Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

rarynka
4. črc 2016

Já zítra zacinam 16 tt a dnes ráno jsem poprvé cítila takové lechtání. Tak si rikam jestli to není moc brzo. Bylo to strašně hezký😃

ivanka86
4. črc 2016

@rarynka U prvního 16+4, teď s dvojčaty 16+0.

pavlapavlapavlapavla
4. črc 2016

ja v 17 tem tydnu. Ale nebyla jsem si jista jestli to bylo ono. Pak se to stupnovalo a uz jsem vedela :D:D

zluva
5. črc 2016

@rarynka u dcery v 18tt a u dvojcat v 19tt

tanapa1
7. črc 2016

Ahoj holky, dnes se mi spalo opravdu hrozně. Měla jsem pocit, že jsem jako prase na rožni. Musela jsem se pořád točit dokola, protože jsem nevydržela dlouho spát na jednom boku. Bolely mě kyčle. Máte to také některá. Už teď se děsím další noci. Doufám, že to přejde.

odvarkova
7. črc 2016

@tanapa1 jo jo. Taky tak. Točím se na posteli jak to prasátko na rožni.

tanapa1
7. črc 2016

@odvarkova jak dlouho tě to už trápí? Mám nějaké vyhlídky, že by to přešlo? Nebo si budu muset zvyknout? 🙄

zelva78
7. črc 2016

@tanapa1 me to trápí zhruba od tvého týdne a .....bude to horší bohužel....vůbec se uz nemyslím,teď jsem 32tt

zelva78
7. črc 2016

@zelva78 nevyspim ;)

luckamb
7. črc 2016

Já zase chodím v noci pořád čůrat. A jako lehnout si....na jednom boku je naštvaná jedna, na druhém druhá, na zádech se mi leží blbě. Paráda 😀

tanapa1
7. črc 2016

Tak dík za krásné vyhlídky. A to jsem se chtěla dnes pořádně vyspat, zítra jedeme do Olomouce na 2 screening a už teď mě děsí ta cesta. Už minule jsem z toho byla totálně vyřízena ještě druhý den.

luckamb
7. črc 2016

@tanapa1 tak cestování mi zatím neva. Jen ten spánek nic moc a sezení. Mám křečáky a to je hnus. Všechno to mám na spodku, jinka nikde. A prý se mám připravit, že to bude horší a horší. Pecka.

luckamb
7. črc 2016

Ale zase je to první těhotenství, který si užívám. Mám břicho. Zvracela jsem jen asi do 18tt. Takže super. Taky je poslední 😀 😀

odvarkova
7. črc 2016

@luckamb jj, přesně tak. Taky chodím furt čůrat.

odvarkova
7. črc 2016

@tanapa1 cca týden se mi hůř obrací, ale pomáhá mi víc pod hlavu a polštář navíc mezi kolena.

tanapa1
7. črc 2016

@odvarkova také to tak mám. Mám velký polštář a na něm malý abych byla celkově víš a do teď se mi tak spalo dobře i na zádech. No a čuráni jsem ustálila na jednou v noci pravidelně kolem 3. Ale horší je, že potom zase nemůžu usnout. Někdy mi to trvá i hodinu než znovu usnu.

odvarkova
7. črc 2016

@tanapa1 jj, taky se kolikrát nemůžu uvelebit abych zas spala.

broucziyk
7. črc 2016

@odvarkova no to já si dneska krásně lehla a usla a najednou mě vzbudil rychlej pohyb muže tak se ptám co se děje zlato? a on že příšerně chrápu ale přitom tak krásně spinkám, že mě nechtěl budit abych se po dlouhý době vyspala...chudák byl zrovna na cestě do obýváku :D :D :D tak se zas uvelebil zpátky a dobrý naštěstí jsem usla podruhé až po něm a trochu se vyspal

ivanka86
7. črc 2016

Jó, holky, s tím prasetem na rožni je to přesný 😀 Akorát mě nebolí kyčle (většinou), ale záda... A o čůrání mi ani nemluvte, chodím 3-4x za noc 😝

luckamb
7. črc 2016

A s curanim bude hůř
😂😂😂😂

ivanka86
7. črc 2016

@luckamb tak to abych si na tom záchodě rovnou ustlala 😝 Nemáme zatím hotový záchod v podkroví, takže musím x krát za noc dolů po schodech...

odvarkova
7. črc 2016

@ivanka86 to by mě úplně zničilo. Schody už mi taky dávají zabrat.

zluva
7. črc 2016

@tanapa1 ja mela to same nekdy jsem nezsnula do rana...

zluva
7. črc 2016

Holky, jak Vas tsk ctu, jsem rada, ze uz to mam za sebou@ Fakt. Ten pupek mi ke konci hodne vadil a jak pisete, nedalo se s nim spat....zlata jizva po cisari! Jen pracuju na mizejicim brise...zatim jen kojenim 😃

ivanka86
8. črc 2016

@odvarkova to mi povídej...za chvilku asi nebudu muset řešit chození v noci po schodech, protože už nevylezu do ložnice 😀

weronika24
8. črc 2016

Ahojte holky jdu si kvam pro radu. Jsem 15tt a od rana me trapi takove bodave bolesti v brisku. Jen me bodne a prestane ale zachvili se to zas vrati a tak to mam dneska cely den. A taky me zaboli kdyz si lehnu a zvednu nohy a nebo kdyz si kleknu tak me to zaboli jako bych zatlacina na mimca pritom se bricha ani nedotknu ☹ bojim se aby to nebylo neco vaznyho. Mela jste to nektera nebo mate?

odvarkova
8. črc 2016

@weronika24 ano, mně to dělalo cca od 14tt a občas i teď 23tt se to ozve. Bylo mi vysvětleno, že to dělají děložní vazy, jak už se napínání a musí držet dělohu, která už přece jen těžkne. U mně navíc srůsty s děložní váze po slepáku. Bodavá nepříjemná bolest, kolikrát to se mnou úplně trhne.

weronika24
8. črc 2016

@odvarkova a co ta bolest pri zvednuti noh nebo pri kleknuti? Jinak dekuji aspon si me uklidnila

nukyna
8. črc 2016

@weronika24 Taky mě takhle pobolívali děložní vazy. Hlavně při různých pohybech, třeba chůze do schodů. Jediné co se dalo dělat baštit magnézium 🙂. Ale spíš to přečkat, nebezpečné to není jen nepříjemné.

weronika24
8. črc 2016

@nukyna tak to mco dekuji cely den se bojim do toho pritel vystraseny to mi taky moc nepomaha. Nechci hned letet k dr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru