Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

vlckulka
3. čer 2010

Je tohle vůbec možný 😕

salu
3. čer 2010

Moni, dovolala jsem se, mají taky problém s dodavatelem, budou vědět až na konci června. To je v prd......

kecule
3. čer 2010

Holky moc Vám všem děkuji za informace ohledně kočárků!!!!!Šířku dvěří neřešíme, jelikož budu parkovat v garáži, takže to je v pohodě.
Mějte se moc pěkně, všechny zdravím a přeji vše jen pěkné. Katka

sarri
3. čer 2010

Salu, né že se z toho rozrodíš!

monika03
3. čer 2010

Tak to já nevím co teď????

monika.tdm
3. čer 2010

Cau maminy!!! Dekuji za nakazu, asi pujdu take zehlit!!! No nastesti zehlim prubezne tak to bude raz dva hotove!!!

JInak co vam to udelali s tim kocarem??? Jsou normalni??? 😠

salu
3. čer 2010

@sarri dýchám hodně zhluboka 😠

salu
3. čer 2010

Moni, volala mi ta paní Valo z dvojcatek, že mi nabízí kombinaci - sporťák 09 a korby 2010. Rozdíl je pouze, že sporťák 09 má 2 polohy madla, 2010 má plynulou regulaci madla a pak rozdíl v nánožníku - u 09 si ho sama sestavíš z toho fusaku a 2010 už ho měl samostatně. Jinak žádný rozdíl, jdu do toho, nebudu váhat.

Zavolej tam, zda nemá třeba ještě zelenou variantu 2009, nebo též nějakou kombinaci. 732 821 642

Já už čekat nemůžu.

monika03
3. čer 2010

@sarri díky ale já měla objednanou tu trojkombinaci a Salu dvoj. ☹

monika03
3. čer 2010

@salu tak já volala do Malvíka- předtím příteli- prý nemám stresovat!!! V Malvíku mi řekla, že by určitě měly přijít, že problémy s dodavatelem sice mají, ale je obj. kamión a snažila se mě uklidnit, že určitě přijdou- mimo to to byla ta samá co mluvila i s tebou. Tak já nevím- asi zkusím ty dva týdny vydržet. ☹

petranela
3. čer 2010

Ahoj těhulky, zdravím vás po delší době. Všimla jsem si, že píšete, že Bumble je zase vyprodatný, tak to je fakt neskutečný, co ta americká firma má pořád za problémy 😠 Taky jsem chtěla Bumble, ale nakonec jsem se rozhodla pro Emmaljungu a je vážně super!!! Krásně se s ním jezdí, máme to už odzkoušené. 😉 A cena i s korbičkama 13 tis. je dost dobrá. Mrkněte sem:
http://www.babyexpert.cz/produkt/kocarek-emmalj...

salu
3. čer 2010

@monika03 Tak to je dobře Moni, nechtěla jsem tě vystresovat, mě na Malviku řekli, že další objednávku nyní neberou. Tak co mi zbývá????? Tak držím palečky, ty máš ještě čas. Mě manža taky řekl, ať nestresuju, že kdyžtak sjede pro něco do SRN. No a přiveze co? Dvojkárku? To si nelajznu 😝

monika03
3. čer 2010

@petranela díky za tip!

@salu to se jim to hezky říká nestresuj! Ale možná dopadnem jak říkáš- dvojkára to jistí!

sarri
3. čer 2010

Jinak Ti Emani - jak psala Petranela - jsou jenom doprodej - proto tak nízká cena - jinak na dojčatech s korbama stál kol. 25.000

salu
3. čer 2010

@monika03 Snad jsem se neunáhlila s tou kombinací 09 a 10. Co myslíš?

monika03
3. čer 2010

@salu já myslím, že ne. asi bych na tvém místě jednala stejně- holt já budu ještě doufat! Oni jsou odborníci a myslím, že tam těch rozdílů fakt nebude tolik, takže to nikdo ani nepozná. 😉

monika.tdm
3. čer 2010

holky ja mam doma žebřiňák ja vam ho zapujcim!!! 🙂 🙂

monika.tdm
3. čer 2010

to byl vtip doufam , ze se neurazite, ale sranda musi byt

No doufam, ze z Kolina zavolaji, ze EW taky nemaji a jdu pridelavat na sanky kolecka!!!

salu
3. čer 2010

@monika03 ach jo ☹ stejně jsem z toho zklamaná.

Jinak další foto břucha v albu. 32+0/ 15 kg/ 100 cm 😝 Za 2 týdny 4 kg nahoře !!!!!!!!!!!!!!!

salu
3. čer 2010

@monika.tdm neboj, EW jsou 🙂

monika03
3. čer 2010

@monika.tdm v pohodě! 😀 Holt bych chtěla vidět toho vola co tvrdí, že se těhotné ženské nemají stresovat! Já mám nervy jak špagáty při každé kontrole, testech atd. no a ještě takové překvápko! 😢

salu
3. čer 2010

@monika03 Já jdu zítra poprvé do té rizikovky, tak jsem zvědavá.

monika03
3. čer 2010

@salu břůšek máš krásný, ale mě přijde, že ho mám jen o malinkatý kousíček menší. 😉 Tak se hlavně drž a pak písni co a jak. 😉

sichatka
3. čer 2010

@vickulka - to přetáčení je děs. Já měla v 37. týdnu přes břicho 120 cm, záda bolela o sto šest. Pomáhalo mi spát bez polštáře, ale zato s malým polštářkem mezi koleny.

@salu - ty tvoje bolesti. Jsou jakoby na stranách nebo tě bolí celý podbřišek? Pokud jsou pouze po stranách, je to od napínání svalů, to víš, mimča už jsou větší a větší a hlavně těžší. Ohýbání k pračce znám, není tonic příjemného, ale za chvíli už ti to skončí a budeš chovat.

@monika03- bolí podbřišek jen při otáčení nebo celý? Možná by bylo dobré brát hořčík, ale domluv se předem s doktorem. Mě zabíral, pak to nebylo tak hrozné.

monika.tdm
3. čer 2010

@monika03 Monco klid!!!!

fiallinka
3. čer 2010

Jinak jsem dnes z toho NT+ jaksi rozhozená. Výsledky mám sice negativní, ale je to riziko 1:500, což nic moc, takže radši mám na triply jít co nejdřív a pak i brzo k nim na ultrazvuk... Jedno mímo bylo vidět hezky, šíji 1,6, kůstka ok, to druhé bylo v zákrytu, otáčelo se blbě, takže šíje 2,1 (už to se mi zdá vysoké, ale prý je to v normě) a kůstku nezjišťovala vůbec, protože se dobře neotočil.

Tož čekala jsem, že to bude lepší... teď mám docela strach.

monika03
3. čer 2010

@sichatka spodek mě bolí, když se otáčím, vstávám, lezu do kalhot a jiných pohybech. Když jsem v klidu tak je to v pohodě. Beru Magne B6, ale přijde mi to pořád stejné. Nechci si stěžovat- už to nějak doklepu. 😉

@monika.tdm já jsem už úplně v klidu- kdo z vás bude míma vozit na kárce!? 😀

@fiallinka hlavně se nestresuj!!!! Uvidíš všechno bude dobré. 😉 Známá měla NT+ jak už jsem tu jednou psala 1:60 a narodila se zdravá holčička. A už víš pohlaví aspoň toho jednoho miminka? 😉

fiallinka
3. čer 2010

@monika03 nevím, to jedno bylo fakt blbě vidět, a to druhé se pak taky dobře nenatočilo... a stejně to zas budou kluci...

ale holky, mám strach... i když jsem mohla čekat, že to vyjde nic moc, ostatně každý to říká. Stejně nevím, co bych dělala, kdyby jedno bylo špatné, nevím...

fiallinka
3. čer 2010

@monika03 jinak já mám kámošku s rizikem 1: 15, taky v pohodě, ale holčička měla srdeční vadu a to možná zkreslovalo výsledky.

A taky jsem pak byla ještě u svého doktora, tlak 150 na 85, no teda nic moc, ale podle mne mi to tam vždycky vyletí, navíc jsem tam jela ze Zlína, celou cestu autem jsem stresovala, tož snad to je jen syndrom bílých plášťů 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru