Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

beruska5
11. srp 2009

Ahojky holky,co ste dnes robili?
Konecne skvele pocasí.Tady skoro celí den prší a u vás? 😵

darling007
11. srp 2009

Ahoj Beru! Tady u nás nepršelo, jen bylo celý den střídavě zataženo a oblačno a docela vítr. Ale je fakt, že se trochu vyčistil vzduch. Oproti včerejšku...
Jakpak se máš?

arwenka
11. srp 2009

Kocinky, des a hruza, sedeli jsme venku u hriste a ja mela takovy krece, az hruuuuuuza ☹ Normalne se tam miminka mlely a prevalovaly a ja jen cekala, ze mi rupne voda, ale nelupla 🙂
Darliiiiii, ahoj 🙂

Jak vam je?

darling007
11. srp 2009

Ahojky Arwenko! Teda ty jsi fakt držák 😉 Moc tě obdivuju.
Mně je docela fajn, včera večer mě bolelo bříško, ale bylo to asi únavou, měla jsem strašně rozlítaný celý den. Tak jsem si dneska naordinovala větší klid.
Arwen, dneska jsem udělala pár fotek (bohužel jsem je zapomněla u našich ve foťáku), tak až je přivezu, pošlu ti je a zkusíš odhadnout, co mám v bříšku? 😵

arwenka
11. srp 2009

No jasna vec 🙂
Klidne se mi cvakni mobilkem a posli se mi 🙂

darling007
11. srp 2009

To by taky šlo. Ale nejdřív zkouknu ty fotky ve foťáku a uvidím. Určitě pošlu. Potřebuješ jednu před a jednu v těhu, viď

beruska5
11. srp 2009

Dneska mimča docela vyvadej.Normálne jsou docela klidné ale dnes jenom hopsaj,kopaj,vrtí se ,asi to je počasím.
Mám pocit že se chtejí pretočit.Tak doufam že tam ješte zustanou 😖
Já dnes celej den hniju doma,nic se mi nechce,jenom žeru.Jak je chladneji tak mi víc chutná 🙄
Doufám že mi to nevidrží po porodu.Pri prvním tehu.sem pribrala jenom 8kg ale v prubehu roku sem se rozožrala a pribrala 25kg a to sem kojila ☹ Tvrdí se že se pri kojení hubne ale to se nesmí ani koukat na sladkí

arwenka
11. srp 2009

Dar - jasna vec - nebo vis, co bude nejlepsi? Posli je taky do mailiku, abych je mohla zvetsit a zblizka prohlednout 🙂

darling007
11. srp 2009

To jsem se tě právě chtěla zeptat, jestli mi pošleš IP nebo na mobil tvojí mailovku... Napíšu ti svoji

lenule76
12. srp 2009

Zdravím všechny těhulky,
omlouvám se, že sem se mezi vás "vetřela", ale pokud by někdo z vás měl zájem mohu nabídnout těhotenské rifle. Kupovány nové, v těhotenství jsem měla před nástupem do nemocnice v 31 tt cca 100 kg, barvy světle šedé. V případě zájmu zašlu na mailik další fotečky a rozměry.. 🙂 odkaz na MMB http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24704921&tab=3

Lenka

bigbendik
12. srp 2009

ahoj holky, jsem sice takrka na zacatku (13+5) ale pomalu se probiram moznostmi na kocarek. Zjistuji, ze je to pro dvojcata pekne omezene☹ Potrebujeme sportovni kocarek, velka kola, rucni brzda atd. jenze kdyz uz tato kriteria kocar splnuje tak zase nelze upevnit auto sedacku, coz mi prijde dost neprakticke. Jaky kocar jste si vybraly? Me se pozdavaji nemecke znacky TFK, Teutonia, nevim co ten Easy walker.. diky za radu🙂 mejte se Jana

miradka
12. srp 2009

Beruš, tak to je fajn, asi by som sa pred mojim gyn poriadne hanbila...Kam si chodila na ten kurz kojenia? Aj ja by som sa chcela naučiť kojiť naraz...asi to ušetrí plno času aj nervov.

lucy82
12. srp 2009

Ahojík no kde jste kdo dneska? Já si pochutnávám na lasagních a nějak nejsem nic moc schopná udělat. Jako uklidit, vyprat, vyžehlit a tak, grrrr 😒

darling007
12. srp 2009

Ahoj holky, taky mám dneska nějakej útlum... Nevím, jestli je to změnou počasí nebo čím, ale jsem úplně vyřízená 😒
Kdepak je Arwenka?

miradka
12. srp 2009

to vypadá, že Arwenka je už v nemocnici 😕

sindynka
12. srp 2009

Miradka..Kdepák,asi nemá čas nebo má výběry..Nebo si dává konečně padla a 20cet.Ma u sebe Danečka.

arwenka
12. srp 2009

Ahoj holcinky, ne, nejsem v nemocnici, porad jsem 3 in 1 - Sindynka ma pravdu, byla jsem na vyberech a mam tady jeste navstevu, kamaradku z Prahy se synem, ti dva delaji kulnicku na drivi, porad se tahaji o nejake hracky, ale jsem rada, ze si hrajou.

Darlisku, kdepak mam fotecky?

Lucinko, moc diky za sms, jsi hodna, ze jsi mela strach....posliky mam stale - a stale nic 🤐

darling007
12. srp 2009

Arwenko, posílám ti fotky do mailu.
Jsem ráda, že jsi v pořádku, už jsem si fakt začínala myslet, žes jela do porodnice 😉

darling007
13. srp 2009

Ahoj maminy, kde jste kdo? 😨

arwenka
13. srp 2009

Taaaadyyyyyyy 🙂
To byla noc - vecne vzhuru a bricho mi malem prasklo, uz skoro nejde spat 😠 😠

lucy82
13. srp 2009

Ahojík, jsem se sem už včera nedostala, protože mi blbnul notas, ale už je v pořádku 🙂
V kterém prášku jsi arwenko prala oblečky pro děti?

Já naštěstí jak je takovýhle počasí a není dusno spím konečně dobře, ale jak břicho roste tak už je to o ničem, dnes jsem byla v noci 6x na záchodě. Hnus 😠

petulka26
13. srp 2009

Ahoj holky,

o nočním chození na záchod mi ani nemluvte. Vstávám taky několikrát za noc, a když ze sebe vymáčknu pár kapek, tak jsem nadšená, a přitom když ležim, tak mi to připadá, že když okamžitě nepůjdu tak už mi musí rupnout močák 😠

lucy82
13. srp 2009

Petulko přesně tak a přitom mám pocit že přes den moc nechodím 😕

petulka26
13. srp 2009

U mě to přes den je taky v pohodě, aspoň něco 😉

darling007
13. srp 2009

No holky, koukám, že s tím běháním na záchod jsme na tom všechny stejně ☹
Já mám taky snad každou půlhodinu pocit, že musím prasknout, že jsem úplně plná. Běžím na záchod, věčně někde sháním, kde by se dalo jít... a pak to jde jen maličko. A za chvilku nanovo 😀
V neděli jsme jeli na výlet, jen kousek odtud a stavěli jsme snad na každé mezi, už mi to pak bylo úplně jedno, jestli kolem jezdila auta - prostě "když musíš, tak musíš" 😵

sarri
13. srp 2009

Holky, kam se nám ztratila Maui???

lucy82
13. srp 2009

Maui by měla být na chatičce, myslím že něco takového psala takže se sem nedostane. JInak porod má myslím naplánovaný na 34tt to už je cobydup 🙂 😕

lucy82
13. srp 2009

Darling to já bych si asi nikde nedřepla, bych se svalila 😀 Takže já radši nikam daleko nejezdím 😀

beruska5
13. srp 2009

Ahoj. na kurzy kojení sem chodila v Poděbradech do deckého centra pro mamky,chodí tam pravidelne jednou týdne lakt.poradkyne z nemocnice a delá tyhle kurzy.No a pak na www.kojeni.net tak tam je seznam mest a laktačních poradkyn a hodne sních sou maminy dvojčat,zavolaš tí co bydlí ve tvím měste a príde k tobě domu,nebo do porodnice a ze vším ti poradí.
Já sem bila včrera na poslední kontrole u lékaře.Príšti tyden jdu do nemocnice na monitor a domluvit se na porodu.24srpen už musím jít lehnout do porodnice aby sem bila pro jistotu pod dohledem.No asi 31 srpna budu rodit.Dost mi zamotali hlavu.Nejdřív mi řekl že klasickej porod a ted že si mám rozmyslet či nechci cisaře.Tak ted fak nevím.Možná pujdou mimča rychle normál a možná budu mít dlouho kontrakce 😒 ,a nakonec i tak nezaručí či se druhe neotočí a nebudu muset podstoupit i císare a jizvy budu mít dve.Tak fak nevím co. ☹

miradka
13. srp 2009

Berusko, ten seznam mest a lakt. poradkyň som na tej stránke nenašla. možeš dať celý odkaz? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru