Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

j.cien
25. led 2010

Zuzi.ty budes zvladat dvojky levou zadni!!S tolika zkusenostma2 nasobne maminy,to budes mit vsechno v maliku 😉 to ja budu jak Alenka v risi divu 😕 ..

lita
25. led 2010

Zuzi72, koukala jsem na fotky, ty vasi pejskove jsou opravdu nunu 🙂 A nemohu nez plne souhlasit, hlavne at se maji pejsani fajn, kdyz jim do toho vseho jeste casem privedeme dva nove cleny rodiny 🙂 Vase Maggienka si povozeni urcite zaslouzi a vymufala jsi to skvele, ted aby Eda stihal, ale v nejhorsim si prisedne k Maggulce a povezou se vsichni. Jeste kocoura tobe za krk a venci se cela rodina 😀 😀

j.cien
25. led 2010

😀 😀 holky ja se tu dnes nachlamu 😀 😀
Zuzko a ty nejsi primo z Olomouce?

lita
25. led 2010

Holky, vite, ze jsme dneska uz pokecaly 6 stran?! Lituju holky, co tu dneska nebyly a budou si to chtit docist, to jeste nevi, ze je ceka serial. Vsak ono nam to tu za chvilku chcipne, jak se rozejdeme ke sporakum 😀

lita
25. led 2010

A tohle je pry holky uzasny trik na bolava briska, co jim nejde uprdnout:
http://www.branakdetem.cz/sacek-s-tresnovymi-pe...
Staci nahrat a dat na brisko.

j.cien
25. led 2010

Fakt -6 stran??Tak to uz jsme ale fakt prehnaly 😀 😀 pro dnesek se teda loucim 😉 .Pekny vecer vsem a uz nedrbejte 😉 😵

kocule
25. led 2010

Zuzi, ti vaši hafani, ježíš, ti jsou kráááásníííí. To je můj sen, takový havák. A kocoura k tomu, no jsi moje krevní skupina. Nádhera. 😎

lita
25. led 2010

Ja taky uz musim - jak jsem psala - ke sporaku, jdu delat chilli con carne, neboli bombu plnou zeleza (hovezi a fazole). Ale kdo vi, zda si sem jen tak neodskocim, az to bude bublat v hrnci 🙂

zuzka72
25. led 2010

j.cien-jsem z Olmiku, ale je to okrajová část Řepčín, donedávna ještě skoro dědina, taď už je tu nějaká výstavba, tak za chvíli to bude velkoměsto. 😀
Neboj taky to zvládneš levou zadní, to příjde samo uvidíš. 🙂
No abych to vysvětlila, Eda je pedofil 😀 , jsme ho neuhlídali a on skočil na Maggienku, když byla ještě dítě, no a z toho byly 3štěňátka, jedno přirozeně po příšerných bolestech, jelikož byla fakt malinká, to bylo mrtvy-udusilo se a ty další dvě šli císařem a ji jsme nechali vykastrovat. No a tím se ji zarazil vývoj v růstu. Někdy si říkám, že i mozkem je pozastavená, je totiž trošku šílená 😀 a chová se, jako dítě. Ale umí poslouchat a po tom co si zažila nejde ani o krok odemě, takže mám jistotu, že neuteče když jdem na vycházku, to Eda je notorickej útěkář, ten by letěl za každým. 😀

hancas
25. led 2010

maminky k těm matracím do postýlky máme polokokosové zdravotní a jsou super jsou vysoké a i naninka přes to šla v pohodě,a jsou hlavně protialergické,takže jsme s něma mooooc spokojení

zuzíku...ten sporták pro dvojky je super a levný takový jsem vždy chtěla 🙂 jen nevím jestůli to nebude už ted zbytečný kupoivat když máme 2 roky co myslíš,??

hancas
25. led 2010

holky od 14 hod.jsem tu nebyla četla vás snad hodinu vy jste teda drbny jedny to abych si na to vzala vždycky volno že???

zuzka72
25. led 2010

Hani, tak to nevím, záleží jestli ti dětičky chtějí chodit, nebo se raději vozí, známá to má taky a má v tom sourozence 2a 3 roky a je spokojená.
A ty jsi měla monitory dechu?

monika.tdm
25. led 2010

zuzi ty nemas monitory? 🙂

zuzka72
25. led 2010

Ne nemám, myslím si, že je to zbytečné, pokud teda nemáš nedonošené děti, neměla jsem je ani předtím na děti (měli 4,5kg, takže by to asi bylo zbytečny a v té době nic takovyho nebylo) a navíc mám postýlky 0,5m od hlavy, Ale říkám na nedonošeny asi bych je měla, ale pokud budu mít děti váhově OK, tak si myslím, že je to zbytečné-ale to je jen můj názor.

zuzka72
25. led 2010

jj, to se mi běžně stává, když tu jsem tak si píši sama se sebou 😀 a jak na chvíli vytáhnu paty tak nestíhám dočítat. 😀

monika.tdm
25. led 2010

ja jen myslela, ze si je vyrobis, kdyz jsi tak sikovna!!! 😉 no ale treba svagrove se osvedcily!!! ale ta mela dvojcata nejak 2200 a 2100g

zdepros
25. led 2010

Holky vy teda jedete, vůbec se nestíhám zapojit 🙂

mrkvicka28
25. led 2010

holky tak my máme doma kocoura a ten je v pohodě s malým si hrál a když ho to nebaví tak odkráčí si lehnout do postele. Venku máme ještě dva pejsky a ti jsou výborní hlídači když se malej učil chodit tak vždycky šli tak 5 kroků před malým a když šel někdo proti nám tak se od malého nehli dokud nepřešel a teprv pak si šli posvých.

zuzka72
25. led 2010

Monika.tdm-monitory si asi jen těžko vyrobím. 😒 Navíc s elektrikou si nerozumím. A šikovná nejsem, jen jsem neměla vždy na růžích ustláno a byla jsem tak vychoc´vaná a navíc mě baví tvořit něco jiného, než mají ostatní.
Holky tak mě donesla sousedka 2pytle oblečků po jejich synech a jsou super RETRO, některy jsou hrozny, ale jsou tam i takovy ty klasiky co já pamatuji, tak to přeberu, asi hodně půjde do SOS, ale pěkně jsme se u těch modelů nasmály.

mrkvicka28
25. led 2010

zuzi taky máme spoustu starého oblečení třeba jeden svetr co nosí malej do školky nosli ještě manža. A takové ty zavazovací košilky jsou naprosto super a dneska už je naseženeš. Ale něco se fakt už nedá,ale jinak je tam hafo super oblečků. Tak proč by to člověk nevyužil,že jo.

zuzka72
25. led 2010

Jasně, já měla oblečky schované ještě po mě, ale jak kluci odrostli, tak jsem to dala pryč protože jsem s dětmi už nepočítala. Tak teď si připadám, jako by to byly ty po mě, ono to totiž balo všechno podobné, 😀

j.cien
25. led 2010

Holky tak mi to nedalo a zase nakukuju 😀 😀 jste jako droga 😀 😀

To je bezva,ze mate nejaky zdroj starsich oblecku..ja nemam nic,jen fusak 100lety,ten je jeste po mne 😉 ,klasicka echtes beránek,tak jsem k nemu koupila na MMB jeste jeden kousek priblizne stejneho stari 😀 😀 ,takze fusaky budou fakt retro 😀 😀 ale hlavne,at jsou teple,stejne tu potkavam v zime hlavne srnky 😵

hancas
25. led 2010

zuzíku---jjměla jsem monitory,koupila jsem je od známých ,měla jsem je do roku a i když jsem měla mimča u hlavy byla jsem si více jistá,ale kaýdej má na to jinej názor,já si je raději pořídila.
no vidíš aspon budeš mít aspon nějaké čučavé barvy od sousedky 😀

j.cien
25. led 2010

Lito,to je prča-varim taky na zitra chilli con carne 😵 je to mnamka

beruska5
25. led 2010

tak já mám už golfáče zekiwa presne tyhle
http://vseprodvojcata.mimishop.cz/detail.php?zb...
já ale měla štestí, známa ho koupila noví a použila jen pár krát a prodala mi je za 1.500kč takže super 😀
už se teším na jaro,jak ten velkej a težkej kočár zruším 😝 a vytáhneme tenhle golfáč 😀 😀
já bych si tak ráda dala fazole ale kvuli kojení nemůžu ☹
tak už holky nechte toho žrádla,už slintám na klávesnici 😕 😀

hancas
25. led 2010

zuzíku....tak v kočárku nesedlí dobrýho půl roku,jen třeba do města když chci jít tak bud hlídá mamka nebo manža,ale je zase pravda že do města chodím jednou za měsíc,líbí se jím chození

hanula83
25. led 2010

Sarri, naprostý souhlas, v porodce jsem měla úplně to samé... depresivní zážitek. No ale je to nutné zlo.

hanula83
25. led 2010

Bali, moc gratuluju k holčičkám 🙂... já nepřevařuju 5 minut, vařím v rychlovarné konvici normálně...

Sarri, jak to, že Aqua Anna ne??? Já ju někdy používám...

hanula83
25. led 2010

Zuzi, nechci strašit, ale jestli už jsi 35 tt, tak už si tě tam opravdu nechají. Já tam šla 36 tt na kontrolu a měla jsem tlak 135/90, byl pátek a řekli, ať v pondělí dojdu už rovnou lehnout pro jistotu s tím tlakem...

hanula83
25. led 2010

Naši měli dva labradory, jeden už umřel. A oba děcka úplně zbožňovali, mohli je tahat za uši, ocas, píchat jim do očí... všechno si nechali a ani nemrkli 😉... Když jsem tam ještě bydlela, tak jsem s nima chodila ven a v zimě, pokud nebyla úplně zamrzlá řeka, tak tam vždycky oba skočili a byli jako v sedmém nebi (v mrazech)...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru