Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

j.cien
10. bře 2010

Jejda,tak bych rada tem vsem zlym ukazala,jak se daji s usmevem krasne dvojicky zvladat 😉 ,juva,na to se silene tesim 😵 !!
Jen aby realita nebyla jina a ja nepadala verejne na hubu 😀 😀 ale tu radost jim neudelam 😉

zuzka.o
10. bře 2010

Holčinky....dneska se s váma super pokecalo.... letím domů z práce. To bude zase k dočítání tak 50stránek 😉 Papaaaaa

elly01
10. bře 2010

kocu, no právě, my úplně vyřízené po porodu a naši chlapíci ejchuchu juchuchu 😀 Ale přeju jim to 😉 🙂

petranela
10. bře 2010

Zlatovlásko, jo jo, bylo to krušný období, ale naštěstí jsem na to teď v těhu rychle zapomněla. Jo a já taky byla za hysterku co na to pořád myslí! Chtěla jsem tenkrát ty lidi vraždit, jenže lidi mají rádi senzace. Ale naštěstí těch zlých lidí tolik nebylo... no ale bohužel se našli a byli v rodině.... 😒

zlatovlaaska
10. bře 2010

j.cien • je fakt, že někteří se ptají, jak se povedli trochu neomaleně, ale já se za to nestydím... když se ptají třeba na odběru krve, tak si říkám, že jsou zvědavé a že je už stejně neuvidím a okolí, co mě zná, tak se ptali zase proto, že věděli, že u nás byla mimča v plánu už 6 let a většinou věděli i o tom, že to už nevyšlo. je to o stylu, jak se zeptají... jedna paní, taková místní drbna, tak ta byla fakt hustá, ta se ptala: a to jste si zaš...li v mističce??? tak tý jsem málem jednu vrazila, ale pak jsem si řekla něco o jisté části těla a nekomentovala to...

cutce
10. bře 2010

elly: jediny co je tu dobry je, ze manzel dostane 14 dni volno aby mi pomohl, jsem rikala, kdyz by to byly dvojcatka, tak by to melo byt 4 tysny, ale to ne.

a blby je ze materska je jen 9 mesicu

zlatovlaaska
10. bře 2010

mrkvicka28 • je to nehorázný, litovat těhotnou, že čeká víc miminek... držím moc palce, ať je to co nejmíň rizikový 🙂 a až budete všichni pohromadě, to bude nádhera!!!

hanula83
10. bře 2010

Zuzi.o... ani nevíš, jak dobře tě chápu, takovým lidem fakt nejlíp se vyhnout, akorát člověka vystresujou ještě před tím, než se děti narodí... a přitom to žádná hrůza není, vždyť jsou to malá prťátka, která jen čekají, že je někdo nakrmí, přebalí, pohraje si s nima... Nejsou to žádné příšery z hlubin 😝, kterých by se měl někdo bát!!!

Elly, já vážně nemám pocit, že mě děti ubíjí nebo že budu za chvíli zralá na psychiatra... naopak, děti mě neuvěřitelně nabíjí a jsem šťastná, že je můžu poduchlit a pomazlit se s nima... a jak se smějou... to by roztál i ledovec 🙂))... Ale chci říct, že určitě je to částečně i tím, že mě v noci nechají krásně vyspat, jsou to zlatíčka. Na druhou stranu ze začátku se i v noci budily co tři hodiny a dalo se to...

lita
10. bře 2010

Zuzi.o - nez prijde svagrova, tak si vzdycky nejakym kremikem vyzehlis oblicej po probdele noci, das si zasobu kofeinu, par trpytek do koutku oka, zlaty pudr na dmouci se nadra ... 😀 a svagrova se bude shanet po navodu na dvojcatka 😉

elly01
10. bře 2010

Zlatovlasko, tak te pani bych asi jednu plácla. to bych se asi neudržela. Někteří lidé jsou vážně neuvěřitelní.
Cutce, tak to je paráda, že si může manža vzít volno. to je milé a určitě Ti to hodně pomůže. O té mateřké vím, že je tam krátká ☹ To pak nastupují au-pair nebo jsou tam na to nějaká zařízení nebo jak to sakryš ty maminky dělají?
J.Cien, také si říkám, že budu za bojovnici a nebudu si stěžovat jak je to náročné 😀 Ale to říkám teď, uvidíme, jaká bude ralita... 😉 🙂

cutce
10. bře 2010

elly: no ja jsem manzelovi rikala, ze jakmile budeme mit dve tak se do prace nevracim. Jsou tu jesle, ale stoji strasny penize.

Proto ted zacinam podnikat, abych mela neco na vydelek

cutce
10. bře 2010

elly : to volno dostane kazdy chlap co ma novy prirustek 🙂

lita
10. bře 2010

Hanuli - 😀 ty prisery z hlubin se ti povedly 😀 tim myslim, jako ten obrat, ne nazev pro tvoje lasecky, ale ty se ti take povedly 😀 😀

hanula83
10. bře 2010

Lito 😀 😀 😀 😀 😀

Holky, my jdem na to hraní a zpívání... tak se tu objevím, až budou večer chrupkat... tak zatím 🙂

zlatovlaaska
10. bře 2010

zuzka.o • taky máš švagrovou se zajímavým IQ, jak tak koukám... no comment...

zlatovlaaska
10. bře 2010

elly01 • a lita • tak to zapíjení, jak píšete... hlína. doufám, že druhý den manža trefí do porodnice, když mi tam má dovést zbytek věcí a plíny... abych si je tam nemusela pořizovat na sekeru 😀

elly01
10. bře 2010

Cutce, take bych zustala doma.. Ja byla v anglii prave jao au-pair a bylo mi tech malych deti vazne lito. Pomalu ani nevedely, jak vypadaji jejich rodice ☹
Hanulko, to je vane parada si cist Tvoje prispevky. Hned mam lepsi naladu a uz zase verim, ze to s tema ,,priserkama z hlubin,, pujde dobre. Mas stesti, ze mas tak zlate holcicky a ze Te nechaji vyspinkat.

hanula83
10. bře 2010

Lito, jasně chápu, děkujeme... 🙂...

j.cien
10. bře 2010

Holky,tak ja o sve svagrove radeji pomlcim...6let jsem s ni nepromluvila pote,co mi rekla,ze "to by nam jeste tak schazelo,kdybys mela s Petrem dite!"
Takze ted se kravka pos...,ze budou!!!a dve!!!! 😝 😝 😝

petranela
10. bře 2010

Hanulko, zvládáš to skvěle, jsi moje inspirace 😉 Taky bych chtěla mít tak hodné dětičky 😔

Já taky znám spoustu mamin s jedním dítětem, co pořád říkají, jak je to hrozné, jak nic nezvládají, padají na hubu, nevyspí se, neustále si stěžují, atd............pak tu čtu tuhle diskuzi a většina maminek zvládáte úplně všechno tak skvěle. Jasně že jsou nejhorší ty začátky, ale prostě jste tu všechny dvojčecí maminky veliký šikulky!!!

elly01
10. bře 2010

Zlatovlaska, Ty už to máš ,,za pár,, tak nám se potom musíš napsat, jak to manžel oslavil 😀

lita
10. bře 2010

Tak ve Statech, pokud jste zamestnane, tak dostanete s prominutim prd. Mate narok na 6 tydnu NEplaceneho volna po porodu a pripadne si k tomu muzete pridat 2 tydny dovolene, na ktere mate za rok narok (zadnych 4-5 tydnu dovolene jako v Evrope a pak maji byt Americane zcesotvali, kdyz se to za 2 tydny sotva da nekde poznat). A pak hura do prace, dite rano spolecne s odstrikanym mlekem na den odlozite do jesli a vecer vyzvedenete. Nektere velke firmy maji jesle v baraku, takze se sem tam muzete na sve lasecky podivat, ale to by me asi trochu rozhodilo.
Trochu tvrda realita proti socanske Evrope, ze? 😒

hanula83
10. bře 2010

Elly, je to tak, kdyby to bylo jinak, tak to taky napíšu... ale naše holky jsou fakt hodné... 🙂

elly01
10. bře 2010

j.cien, to nemyslíš vážně? ☹ To je hrozné, co se děje v rodině... Ale myslím, že jsi vrátila krásný protiúder a dvojčátka budeš mít určitě hodňoučnká a švagrová ať se klidně pos*** 😉

j.cien
10. bře 2010

Lito ,jj,to je drsny kapitalismus se vsim vsudy 😒 ...
Ale ty budes s klukama chtit zustat dele,ze jo???

hanula83
10. bře 2010

Petranelko, určitě to budou taky tvoje zlatíčka zlaté a budou to ta nejlepší miminka na světě, tak jak pro mě ta moje 🙂.. Už mě Elenka volá 😉 , mám zpoždění s tím hraním, tak se už opravdu loučím...

zlatovlaaska
10. bře 2010

cutce • to se mu hodí tenhle zvyk převzít, co??? ale to je hezký...

kocule • my máme za rohem takovou jednu hospodu, kde se všichni znají, tak až manžu uvidím, tak si vzpomenu na tebe, ale zapít se to musí!!!!

petulka26 • soused je dobrej 😉 ale to se dá pochopit 😀

lita
10. bře 2010

Zlato - jen aby si do tech pripravenych plinel manzel nebalil led na svou bolavou hlavu 😀 A aby ti v zapalu zapijeni nevypil pripraveny lih na otirani pahylku 😀 😀 Radeji ten lih prelej do flasticky od Zivych kvetu nebo neceho takoveho 😀

elly01
10. bře 2010

Lito, brrr, to je příšerné... A kdo se s těma mrňouskama mazlí během dne? Vždyť musejí citově děsně strádat. Jsem šťastná, že žiju v Evropě a už si radši ani nestěžuji na sníženou mateřskou, když tohle čtu..

petranela
10. bře 2010

Lito, teda ve Státech tohle mají vážně drsné!!! Jak Ty plánuješ, že s nimi budeš doma?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru