Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

miradka
11. bře 2010

kocule aké popoliny? máš foto?
zuzi Sandry si kde zohnala a za kolko?
salu ja mám 120 plen 😀

zuzka72
11. bře 2010

Jo taky jsem měla popoliny a kikka a letělo to na aukro-jsem zvyklá na klasiku. 😉

zuzka72
11. bře 2010

Miradko-Sandry mám ještě po klukách. 😀
Jsou to tyhle typy-jen nevím, jestli a kde jdou ještě koupit a pak mám podobné a ty mám od ťamanů za 59,- kus.
http://inzerat.i-bazar.cz/1525242-plenkove-kalh...

lucy82
11. bře 2010

Teda holky vy jedete.
Jak to děláte že všechno včetně koníka stíháte??? 😀 Mě před chvilkou cácorky vytuhly, byly už nějak přetažený a protivný a nemohly zabrat takže hluk po celám bytě.

Vysočanko ahoooojky 🙂 Neboj určitě aspoň jedno vydrží a v říjnu budeš mít krásné miminko nebo miminka a budete trajdat spolu 🙂 Kdy jdeš na další KO?

Teda holky tady celý den sněží, ach jooooo 😒

sarri
11. bře 2010

Holky, já teda doufám, že zlatíčka se pomamí a budou od roku bez plen 😉 To asi ne, ale možná že pak na nějaké látkovky najedu, protože je to donutí čurat do hrnce - jsou to fajnovky, jak se pokadí, tak to je řev, jak kdyby jim dal někdo drátem do oka.

sarri
11. bře 2010

Lucy, my jsme taky tuzí.
Za kolik kupuješ Bebu a skleničky?

kocule
11. bře 2010

Miri, mám tady tyto:

http://www.obchod-latkovepleny.cz/onesize-tence...

Pěkně jsem se prohla, jenže to pořád vychází líp jak papírovky, i když peru, tak jsem do toho šla. Jsem alergik, proto jsem brala tyto. Jsem moc spokojená, mě ty čtvercovky docela děsily 😀, spíš mi to připomínalo dobu minulou. 😀 Jenže dnes je to fakt už o něčem jiném. Asi bych je spíš neuměla skládat, tyhle mám až do konce provozu na 2 roky, nebo jak dlouho a pak je možná ještě střelím. 😉 A kalhotky máme Imse Vimse, jsou parádní.

kocule
11. bře 2010

Sarri, Bebu jedině na webu, v Kauflandu vycházela o 45! Kč víc. 😝 Sklínečky taky. 😉

lucy82
11. bře 2010

Sarri Bebu u nás kupujeme za 193 Kč což se mi zdá nějak moc a koupím to asi přes net nebo já nevím odkud, protože to celkem dost leze do peněz, v neděli jsme načínaly novou a včera už večer nebyla 😖 Odkud a zakolik to kupuješ ty?
Já si skleničky nakoupila v akci v Tescu a Hypernově, a zítra skáknu do Dm mám tam nějaký kupony na slevy tak at je využiju, až bude hezky budu vařit, ale máme tady u nás na sídlišti jen Alber supermarket a odtud mrkev a brambory kupovat pro holky moc nechci 😖

sarri
11. bře 2010

Beba na webu je za kolik?

lucy82
11. bře 2010

Kocu a odkud ty sklenky kupuješ?

sarri
11. bře 2010

Já mám Bebu 800g za 246 a skleničky Sunárek za 10.

lucy82
11. bře 2010

Teda Sarri kecám ne 193 ale 293 Kč

lucy82
11. bře 2010

Sarri a kde to bereš za tak levno?? Sunárek je podle mě nejlepší, i co se složení týče a je to i chutnější než Hami a Hipp

kocule
11. bře 2010

Sarri, cena stejná. Beba 800 g za 245 Kč nebo tak nějak. www.lekarnadomu.cz Levnější myslím už nikde není. Na sklenky se ti podívám, jdeme baštit. 😀

sarri
11. bře 2010

Skleničky na MMB a Bebu od kamoša, co má lékárnu - dává mi to za nákupku - čím víc nakoupí, tím levnější má od dealera, ale dá se i v e-lékárnách - od nějaké částky nebývá poštovné. Právě jsem se dívala v Tescu a tam to bylo hrozně drahé. My vezneme vždycky 10 krabic a to už dělá na těch 10 kusech i 500 Kč.

sarri
11. bře 2010

Taky jsem si říkala, že až pojede muž na služebku, tak nakoupí v Polsku nebo Německu - hlavně kaše.

sarri
11. bře 2010

Jj, lekarnadodomu je dobrá. Taky právě nechcu vařit mrkvu z obchodu.

miradka
11. bře 2010

Kocule, ja som tiež chcela takéto pleny, ale tá cena ma ešte stále odrádza...škoda, že je tak premrštená 😒 asi ostanem u klasiky

Zuzi, tak to si dlho skladovala 😅

kocule
11. bře 2010

Miri, já z toho byla taky paf. Jenže jsem je kupovala postupně celé těhu, protože prostě nebyly, tak to nebyla taková pálka zaráz. 😉 A peru v mýdlových vločkách Vladěnka. 😀

lucy82
11. bře 2010

KOcu a ty máš sušičku Ačkovou nebo jakou máš? Taky chceme koupit, protože až budou holky v dětským pokoji tak nemáme kde sušit prádlo v našem podkorvním bytě bez balkonu 😖 Ale Ačkový pořád vycházejí strašně draho, tak vůbec nevím jestli jít do Bečkový jestli to nežere moc energie?!

kocule
11. bře 2010

Lucy, mám Ačkovou. Mám ji už 2,5 roku a kdyby mi měla zítra padnout, tak okamžitě vypumpuju všechny zdroje a objednávám ji zase. Bez ní už nežiju, jsem na ni strašně zvyklá. Peru pro mě a manžu cca 2-3 pračky týdně, máme děsnou spotřebu 😅 a ještě na malé, takže skoro pořád. Láduju do ní všechno kromě košil. Ty teda taky jediný žehlím, aby nevypadaly jak vytažené krávě z tlamy jak říká moje babička. 😀 😀 Elektriku jsme dopláceli poprvé předloni 500 Kč, když jsme rekonstruovali celý byt a jela nám tady 2 kanga, takže podle mě nic moc. A teď teda 1500 Kč, páč už fakt více peru a suším a taky se zdražovalo. Tak bych to teda nijak extrémně neviděla. Jsem líná, suším i v létě, zásadně. Poskládám za 10 min a adieu, hotovson. 😀 😀 😀 Prádlo je taky jediný, co tady funguje fakt bez problému, úplně se v tom vyžívám. 😀 😀 😀 Jinak samo dělám taky všechno, ale s nechutí, bleeee. 😝 No jo no, jenže tenkrát jsem měla dvě práce, dělala jsem i na živnosťák, takže jsem na nějakou kačku až tak nehleděla. Manža stejně není moc doma, tak mi nevadilo být do večera v práci a makat i o víkendu. S dnešní mateřskou si to tak akorát můžu hodit, ještěže jsem si tyhle blbinky pořídila ještě předtím. Hm. Nevím, jak moc perete vy a jak bys sušila, kamoška třeba v létě suší na balkoně a sušku používá jen v zimě, mě to prádlo z toho připadá moc plechový. A navíc se u žehlení děsně práší a já jsem alergik na prach, tak jsem kýchala a kýchala. 😖

lita
11. bře 2010

Kocu - taky se zastavam susicky, ne zcela, ale nedam na ni dopustit. Svoje cennejsi kousky do ni nedavam, nedala bych do ni ani vlnu nebo jinak hodne citlive materialy. Pozor - susicka zkracuje obleceni, napr. kalhoty! Takze pokud vam jsou tip top, nedavat do susicky. Zkracuje tedy po prvnim suseni, po dalsich uz samozrejme ne.

Ale na bavlnu nebo ostatni mene citlive materialy, rucniky, povleceni atd. atd. - nedam na susicku dopustit. Navic kdyz se to vytahne jeste teple a slozi, neni treba zehlit, alespon ne pro nas. Pokud to tam ale clovek necha vystydnout, tak ty zmuchlaniny jdou hrozne tezko vyzehlit.

hanula83
11. bře 2010

Holky, mám takový dotaz, nebo spíš bych chtěla znát vaše názory? Já teda doufám, že když se tu řeší i firmy ohledně dětských krmení, tak tohle taky není nějaká propagace 🙂... My jsme všechny zaregistrované u VZP a sestra u doktorky se nás snaží nahnat do Metalu, dívala jsem se na výhody oproti VZP a nic moc, akorát o stovku víc na očkování a u VZP jsem nenašla příspěvek na to očkování Priorix... Jak to máte vy?

kocule
11. bře 2010

Hani, já byla roky u Metalky a musela přejít naopak do VZP, páč u nás Metalka není a neměla bych doktory. Bohužel, já byla moc spokojená. Za sebe bych si VZP nikdy nevybrala, ale neměla jsem na výběr. 😝

kocule
11. bře 2010

Ale pro doktory věřím, že je to lepší. VZP má dlouhý proplácecí lhůty, Metalka platí do termínu. 😀 Takže se nedivím. 😀 😀 😀

zuzka72
11. bře 2010

Foto kočárku v albu. 😀

j.cien
11. bře 2010

Sweethy,to jsem rada,zes nakoukla a neboj,urco to bude cim dal lepsi a budete mit taky nejaky poho rezim 😉 a budes mit vic casu...i na nas,na końa 😉

Miradko,ty obyc.separacky jsou baleni po 100ks,daji se objednat do kazde lekarny,kdyby je nemeli skladem..u nas je hlavni distributor ten Phoenix,ale to oni v lekarne budou vedet..Driv se jmenovaly Anicka,ale ted to myslim dela Canpol..nevim presne,ale cena zustala +- stejna tj.necelych 40Kč za 1OOks 😉

Kocul,tak to jsem rada,ze moje teoreticka rada-mliko do brambor-se dnes osvedcila 😉 a ze prcci papali 🙂

sarri
11. bře 2010

Tak holky mají po očkování teplotu - 39 v konečníku. Volala jsem na pohotovost a prý dobré, dala jsem Paralen sirup - čípky bohužel nemáme, tak prý by to mělo do 2 hodin klesnout. Mně se to teda ale zdá být hrozně moc. Holky celou večeři vyzvracely. Teď spí. V deset je ještě přeměříme.
Já tak hrozně chcu, aby to bylo dobré.

irminka
11. bře 2010

tak , moji miláčkové už spinkají a já dočítám a dočítám...děvčata, vy opravdu jedete 😉

my jsme papkali Nutrilon, ale po přečtení etiket z krabice HAMI jsem zjistila, že je to uplně stejné a vyjde to Hami o skoro 80,-Kč na balení, tak jsme přešli na Hami , bych se na to vyprdla dávat tolik peněz ,když se platí jen za značku 😉 😠

jsem také pro sušku, bych ji nedala i kdyby mě mučili........neumím si bez ní představit život.....skoro žádné žehlení, měkoučké prádýlko a ta vůůůůně, no prostě paráda 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru