Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

j.cien
20. led 2010

Holky ja mam totiz nejaky vytok furt..tak se sexu ted radeji vyhybam...uz jsem na to vyuzivala Macmiror,ve steru jsem mela E.coli...ale vubec to neni lepsi,tak mi bral kontrolni ster a vysledek jeste nevim..Tak dokud nemam jistotu,ze njesem "cista",tak nechci sexit,at se neco nepos....
Zuziku,ty ostatni techniky urco muzes 😉 ,to,co nejde dovnitr asi neva 😵

Holky,ja budu megavelryba,mam z vas nevic na vaze..no budu prima almara,pri svych 177cm 🙄

petranela
20. led 2010

J.Cien, myslim, ze jsem na tom podobně, váha teď začíná rychleji stoupat, mám +10 kg, všechno mi šlo do břicha, myslím, že jinde jsem snad nepřibrala, nechtěla bych. No už začínám být taky dost velká.

Mně by sex nevadil, ale můj manžel se pořád bojí, že mi ublíží a řekla bych, že mu to moje břicho při sexu prostě vadí... takže u nás sex jen strasně vyjímečně... 😒

j.cien
20. led 2010

Holky usila jsem mimiskum kabatky a cepicky 😵 tam mam radost a zitra zas neco vymyslim,aspon to liip utece 😵 mam fotku v albicku 😉
Mam zalusk usit ty zavinovacky do autosedacky,nasla jsem si na netu strih...ale nevim,jestli to zvladnu..

monika.tdm
20. led 2010

j.cien ty jsi ale sikovna, se tim muzes zivit!!! 😉

petranela
20. led 2010

J.Cien, jsi nesmírně šikovná 🙂 tohle já bych nikdy nezvládla... já zašívám jenom díry v oblečení... 😔 máš to krásný!
Ty zavinovačky zvládněš hravě, když Ti to takhle jde.

j.cien
20. led 2010

😀 jejda,to ne ,to bych si nevydelala ani na slanou vodu 😀 😀 ale mam z toho vytvoru radost,sice nevim,jestli to bude sedet a pujde to vubec nosit..ale ze dneska mam prima pocit,ze jsem se jen neflakala cely den 😉

eirin
20. led 2010

J.cien, tedy ty kabátky a čepičky se ti povedly 😵
No, sice máš větší přírůstek na váze než já, ale vsadím se, že z vás vážím nejvíc 😀

petulka26
20. led 2010

Holky, já bych ten váhový přírustek tak neřešila 🙂 Když jsem otěhotněla tak jsem měla po stimulaci na IVF 75 kg, když jsem rodila měla jsem 88 kg (ale rodila jsem tedy už ve 34 týdnu), takže přírustek 13 kg a říkala jsem si no to je teda hezký to budu pěkná koule 😀 😝 No a teď 4 měsíce po porodu mám 62 kg a ani nevím jak jsem se na ně dostala. Jde to samo, člověk má během dne spoustu práce kolem miminek, každý den se chodí na procházky, a to vstávání po třech hodinách (alespoň na začátku) taky docela pomůže. A kilča jdou dolů úplně bez problémů.

Tak se tím teď netrapte a dejte si na co máte chuť, ať máte krásný baculatý a spokojený miminka 🙂

j.cien
20. led 2010

Petulko diky moc za povzbuzeni 😉 Ja se nebojim,ze to pak nesundam..jen ted se uz kolibam jako kacena a jestli budu pribirat dosavadni rychlosti 1kg za tyden...tak OMG,to se dostanu fakt na tech +30 😕

sarri
20. led 2010

Petulko, já myslím, že taková pěkná baba dlouho sama nebude, i když potkat nějakého chlapa při péči o 2 děti je dost obtížné. Jsi fakt frajerka - já jsem zatím k doktorům splašila nějakou pomoc - byť aj třeba jen dědu, aby postál u stolu či u kočárku, než obleču postupně obě děti. Na kyčlích - škoda mluvit - je tam ordinace pro dospělé, čeká se na chodbě, kde je zima a není si kam dítě odložit, vysléká se pak v ordinaci, honem honem, dveře otevřené, zatímco vyšetřuje, tak se na tom samém lůžku už chystá další a když oblékáš 2, tak je to blázinec.

zuzka72
20. led 2010

j.cien-ty jsi šikula, já šila zavinovačky obyč a dnes šiju už 6tou do autosedačky-měla jsem takovy 2deky, střih jsem si dělala sama podle koupené.-hodím foto

j.cien
20. led 2010

Zuzko super,hod fotku 😉 a to sijes vsech 6 pro sebe nebo jeste pro jine mimisky?? 😵

zuzka72
20. led 2010

j.cien-pro sebe jen dva, zbytek rozdám, ještě jsem objevila tygří deku, tak to udělám i z ní. Foto jednoho kousku tam je, ostatní už se melou v pračce, pak hodím foto všech, zatím jen ta modrá. 🙂

j.cien
20. led 2010

Zuzi super 😉 ,presne takove chci taky,mam blede modry fleese a kousek strakateho s ruzovou,tak to nejak zkombunuji-zkusim to podle tohoto obrazku :
http://www.zskomtu.cz/vyuka/biologie/zajimavost...

zuzka72
20. led 2010

Ten nákres je klasickej Emitex-máš k tomu i rozměry? Pokud ne, poměřím ti ty moje a pošlu, já mám střih na trošku podobnej, dole jsou ještě gumičky na nožičky, aby nevyjížděli, jinak je to to samé, jako Emitex

miradka
20. led 2010

ahoj holky, tu je Michal. protože je vše v naprostém pořádku, doktor oddaloval císaře. teď už oddalovat nebude - termín je pondělí. moja mladá vás zdraví. 😎

zuzka72
20. led 2010

Michal-tak to je super, moc pozdravuj-budem držet ¨pěstičky.

j.cien
20. led 2010

Jj,Zuzi,mel by to byt klasicky Emitex..rozmery mam nekde napsane,dekuji 😉

Zdravim Miradku,uz jsem se chtela radovat z cerstvych miminecek..no tak si jeste pockame do pondelka 😉 🙂 to jeste miminka neco povyrostou...parada 🙂

hancas
20. led 2010

zuzíku...já měla taky zákaz sexu a klsyž sem to řekla mm tak prej ha ha ha se vymlouváš ale pak přečetl zprávu a už se nesmál,ale sem tak jsme sexovali akorát do mě nepouštěl ty bílé lentilky 😀 aby jsme to nevyvolali,jinak ok.

rejchl...já se holila a divala se při tom do zrcadla,ale pak už jsem opravdu nic nevyděla jak jsem měla spadlé břicho a manža řekl že to dělat nebude že se bojí,tak jsem to kašlala a stejně i když si oholená tě v porodnici oholí,nechutný nejvíc pěny a tupá žiletky a pak si to nemůžeš ani pořádně umýt ☹

rejchl
20. led 2010

hancas tak to je sileny.Tak to si budu pripadat jeste hur,kdyz me bude holit nekdo cizi 😅

zuzka72
20. led 2010

Hancas-jo tak to Petr řekl, že sex ne, že se bojí a to moc, ale občas se mu to vymklo a došlo na sex, tak snad jen 2x do týdne. 😢 , ale teď, jak viděl tu zprávu, tak řekl, že už nikdy. 😲 , že si to neriskne, no ale jak píšu jsou i jiné techniky a stejně by to nestálo za nic, kdyby bral moc ohledy, to radši nějaky náhradnéí metody. Ale třebas ho ukecám. No mě řekli, že dovnitř nic, že by se to vyvolalo. Ale je to za pár, takže už to dobojujem, to za to stojí. Dnes jsou chlapci zase na hokeji a já mám večer slíbenou nějakou lehčí erotiku. 😀 😀 😀

zuzka72
20. led 2010

Rejchl-mě u těch předchozích porodů holili a pohoda, akorát to brali břitvou, což když jsem viděla, tak jsem raději zavřela oči, ale já měla chlupy jen nahoře trojúhelník, no a teˇtam nemám ani chlup, takže jsou bez práce, za to , já se u toho pěkně zpotím a to nevím, jestli náhodou tam někde nečouhá 1chlup-no ale to zjistím až budu bez břicha. 😀

sarri
20. led 2010

Holky na holení doporučuju dámský elektrický strojek - pravda není to takový adrenalin jak žiletkou, ale chloupky pak nejsou vůbec ostré. V těhotenství jsem ho fakt ocenila - dá se tím naslepo oholit všude a dostala jsem si s ním i na nohy

zuzka72
20. led 2010

Sarri já měla kdysi Philips, takovej bledě zelenej a vždy jsem se s ním pořezala-asi jsem kopyto, teď mám škubač depilátor(i s kořínky) bolí to trošku, ale s tím mi to jde, navíc už to tak neroste. Ale taky občas vezmu i kůži a to je pak masakr 😀 motorovou pilou 😀

hancas
20. led 2010

zuzíku...no jo dnes je středa víš jak se to říká 😀 na hokeji ju tak to budou nějaké novinky ne???mě stačí když si epiluji nohy a brečím u toho natož ....

vím že v porodnici holí všechny aby to podle jejich představ

lucy82
20. led 2010

Sweethy moc moc gratuluji, nádhernýý váhy 🙂

Petulko já tě strašně moc obdivuji, vážně, já bych to bez pomoci nezvládla, zvlášť ze začátku když byl david pryč jsem je sama prostě nebyla scholná hned uložit, ale to bylo asi proto že obě byly hladoviny hladový a musely mít papu hned teď a moje nervozní povaha nezvládla jejich brekot 😅 Ale tebe fakt obdivuji klobouk dolu, musí to být hodně těžký, já jsem kolikrát večer totálně k.o.

jo a holky s holením já se holila po slepu 😀 A bylo to dobrý ani jednou jsem se neřízla 😀 Nohy jsem svěřila manželovi ale pak jsem si je holila radši taky sama, bál se že mě pořeže takže mi je nakonec moc neoholil 😕
No a sex u nás proběhl v červnu jako na svatební noc a od tý doby ne, prvních 18tt mě bylo špatně že jsem na to neměla myšlenky a pak jsme se bály že bych mohla předčasně porodit 😔 Takže jsme ho nepraktikovaly 😅

lucy82
20. led 2010

JO a málem bych zapomněla 😀 Dneska jsme byly na 3 měsíční prohlídce, dostaly jsme Hexu a Nelinka má 5,65 kg a Sofinka 5,32kg tak pěkně rosteme a i jsme pěkně pásly koníky, takže dobrý 😅

hanula83
20. led 2010

Monika.tdm: Já taky ze začátku chtěla určitě normální porod, přece jen je to přirozenější... ale časem jsem změnila názor, hlavně ke konci. Byla jsem z toho těhotenství tak vyčerpaná, že normální porod bych asi nedala... A navíc ta představa stresu, co bude s druhým mimčem během porodu... Naštěstí obě byly koncem pánevním, takže císař.

Kocu, mně se jedna holčička otočila den před porodem. Otočila se přímo když jsem byla na ultrazvuku hlavičkou dolů.. a během vyšetření se zase obrátila zpátky koncem pánevním...

hanula83
20. led 2010

Sweethy, moc gratuluju 🙂, hlavně přeju zdraví a ať co nejdřív najdeš režim, který ti vyhovuje.

Jinak taky jsme dnes byly u doktorky, holky jsou trošku nachlazené. Tak mi je zrovna zvážila a vyšetřila. Ela má 5,5 kg a Ani 5,2 kg. No jak tu někdo psal... plechovkové 🙂)). Jinak jak se tu nedávno vedla diskuze o odsávačce na vysavač, tak jsem si ji taky pořídila a musím říct, že super!!! Jsem s ní velice spokojená, sice holky u toho někdy ječí, ale efekt je zaručený...

Petulko, dřív nebo pozděj se objeví chlap, na kterého se budeš moct spolehnout a který bude tvoje děti mít rád... Všechno se časem otáčí a i tvoje situace, uvidíš. Nakonec budeš ten vítěz ty, že jsi všechno zvládla i bez jejich biologického otce a ten novej chlap přijde časem..

hanula83
20. led 2010

Jinak k holení... taky jsem se holila poslepu, sice to dlouho trvalo, ale vždycky jsem to nějak zvládla. To ideální holení bylo až před porodem v porodnici od sestry. Nic tak trapnyho jsem ještě nezažila.. Já vím, že ony jsou tam na to zvyklé, ale mně to bylo fakt trapné...

Ohledně sexu, my ty poslední týdny taky nic takovyho nepraktikovali, prostě to nějak nešlo s tím břichem... No ale jak skončilo šestinedělí, tak jsme na to vlítli a teď beru pro jistotu zas prášky 😉...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru