Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

monika03
17. čer 2010

Holky já nechtěla vyslepičit, že jsem těhu- prosila jsem mojého, aby jsme vydrželi do 12tt. Ale to byl nadlidský výkon na Silvestra cca 4-5tt se rozhodl můj to všem vyprdolit- já měla strach! No tak jsem ho horko těžko ukecala na tohle ať drží jazyk za zuby- kupodivu se podařilo! Asi si ulevil jak pustil těhu do éteru! 😀

salu
17. čer 2010

@beatrice7 beo, napiš si do pasu, že už máš syna 🙂

vlckulka
17. čer 2010

vzhledem k tomu, že jsem byla na umělém oplodnění a ihned od začátku na neschopence, tak jsem to v práci byla nucena říci ihned, nejbližší rodině vcelku také hned, ale tomu zbytku jsem to vlastně ani neřekla, to už se chlubil táta a někteří to nevědí ani teď

monika03
17. čer 2010

Jen by byla prča, kdyby pak byla změna u mě! To by mi asi všichni přáli- za to, že jim nic nechci říct! 😀 Jinak mě baví to jak si typuje každý své a ptají se co kluci, holky, páreček. 😀

vlckulka
17. čer 2010

zrovna koukám, že u salu už je 35tt - to to letí, když si tak vzpomenu, že jsem manželovi do telefonu s brekotem oznamovala, že na testu jsou dvě čárky a najednou už jsem o půl roku dál a pár týdnů před porodem 😵

salu
17. čer 2010

@vlckulka já taky cítím pořád víc jednu a druhou přemlouvám.

salu
17. čer 2010

kočárek je tady 🙂 jdu to omrknout, ozvu se 🙂

monika03
17. čer 2010

Do mě též buší jedno mímo víc než druhé! 😉

monika.tdm
17. čer 2010

@salu salu uz???? Uz volali ze jedou??? 🙂

beatrice7
17. čer 2010

@salu Už jsem to změnila 🙂

vlckulka
17. čer 2010

to jsem ráda, že je to evidentně normál - když se mi zdá, že se nehýbou, tak je provokuji a pak začnu bláznit, zda je to normál a nejradši bych letěla k doktorovi 😅 Už aby byly holky venku nebo mi hrábne.

monika.tdm
17. čer 2010

@monika.tdm nebo rovnou zvoni u dveri????

salu
17. čer 2010

Tak je doma 🙂 Z barvy jsem fakt nadšená! Sporťák jsem z krabice netahala, ale pro malou ochutnávku jsem složila tu vložnou tašku.

Moni - pro tebe jsem vyfotila, jak se zafixuje ta vložná taška, přijde taková splasklá, ale pod podložkou jsou kovové pásky, které se roztáhnou a zafixují suchým zipem - tím drží vl. taška svůj tvar. Je fakt vysoká, na šířku užší - na zimu už budou muset do sporťáku.

Taška na kočárek EMITEX super - je veliká.

pavcahola
17. čer 2010

Ahoj holky tak změna včera jsme byly na ultrazvuku v Brně a čekáme dva klučíky. 🙂

salu
17. čer 2010

@pavcahola zrovna jsme se tady o tom dnes bavily 😀 tak páreček by byl krásný, ale hlavně, ať jsou hoši jako buci - silní a zdraví !!!!

salu
17. čer 2010

***ČEKATELKY***

SALU - 29. července - dvojvaječné holčičky
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
VLCKULKA - 22. srpna - dvojvaječné holčičky
BASINA - 28. srpna - chlapeček a holčička
MONIKA03 - 30. srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ZKA - 15. října - asi holčičky ???
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, ???
PAVCAHOLA - 23. října - kluci
BETINA - 24. října - kluci
PROVAZEK - 24. října -
TULANEK - 25. října - holčičky
BROUKB - 27. října - chlapeček a holčička
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - necháme se překvapit co je v bříšku
BLER - 17. listopadu -
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
SARIK1 - 1. prosince -
FIALLINKA - 14. prosince -

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* ROK 2011 *

GILOTEK - 9. ledna - dvojvaječná, ???

pavcahola
17. čer 2010

@salu díky je to pravda je jedno co to bude hlavně aby byly zdraví.A co ty ty už to máš taky za pár nechystáš se ještě rodit?

salu
17. čer 2010

@pavcahola Jetě ne. Zítra jdu do poradny. Myslím, že mě nechají do 37tt. Začínám se bát. Hrozně to uteklo!

pavcahola
17. čer 2010

@salu ale už to budeš mít aspon za sebou 🙂

beatrice7
17. čer 2010

@salu Ježíš, ta barva je fakt nádherná !!! EW má taky pink, moc se mi líbí, tak pokud to budou dvě holčičky, tak jdu do téhle barvy ! 🙂

salu
17. čer 2010

@beatrice7 vůbec se toho neboj. Není nijak křiklavá, fotila jsem to na denním světle - sluníčku. A koukám na fotku EW z prodejny a bude to podobná barvička.

http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-duowal...

fiallinka
17. čer 2010

@salu já bych tajila, ale mám takové břicho, že neutajím nic už ani teď, do 25. týdne to nechápu 🙂

@vlckulka myslím, že když se ti pořád hýbou málo, je to naprosto ok, máš tam vzorné dcery, které nechtějí moc mamku kopat... spíš bývá problém, když se zničeho nic hýbou málo nebo hrozně moc...

monika03
17. čer 2010

@salu jééé tak ten je krásný!!!! Závidím, ale přeju! 😉

@pavcahola gratuluju k chlapečkům! 🙂

fiallinka
17. čer 2010

@salu dobrá holčičí barva... a co když se narodí kluci 🙂 😎

lenca78
17. čer 2010

ahoj holky, ja vam zavidim, ze uz vybirate kocarky. Taky me to tak za 20 tydnu ceka 🙂

@fiallinka jestli te to potesi, tak ja mam bricho uz ted a to jsem jeste o mesic mene nez ty. V praci to na me poznala sefka uz pred 14 dny a musela jsem ji to rict. Respektive me nechtela pustit k doktorce, at si zajdu az po sezone a kdyz jsem trvala na navsteve lekare, domyslela si to i s tim mym pupkem.

fiallinka
17. čer 2010

@lenca78 jj, mně taky břucho narostlo skoro hned 🙂, ostatně já tam mám velkou tukovou vrstvu i tak, ale jak se ty špeky vyboulily, je to mazec 🙂. Musím najít nějaké minulé fotky, ať to srovnám 🙂, i když horší to moc asi není - minule jsem byla nafouklá kvůli OHSS už od prvního dne těhu, teda skoro 🙂 a vypadala jsem jak tlusté prasátko hned.

fiallinka
17. čer 2010

@salu zapiš od tabulky někoho, kdo má termín po mně, prosím prosím 🙂

lenca78
17. čer 2010

@fiallinka 🙂 to o tech specich me pobavilo. To se mi stalo totiz taky. Ja mam takovou pneumatiku a jak jsem tehu, tak me prijde, ze se mi zvetsuje to bricho pod tim a ta pneumatika vyleza ven 🙂 Takze nemam ani kulate bricho, jak pekny velky spek.

fiallinka
17. čer 2010

@lenca78 jj, přesně tak to je, ty špeky lezou nahoru a ještě nejsou těhotenské, spíš vypadám megatlustá. Ale za chvilku už to bude hezčí, to jo... a pak si to pár týdnů užij, protože pak dosáhneš rozměrů obrovské koule a to je taky naprd 🙂. Půjdeš a lidi se budou otáčet, jestli náhodou neporodíš hrocha 😀

monika03
17. čer 2010

@fiallinka mě by se líbilo, kdyby napsala Salu do tabulky někoho ještě přede mně. 🙂
Holky zítra jedu na kontrolu té trombózky tak mi držte pěsti.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru