Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

fiallinka
7. kvě 2010

rejchl: já si myslím, že kdyby to bylo horší, tak už tě tam nechají, takhle stejně jediný "lék" na preekl. je porod a ten už naordinovaný máš 🙂

fiallinka
7. kvě 2010

jo, já tu nohu měla takovou už v cca 27. týdnu, ale to byly horka, pak to naštěstí splasklo...

elly01
7. kvě 2010

Ahoj holky, hlásím, že se nám 29.4. narodili Ondrášek s Klárkou. Ondrášek měl 2510g a 47 cm, Klárka 2870g a 48cm. Rodila jsem cícařským řezem, ž za týden nás pustili domů a teď tady nějak bojujeme s režimem, kojením atd... Však tro znáte🙂)
🙂 🙂

lita
7. kvě 2010

Elly - toz velka gratulace a hodne stesticka a zdravicka! Take mate krasne miry a vahy jako Petranela, hezky jste miminka dopekly 😉
Tady to ted rodi jak ve velkovyrobne 😉

Maminky se se svymi starostmi a radostmi presunuly do jine diskuze, aby vyklidily misto novym nastavajicim maminkam a neotravovaly je tady svymi materskymi plky 😀
Jsi tam take vitana (ale to kazdy, at uz je maminkou ci tehulkou) https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/dvojcatk...

pavcahola
7. kvě 2010

Ahoj holky musela jsem si vás dočíst a já tak závidím těm co už mají svoje miminka u sebe,já ještě je ani necítím (kopáním). ☹ Ale věřím že to rychle uteče a zachvíli je budu mít taky u sebe.

sarik1
7. kvě 2010

pavcahola: Taky bych už chtěla mít mimísky u sebe, ale to se načekam 🙂 já byla ted v nemocnici a holčina tam byla s dvojčátkama je 34tt a spolu s ní tam byla holčina co porodila přirozeně dvojčátka a tak nám je přišla ukázat, já byla tak naměko 🙂 Jen ten druhej prdolka má menší gestační váček :( ale snad to bude OK, ve středu nám bila obě srdíčka.

lita
7. kvě 2010

Pavco - neboj, utece to jako voda. Ja uz si skoro ani nepamatuju, jake to bylo tahat se s tim bruchem 🙂
Pohyby jsem zacala citit kolem 18tt a behem par tydnu uz to byly takove herdy, ze to neslo zemenovat se strevni cinnosti 😀 Moji milackove kopali jak o zavod a v brisku mi delali rodeo kazdy den. A to rodeo rozhodne s porodem neskoncilo, naopak, jsou to pekni lumpici 🙂

monika03
7. kvě 2010

Jééé Elly tak tobě též obrovská gratulace!!!! Ať hezky rostete! 😉

monika03
7. kvě 2010

Pavcahola- ano tak jak píše lita, taky jsem poprvé miminka začala cítit zhruba v tom osmnáctém týdnu, no a teď je občas přemlouvám ať už toho nechají, že se chci taky někdy vyspat- přes ty jejich herdy to fakt nejde. 😀

salu
7. kvě 2010

Pokusím se dát do kupy seznam. Pěkně se to za dnešek hnulo.
Maminky posílám Koculi do druhé diskuze 🙂

ELLY01 - 18. května - dvojvaječné, chlapeček a na 60% holčička
Ahoj holky, hlásím, že se nám 29.4. narodili Ondrášek s Klárkou. Ondrášek měl 2510g a 47 cm, Klárka 2870g a 48cm. Rodila jsem císařským řezem, za týden nás pustili domů a teď tady nějak bojujeme s režimem, kojením atd... Však to znáte.

PETRANELA - 21. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
ahoj všichni, jsme krásný, zdravý páreček, Adrinaka a Davídek, narodili jsme se 7.5 v 11 a 11.01 a míry Adrianka 2.7 kg a 48 cm a Davídek 3.1 kg a 51 cm

***ČEKATELKY***

REJCHL - 24. května - dvojvaječné, chlapci Jára a Davídek
EIRIN - 27. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
REDDWARF - 2. června - holčičky
ALI.CKA - 15. června - jednovaječné, Jiříček a Honzíček
SALU - 29. července - dvojvaječné holčičky
PANKACA - ??????
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
MONIKA03 - 30.srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, ???
PAVCAHOLA - 23. října -
BETINA - 24. října -
TULANEK - 25. října -
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu -
SARIK1 - 1. prosince -
FIALLINKA - 14. prosince -

monika03
7. kvě 2010

Čau Salu- jak se daří??? 😉

salu
7. kvě 2010

Čauky, dobrý, doktor mě trochu vyděsil, manža na mě dohlíží jako ostříž, ale když už jsme to dotáhly tak daleko, tak musíme vydržet !!!!!!!!!!!!!!!!

salu
7. kvě 2010

No jenom koukám na ten seznam a další 2 maminy budeme mít za chvilku, nějak stoupám vzhůru 😝

salu
7. kvě 2010

Petranelo - velká gratulace, ty míry jsou ohromující !!!!!!!!!!!!
Naše Áňa měla 2,80 a 46 cm ! Kde jsi to měla?

sarik1
7. kvě 2010

Gratulace Petranelo: Tak to jsou teda pěkní mackové 🙂 hlavně, že jsou zdraví....

monika03
7. kvě 2010

Já jsem teď tři dny zaskakovala na obchodě a dnes se už kácím. Jsem odepsaný kus! 😀 No jo taky jsem koukala, že se nám to zkracuje. 😲 Tak uvidím co mě v to pondělí pan doktor řekne. 😕

lita
7. kvě 2010

Salunko - nenech se vystrasit, hlavne zadne nerviky! Hezky si to tehuleni uzivej a varovani doktora vyuzij k obletovani od manzela 😀
Ja mela narizeny klid kvuli velkemu tuhnuti delohy, cipek se mi hezky drzel a stejne mi nakonec rupla voda ve 34tt, coz se podle me nedalo nejak ovlivnit. Naopak Zuzka72 se vubec nesetrila, litala jak pometlo snad po cele republice a snad by jeste prenasela 🙂

rejchl
7. kvě 2010

Salu hezky klidecek🙂 Zadny stres🙂
Elly gratuluju,taky krasne vahy.Tak at jste zdravi🙂 Jsem zvedava na ty sve uzlicky kolik budou vazit.
Koukám že jsem na řadě.To mě děsí😀

salu
7. kvě 2010

Holky, myslím pozitivně 🙂 Mám jenom trochu problém, že se musím starat o Aničku, vozit jí do školky, kroužky ..... ale od manžela se ráda nechám alespoň TEĎ obskakovat 😀 Jo a zakázal mi sexík, tak doufám, že to manžovi nevleze na mozek 😎

eirin
7. kvě 2010

Jů to je nadělení, Elly a Petru, gratuluju k dětičkám 😵 😵
Já už jsem druhá v seznamu, jo? Rejchl se v pondělí přesune do maminek, no páni, už to bude 😵 😵
Salu, taky se nechávám obskakovat. Manžel je úžasný.

monika03
7. kvě 2010

Jééé Salu tak to bych chtěla vidět jeho ksichtík, když jsi mu to řekla. 😀 Jak jsem předtím došla domů se stejnou diagnózou, s tím čípkem tak jsem se řezala jako pominutá, ale on moc ne a když nám pak doktorka řekla v Brně, že je vše v pořádku tak jsem slyšela spadnout ten kámen!!! 😀 😀 😀

ali.cka
7. kvě 2010

elly moc veliká gratulace,úžesné váhy!kolikátý jsem byli týden,že máš takové macíky?pak nám přidej fotečky at jsme v obraze!!

mrkvicka28
7. kvě 2010

elly moc krásné váhy jsi moc šikovná že jste takhle dotáhli

lita
7. kvě 2010

Holky, ktera jeste nemate zakoupeny ohrivac lahvi, tak v detskyraj.cz je akce 40% dolu na babymoov (do 12.5.)
http://www.detskyraj.cz/scripts/hledej.php?hIDK...

elly01
7. kvě 2010

Holky, moc děkujeme za gratulace. Rodili jsme ve 37+2 tt. Bylo to rychlé. Do nemocnice jsem měla nastupovat 30.4. a porod byl plánovaný až na 6.5. Ale v noci 28.4. mi praskla plodová voda a za 3 hodinky byly děti na světě císařským řezem. Jsou úžasní, jsem ráda že jsme doma, ale je to opravdu rachot. Za ty dva dny co je tady máme jsem spala cca 3 hodiny. Kojím Klárku, Ondráškovi mlíčko odstříkávám a krmíme z lahvičky - neumí se zatím tolik přisát. A fotky přikládám 😉 🙂

monika03
7. kvě 2010

Elly- krásné sluníčka!!!!! 🙂

pavcahola
7. kvě 2010

Elly krásné dětičky gratuluji.

Holky jak v takovém vysokém stupni těhotenství zvládáte sex?

ali.cka
7. kvě 2010

elly moc hezoučké dětičky a ty papulky!prostě nádhera!

pavcahola:když se chce všechno jde 😉 ,sice si připadám jako hroch,ale když to nevadí manželovi 😀

betina
7. kvě 2010

ahoj holky,

Elly, velká gratulace a rovněž ti přeji více spánku!, at si co nejdříve vytvoříte rytmus.

Petranel, to jsou teda váhy, že to teda fakt zíííírám, to neměla ani verunka a to byla v břichu sama 😀 gratulujeme moc!

eirin
7. kvě 2010

Elly, to jsou nádherná sluníčka 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru