a třeba ho to trkne a ikdyž se zeptá tak mu to řekni,myslím si že to přijme sice ho to bude mrzet ale to jen chvilku a pak se bude těšit uvidíš.držím palečky at to zvládneš pak dej vědět

hancas
3. lis 2009

zuzíčku...ten kočárek je pěknej a není drahej,pěknej fakt

zuzka72
3. lis 2009

No ještě jsem kukala na bazara, protože, jak se znám, tak hlubokej kočár já budu mít na chvíli a pak ho budu hned měnit za sporťák, nebo golfky-ze zkušeností.

hancas
3. lis 2009

já měla trojkombinaci a docela to šlo

arwenka
3. lis 2009

Holky !!!!!!! Ahoj

Ten kluk je FAKT v poradku
To byl snad zazrak, i na neurole je to OK, jen musi byt hodne casto na brisku,aby si natrenoval sijiove svalstvo, ktere je potreba na to, aby dobre udrzel tu svou tezkou tykvicku...

Ja fakt nevim, jak a cim se tohle za ten mesic uplne srovnalo, nechapu to a jsem neskutecne rada,ja mam DVE ZDRAVY DETI

arwenka
3. lis 2009

Tohle patří holčinkám jako je Zuzka,Darlísek, Miradka atd, ony vědí

zuzka72
4. lis 2009

Arwi-GRATULUJI-to je paráda, já věděla, že to ten kluk šikovnej zvládne, ale, že ti spadl kámen ze srdce-přímo balvan-moc,moc,moc gratuluji.

balina
4. lis 2009

Arwi super, moc gratuluju. To by bylo aby sme vsichni nemeli uplne normalne zdravy deti !

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru