Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

fiallinka
17. čer 2010

@monika03 u tebe to bude těžké 🙂

jara
17. čer 2010

Salu, Monika.tdm, vy máte hezké pupíky!! 🙂 Taky bych už chtěla, aby mi něco vyskočilo... ☹
Salu, hezké je to srovnání s kamarádkou.

Holky ostatní, dejte sem také nějaké fotky pupíků...

fiallinka
17. čer 2010

@jara tak já ti jednu ukážu, to bylo minule 31+5 🙂

jara
17. čer 2010

@fiallinka moc hezké!!! Už se těším, až se nebudu moct ani valit... 😉

fiallinka
17. čer 2010

@jara ale právě jsem hledala nějaké fotky, které jsem fotila dřív v těhu a nemůžu je najít, možná jsem je nezálohovala ☹

jara
17. čer 2010

Fial, to je škoda.... Taky si chci začít fotit a sledovat, jak rychle roste bříško...

Chtěla jsem se zeptat, jestli jste na začátku těhu měly také výtok?? Já si musím měnit 2x denně slipovku a někdy cítím, jak to ze mě jde. Se vždycky začnu bát, jestli jsem nezačala krvácet nebo špinit....

gilotek
17. čer 2010

@fiallinka hezké bříško, už aby bylo takové i ted co?
@jara já mám výtok od začátku těhu doted. Doktor říkal, že když to nesvědí, nepálí, tak ani nedoporučuje žádné čípky, aspon ne do 12.týdne.

jara
17. čer 2010

@gilotek a ty zavádíš něco? Já Crinone gel...myslíš, že to může být z toho nebo by byl výtok i tak?

salu
17. čer 2010

@fiallinka snad nenarodí, mám to potvrzené z AMC 😉

salu
17. čer 2010

@fiallinka už tam je 🙂 v lednu 2011

salu
17. čer 2010

@monika03 držím palečky. já mám zítra taky poradnu a začínám se už nějak bát porodu.

salu
17. čer 2010

@jara díky za pochvalu 😀 je to mega pupek a fakt už se valím. a to otáčení v posteli je hrozný!!!!!

salu
17. čer 2010

@jara výtok je tak průběžně, taky jdu rychle na záchod. pokud by to byl ale jiný výtok (barva, hrudky ...) tak hned na gyndu.

salu
17. čer 2010

@jara pokud si něco zavádíš, tak určitě to z tebe teče, jak se ta tableta rozpouští.

monika.tdm
17. čer 2010

@salu no nadherna barvicka!!!! My uz ho mame taky doma a kdyz jsem s nim vyjizdela z prodejny tak se kazdy na ulici ohlizel!!! To bude az vyjedeme mezi lidi!!! 😉

monika.tdm
17. čer 2010

@jara Neboj dockas se !!!!

monika03
17. čer 2010

Holky já se loučím- jedu do Hodonína a vrátím se asi až po víkendu. Tak krásný víkend a moc neplkejte ať pak netrávím půlden dočítáním! 😉
@salu budu zítra držet pěstičky- drž se!!!! 😉

monika.tdm
17. čer 2010

tak jsem pridala foto!

salu
17. čer 2010

@monika.tdm ty nacvaknutý autosedačky jsou fakt boží, to se fakt jen tak nevidí, to budou lidi čumákovat 😀

betina
17. čer 2010

jééé holky, ty kočárky jsou fakt boží!!!!! tak vám trochu závidím 😉

fiallinka
17. čer 2010

@salu no tak to je fakt skoro jistota 🙂... já už zas nevím, proč jsi na tu amnio vlastně šla?

fiallinka
17. čer 2010

jinak já na začátku těhu výtok ne, ale pak zas pořád něco...

salu
17. čer 2010

@fiallinka šla jsem na to, protože nechodím do žádného spec. centra a u nás mi ani nedělali žádný screening ve 12tt !!!!!! no a pak špatné tripply (to jsem ještě nebyla aktivní v této diskuzi a nevěděla, že to vychází skoro všem dvojkám blbě !), takže velký nervy, za 3 dny jsem měla hned gent. konzultaci a ještě ten den jsem šla na AMC. S manželem jsme to předem probírali a podstoupili i to riziko. Bylo to nejhorší období těhu, nervy, fuj fuj. Dneska už bych si zaplatila to vyšetření ve 12 tt někde v Praze a na AMC nešla.

fiallinka
17. čer 2010

@salu hmm, ale máš aspoń jistotu, já jsem si to zaplatila a vidíš jak jsem nervózní 🙂

lenca78
18. čer 2010

holky, ty Vaše kočárky jsou fakt boží 🙂))

jara
18. čer 2010

Ahoj kočky,
@lenca78 ty už máš vidět bříško nebo ještě ne?? Zajímalo by mě, v kolikátem týdnu asi vyskočí..

lenca78
18. čer 2010

@jara ahoj, no ja mam bricho poradny 🙂 Jeste tak do toho 9tt to slo (to jsem byla jen s "vetsim spekem"), ale ted za ty dva tydny mi nejak vyskocilo. Tento tyden uz mam regulerni tehotensky pupek. Ale ja mam hormonalni problemy a mam darovana vajicka, takze beru spoustu zenskych hormonu a doktorka rikala, ze mi to bricho muze rust take proto, ze hodne zadrzuju vodu. Tak tezko rict. Kazdopadne uz to je na me poznat.

gilotek
18. čer 2010

@lenca78 tak to já pupík závidím. Já jsem teda dost hubená, u prvního syna mi břicho začalo růst až někdy v 5.měsíci, ale už by to ted trochu chtělo.
A Leni koukám, že máme skoro stejnej termín. Teda já ho ještě nemám potvrzenej, ale podle chytrých tabulek na netu by to tak mělo být.

monika.tdm
18. čer 2010

No tak soused videl kocarek a rikal, ze jsme si meli ukrast vozik z OBI, ze prej to vypada podobne a jeste by jsme usetrili!!!! 🙂

monika.tdm
18. čer 2010

@salu Co poradna????? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru