Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

monika.tdm
18. kvě 2010

no tak ja ten test mela zadara, krev mi nabrali na Karlaku v tzv. kachlikarne a k Apolinari jsem sla na utz. Pak mi v 16tt delali ty triple testy a ty vysly blbe!!!!

vlckulka
18. kvě 2010

Ahoj těhule,

vidím, že řešíte NT screening, tak já to měla přesně obráceně - UTZ dopadl dobře, ale krev byla špatná (vysoké HCG), také mě hnali na AMC, ale odmítla jsem s tím, že si ještě počkám na tripply, protože ta krev prý mohla být rozhozená tím, že jsem asi dva dny po odběru krvácela a byla v nemocnici, no a nakonec tripply dopadly dobře, takže už jsme to přestali řešit.
Jinak ještě se musím pochlubit, minule jsem tu tvrdila, že máme objednaný kočárek EW v barvě Lime a nakonec dopadlo vše úplně jinak - koupili jsme úplně jiný kočár a to Emmaljungu Cangaroo Twin v červené barvě a to za úplně nádhernou cenu - měla jsem z toho radost jako malé dítě a na to, že jsem nechtěla mít kočár doma, tak už ho mám složený v pokoji 😀

monika03
18. kvě 2010

Vlckulko a jakto, že ta změna???

vlckulka
18. kvě 2010

monika03 - bohužel pouze a pouze finance, ten kočárek byl ve výprodeji, jedná se o loňskou kolekci, byl zlevněný o 50% a 14 tis. mít a nemít, to už je pořádný rozdíl

vlckulka
18. kvě 2010

tak to je náš připravený bourák, teď už jen malé cestovatele do něj 😵

monika03
18. kvě 2010

Tak to docela chápu. 😉 Takže jste ten EW zrušili? No tak nám tu Vaši káru nafoť ať máme přehled. 🙂

monika03
18. kvě 2010

😀 ok. jsi rychlejší!!! 😀

monika03
18. kvě 2010

Vypadá moc hezky! 😉

vlckulka
18. kvě 2010

jo jo, zrušili, sice jsme přišli o tisícovku zálohy, ale pořád se to vyplatilo

danie
18. kvě 2010

Ahoj holky,jen chci poradit abyste po porodu do práce nebo na sociálku poslaly rodný listy,jinak dopadnete jak já.Po 28 týdnech mi ukončili mateřskou a hotovo.Musela jsem to posílat dodatečně,nevěděla jsem to.Tak musím čekat kdy mi pošlou zbytek peněz.Mějte se

ali.cka
18. kvě 2010

holky já jsem vám ani nestihla včera napsat,že jsme byli neplánovaně v porodce!celou noc na pondělí jsem prochodila jak mě bolel spodek a pořád jsem hodila čůrat.tak jsem si myslela,že mám nachlazený močák nebo tak něco.tak jsme raději jeli a víte co? já měla úplně normální kontrakce,takže poslíčky.jen jsem to prostě nepoznala,protože bych řekla,že to bolelo pořád.a hrozně!takhle jsem si to vůbec nepředstavovala a to už mám jedno dítě za sebou 😀 .jinak dneska u mého gyn.na návštěvě to bylo super!pokecali jsme a říkal,že mě obdivuje jak to břicho nesu statečně,ale to jak jsem unavená každý večer to už nevidí nikdo!a že kdyby chodil dělat porody tak my s fleku udělá císaře a ani to neřeší,ale že ty porodníci co to riskují přir.cestou chcou mít jen zářez na pažbě,že porodili jednovajky přirozeně a že to prostě neschaluje...co na to říct....tak jsem skusila tu porodku v břeclavě a zítra tam půjdu na konzultaci a uvidím co my řeknou.snad budou aspon trošku rozumní a nebudou riskovat,no uvidíme!!

salu
18. kvě 2010

Ali - škoda, že to nedopadlo 😉 Zítra držím palečky, ať si tě vezmou co nejdřív do parády 😎

salu
18. kvě 2010

Vlckulko - holky Sarri a J.Cien mají taky Emana - červenýho 🙂

salu
18. kvě 2010

Koukáte na hokej ????? super ne ? 🙂

vlckulka
18. kvě 2010

Salu - bezva, tak to se budu muset poptat, jak jsou s ním spokojené 🙂

broukb
18. kvě 2010

Ahoj holky dvojčecí..dneska jsme byli na utz, triply vyšli na jedničku,miminka jsou naprosto nádherná a zdravá. Dokonce opět odpovídají o týden větší Nemáme vadu srdce, ani roštěp rtu, viděli jsme pusinky do detailu. Jedno má pršáček po mamince, ale pusinku s plnými rtíky po tatínkovi a druhý je zatim neutrální v podobě. Jo a taky už maminka ví co jsme.....viděli jsme pindíka.......a taky kávový zrnko .... takže maminka měla pravdu a jsme krásnej páreček 😉 Maminka i tatínek jsou pořád dojatí a šťastný 😵

Jdu vás dočíst ..

salu
18. kvě 2010

Broukb - to jsou krásné zprávy !!!!!! a páreček závidím 😉

monika.tdm
18. kvě 2010

salu hokej super! Jen aby jim to vydrzelo!!!

monika.tdm
18. kvě 2010

brouk skvele aspon nejake dobre zpravy!!! 🙂

pavcahola
18. kvě 2010

Ahoj broukb tak to jsou skvělé zprávy a gratuluji k párečku.

sarri
18. kvě 2010

Ali, čumím jak blázen - to si Tě v té porodnici nenechali? Ježišmarja, to kolem mně bylo skrz tu jednu placku úplné haló.
Broukb - to je milé - páreček. Užijte si tu krásnou radost.
Fiali, proč nejdeš na to vyšetřo do Baťovky zadara? Já na té krvi v 13tt nebyla - jen na ultrazvuku v Brně na Veveří.

betina
18. kvě 2010

ahoj holky,

to je teda den..hnusně a Verunka nemocná, tak mám 24 hodinovou pohotovost. Já byla jen na NT screening a ty dopadly moc dobře, tripple jsem odmítla z dlvodu právě většinou pozitivního výsledku u dvoek a dr.mi to odkývala, tak doufám, že bude vše v pořádku a ted se jen těším na ten velký UTZ, abych se pak mohla dát do nakupování 😀
holky, vy se máte, že vás pokaždé kontrolují UTZ, já o to taky asi požádám, jdu ted na kontrolu po měsící, tak uvidíme.

vlckulka...kočárek e moc hezký a ak píšeš, ušětřit 14.000, tak ani nezaváhám.

monika03
18. kvě 2010

Broukb tak ti gratuluji k vyšetření i k odtajnění párečku! 😉

corona
18. kvě 2010

ahoj holky,můžete písnout,kolik měla vaše dvojčátka váhu ve 29 tt?děkuju mooooooooooooooooc.

lita
18. kvě 2010

Vlculko - ten Emma kocarek je krasny a za ty penize jeste krasnejsi 😉 Sarri ma v albickach par foto v akci a moc se mi libi. Ja take dala prednost usetrit 10tis a sla pro zmenu doo Bumbla. Ale Eman je tedy jeste lepsi kup 😉

lita
18. kvě 2010

Ali - byt tebou, tak uz bych se z te porodky nehla, co to tam je s prominutim za imbecily? Copak nevedi, ze cekas jednovajky? At ten tvuj gyndr zmobilizuje veskere kontakty a uz te nekde odrodi,

lita
18. kvě 2010

Fiallinka, Moni03 - vy jste screening musely platit? Ja ho tedy mela zadrmo u nas v CARu, stejne jako tripl a druhy screening, jen mi muj gyndr vzdy napsal zadanku.
Byl to utz v kombinaci s krevnim testem a vysledek mi dr sdelil primo na miste. Za par tydnu jsem sla na dalsi krevni test pro tripl a vysledek byl za tyden.
Pokud pujdete na tripl, tak je nejlepsi na tom samem miste, jako vam delali NT screening, jelikoz vysledky nevychazeji tolik falesne pozitivni.
Na ten NT screening bych tedy rozhodne sla, je mnohem presnejsi nez tripl.

monika03
19. kvě 2010

Dobré ránko! Tak jsem si dnes nějak přispala. 🙂
Lituško- screeningy jsem měla zadarmo- taky mi dr. jen vypsal žádanku, ale přitom prvním mi právě doporučil nějaké vyšetření krve za těch 1450,- které zjistí to co na ultrazvuku není vidět- odpoledne mi volali výsledky, které pak pověsily pod heslem na internet. Musí se udělat nejpozději do toho 12tt. No a pak mi bral můj dr. krev na ty triply a posílal jak píšeš na stejné místo, kde mi dělaly ty testy předtím- všechno v pořádku- výsledky taky za týden. Pak ve 20tt další screening taky v pohodě, tam je žádal můj dr. o vyšetření i toho čípku a asi proto, že jsem měla všechny testy v pohodě tak mi o odběru plodovky ani nezkusili říct. 😉 Jinak je super, že jsi kápla na tak bezva chůvu a můžeš si oddechnout!!! 😵

ali.cka
19. kvě 2010

ahoj holky!tak už jsem doma z té Břeclavské porodnice.mluvila jsem přímo s primářem a byl zděšený,že někdo vůbec uvažuje o tom rodit mě normální cestou!a že v jejich nemocnici si na to netroufá,že tyto děti potřebují mít blízko sebe všechno potřebné vybavení!a že my doporučuje jít zásadně do spec.centra a že už bych stejně měla mít porozeno v tomto týdnu,že riziko je veliké vzhledem ke stáří placenty a velikostí dětí!a jedna věta mě dorazila,,dotáhla jste to tak daleko a byla by škoda o jedno dítě přijít"takže zítra jdeme na kontrolu k milosrdným a řeknu doktorovi přímo,že chci vědět co má semnou za plány a pokud bude trvat na přirozeném porodu,tak se zbalím a půjdu ještě skusit tan obilnák.je to hrozné jak člověk v tomto stavu musí bojovat a v dnešní době!!

hanula83
19. kvě 2010

Ali, to je vážně šílené... a proč jsi vlastně nezůstala v té Břeclavské?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru