Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

beruska1982
23. čer 2012

@gretta Byla jsem na genetice a tam mi to řekla doktorka na 99 procent v Genetu nebo tak mi to podala.

rychetkami
23. čer 2012

@gretta
@bobecek79 my máme EW z druhé ruky - jiný dvojkočár se mi ani nelíbil...tak uvidíme, jak bude sloužit

nynam
24. čer 2012

Zdravím Vás po delší době! V příštím týdnu mě čeká kontrola a na začátku července velký ultrazvuk, tak si říkám, že už by bylo na čase začít něco nakupovat. Nemáte náhodou některá nějaký nákupní seznam pro dvojčátka? Kočárek jsme už pořídili z druhé ruky, tuším Herqules v dobrém stavu po jedněch dvojčatech, ale budeme potřebovat postýlky, oblečky, kosmetiku, vaničku atd. V porodnici asi nějaký seznam dostanu, ale to by už taky mohlo být pozdě🙂

Taky jsem se dívala, že tu proběhla diskuze o dvojčátkách po IVF a pracovní neschopnosti. Je tu některá, co pokračuje dál v práci? Doma se mi zatím být nechce. V práci sice trochu stres sem tam je, tak doufám, že to nijak neuškodí.. Zatím je mi fajn.

Jinak nám pohlaví ještě nikdo nesdělil. Je mi ale docela jedno, co to bude. Budu spokojená, hlavně když budou v pořádku!

jana321969
24. čer 2012

@nynam aho jahoj jak koncim v praci 23 tyden radejia kdyz je to horko ještě.

jana321969
24. čer 2012

ahojte holky tak uzt v 21 tydnu vše ok!!! a čekám páreček 🙂 , v sobotu jsme pak byly na vystave kočárku Easy w.... ALE HLEDELA JSEM JAKÉ JSOU TO MALÉ KORBIČKY JAKO!!!!!! JEŠTĚ PŘEMÝŠLÍME JEDEN TYP BUMBERLIDE TAK UVIDIME JENŽE TEN NA VYSTAVĚ NEBYL.

jana321969
24. čer 2012

@gretta AHOJ MY TAM BYLY HNEDKA RANO CENA MAZEC - VYHODA ZE SE NA NAKOMBINOVAT KORBIČKA JAKÁKOLIV BARVA KOČÁREK JE LEHKY ALE ZASE POLOHOVANI NOHOU NENÍ, A POLDE KAMOSKY CO MA KOCAR NA JEDNO HELE FAKT MAZEC JAKY MALY PROSTOR TAM KUŘATA BUDOU MIT TEDA. JEŠTĚ PŘEMYSLÍME INDIE TWIN BUMBERLIDE TYRKYS MODRA SE MRKNI WWW.DVOJCATKA.CZ. JE LEVNEJSI NOHY JSOU POLOHOVATELNEJI TAK NEVIM.

beruska1982
24. čer 2012

@jana321969 Tak to blahopřeju k párečku. A na ten ultrazvuk v 21 týdnu může i manžel a natočili ti ho?

jana321969
24. čer 2012

jo muj byl semnou jak v třináctém tydnu tak i ted jo nechala jsem si udelat i dvd.

jana321969
24. čer 2012

@beruska1982 az budeš vědět pohlaví tak písni!!

verunka_berunka
24. čer 2012

@rychetkami Ahojky, budu mít černé pláťáky a černo-červené tílko 🙂 A tentokrát se u tebe budu hlásit! 🙂

monika.tdm
24. čer 2012

Ahojda děvčata, jen nakukuju kdyby měl někdo zájem o EW nevnucuji, nabízím 😀 😀 😉

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=56854876&tab=0

verunka_berunka
25. čer 2012

@rychetkami Ahojky kočko. Tak si představ, že jsi normálně měla pravdu, ale vůbec mě to teda netěší... Od příštího pondělí nastupuju min. na 10dní do té doby, než mě říznou, do porodnice. 😲 😝 Prý to tak prostě dělají pro jistotu. Mě osobně to přijde jako buzerace, pže děti mi prospívají, přibývají, průtoky jsou v pořádku a v porodnici je to na palici, co si budeme povídat. Úplně mi těch prvních 11 dní stačilo a teď znovu???Mám z toho fakt obrovskou radost.... Tobě dnes nikdo nic takového neřekl? Bychom se tam mohli teoreticky potkat, tak by na tom bylo aspoň něco pozitivního
! 🙂 Ale stejně jsem z toho teda naštvaná!!! 🙄

rychetkami
25. čer 2012

@verunka_berunka no nekecej....já jsem o tom mluvila s doktorkou,a ta mi říkala, že do příštího pondělí se uvidí, ale o té hospitalizaci mi nic neříkala, ja to budu vědět příští pondělí. Do podolí jsu v 12.30 na monitor...já jsem měla problém s hraničním tlakem a těmi otoky, tak mě poslala na krev, ale nevolala mi a dohoda byla, že zavolá, když bude něco špatně,tak jsem se připravovala na možnost porordu tento týden, ale vypadá to, že je to dobrý.

maja89
25. čer 2012

@gretta Já Tardyferon beru také kvůli železu a Femibion jsem nasadila už před těhotenstvím a beru stále 🙂

verunka_berunka
25. čer 2012

@rychetkami No, bohužel nekecám... 🙄 🙄 Tak hlavně, že ti to dneska dobře dopadlo!!To mám radost! Tak jsem zvědavá, co ti řeknou to příští pondělí. Ale jestli tebe tam takhle nepošlou, tak to opravdu nechápu, proč tam posílají mně... ☹ Ale samozřejmě ti to rozhodně nepřeju! Já se tam tak hrozně netěším... 😢 😖

verunka_berunka
25. čer 2012

Holky, měli jste to některá z vás s tou hospitalizací před plánovaným císařem taky tak??? 😅

bobecek79
25. čer 2012

@verunka_berunka tak se holka drž,ať všechno dobře dopadne. Já jsem taky v 18 tt ležela v nemocnici a byl to nejdražší hotel v ČR!!!

rychetkami
25. čer 2012

@verunka_berunka no třeba se k tobě připojím taky, uvidíme...i kdyby to mělo nastt, tak to vydržíš, ale je to zbytečný

jana321969
26. čer 2012

AHOJTE HOLKY MŮŽU SE ZEPTAT 7 KG NA 22 TYDEN JE TO MOC??? KOLIK ASI CCA SE OKOLO 30 TYDNU NABERE NEKDO PSAL ZE MAM V 30 TYDNU JEN 12 KG TO JE HEZKÉ 🙂.

zvalentova
26. čer 2012

@jana321969 ahoj, moc to není. Každá přibíráme jinak.
Hlavně si PROSÍM vypni capslock. Tvoje dotazy se nadají číst, bolí z toho oči. Díky 🙂

gretta
26. čer 2012

@maja89 Ok dik 🙂

jannysek
26. čer 2012

tak zdravím holčiny, špinění ještě občas mám, ale ne moc, příští týden mě čeká utz v centru prenatální diagnostiky v Brně, tak jsem zvědavá, snad mě řeknou pohlaví, dost mamin se to v tomto týdnu dozví(zejména pokud je vyšetřuje dr. Vlašín) a za ním já právě jdu ......a co vy? kdy ste věděli pohlaví? v jakém týdnu těhotenství?

verysa
26. čer 2012

@jannysek ahoj..já byla u Vlašína minulý týden...no obrovská spokojenost.. 🙂 mě teda pohlaví jen potvrdil na 100%.Jinak můj dr mě to řekl v 19tt.

gretta
26. čer 2012

@jannysek Taky pořád špiním.. řekli ti důvod? Jste po IVF? Nebo přirozeně? Mně našli i hematom.. ☹ tento čtvrtek jdu na 2.KO ke svému dr.,tak doufám, že mě čekají dobré zprávy a že mi řekne, že hematom zmizel nebo je alespoň už malinkatý. Naposled byl menší než UTZ před tím. A je pravda, že špiním míň a míň, ale pořád už od 6. tt ☹

rychetkami
26. čer 2012

@jannysek špinění jsem měla v tomhle období taky a to doktory neděsilo,řešili krvácení. A na pohlaví je ještě na NT brzo brzičko, vydrž do 20tt 🙂 Mně navíc doktoři většinou při určení pohlaví říkali, že u dvojčátek je to hůř vidět.

stanpetr
26. čer 2012

@jannysek ja byla na vysetreni v Brne ve 12 tt ne teda primo u Vlasina, ale u nejake pani Dr. a pohlavi mi uz urcila...od te doby urcuji jiz vsichni stejne, tak snad to tak bude 🙂

sariky
26. čer 2012

@rychetkami nam pohlavi rekli uz nekdy v tom 12 tt a trefili se spravne 🙂

valkat
26. čer 2012

Ahoj holky,jen jsme nakoukla...koukám kolik dvojčátek se narodí......já mám po ivf 4,5 měsíční páreček Terezku a Jakuba a jsou to moje zlatíčka....je to teda docela náročné,ale ta radost v podobě ranních usměvů v postýlkám....k nezaplacení.....
....jinak jsem rodila až ve 40tt,byla jsem jak malej tank nechtělo se jim na svět,rodili jsme u Milosrdných v Brně a super,všichni moc hodní....

zvalentova
26. čer 2012

@valkat úžasná dítka 🙂
btw. jména Terezka a Jakub byli horkými favority

rychetkami
26. čer 2012

@sariky no toto? 😀 mně to doktor odmítal říct, i když je pravda, že nebyl zrovna kapacita, ani ochotný...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru