Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

hancas
26. lis 2009

darling----mám husí kůži držímm moooooc palečky at jste všichni 3 brzy doma.neboj oni to zvládnou,mi taky bojovali na JIP a na intermediálu a zvládli jsme to.Zvládneš to máš děti kteři tě potřebují a to ti dává sílu ne??? 😀 pro štěstí vás 3

yorinkay
26. lis 2009

darling: gratuluji, to už jsou pěkné váhy, kluci jsou šikovní 🙂

zuzka.o
26. lis 2009

DARLING: moc gratuluku ke dvěma chlapákům, ať jsou mooooc a mooooc zdraví a dělají vám samou radost. 😵

kocule
26. lis 2009

Darling, strašně moc blahopřejeme! Kluci jsou bojovníci, neboj, určitě to dobře dopadně a budete brzo doma. Držte se. K. 😉

j.cien
26. lis 2009

Ahoj vsem 🙂 a velika gratulka Darling k chlapeckum!!!At vse rychle dozenou a muzete vsichni domuuuuuuuuu a at jste zdravi 🙂 !!!

balina
26. lis 2009

Darling, ja se take pripojuji k gratulacim a kluci budou urcite desne makat, aby vahu dohnali. Moc drzim palecky abyste byli uz co nejdriv doma.

Jeste myslim na Irminku jakpak ji se dari v nemocnici ...

sweethy
27. lis 2009

ahojky, tak nemocenská dnes dorazila, jsem doma právě už od května, tak mě zaráží, že v tom už nemají trošku pořádek a já se musím vždy ke konci měsíce nervovat, jestli dorazí nebo ne.
darling moc gratuluju k šikovným chlapečkům 😵 pobyt v nemocnici asi nic moc, ale určitě vám to rychle uteče a budete brzy všichni doma. Snad já ještě pár týdnů vydržím, i když člověk nikdy neví a může to přijít z ničeho nic.
cienko, gratuluju ke kontrole 😉

darling007
27. lis 2009

Ahoj holky, děkuju vám všem moc za gratulace.
Kamarádka na pokoji mě pujčila svůj notebook, tak jsem vám rychle napsala. Fotek mám spoustu, ale nejdou sem stáhnout, takže je dodám později, až pojedu domů. Nemám tu s sebou ani žádné věci, navíc nám dneska zavřeli nemocnici, takže nepustí nikoho sem a ani nás nepustí ven. Tak vydržte, pak vám všechno vynahradím 😉

Kluci jsou dvojvaječní, ale jsou si hodně podobní, mají úplně stejné rysy.
Dneska už má Honzík to bříško trochu lepší, tak to snad zvládneme.
Danečkovi už vyndali kanylu z hlavičky, kterou mu dodávali vitamíny, takže jediná hadička, kterou teď má, je sondička do bříška. Včera mu taky už ustříhli pupíček.

Za chvilku za nimi zase jdu, zase budeme "klokánkovat", to se jim moc líbí, to jsou tak krásně spokojení 😵 A Danečka zase zkusím nakojit, jde mu to ale ještě ho to hodně unavuje, tak brzy usíná.

Mějte se krásně, holky, omlouvám se, že vás nestíhám dočíst a vlastně ani nevím, co je u vás nového.
Držte nám palečky a i vy se všechny držte!!!

kvetinka78
28. lis 2009

Darling, aj ja sa pripájam ku gratuláciám a želám tebe aj detičkám všetko najlepšie.

hancas
29. lis 2009

ZUZÍÍÍKU--- tak co novýho však víš

miradka
29. lis 2009

Ahoj holky, tak som si skoro po týždni zmerala obvod v pase a brucho sa mi zväčšilo len o 2 cm..mám 105 cm. 😕 Ako je to u vás?

Darling, ako sa vám darí? 🙂

radka.k
29. lis 2009

Miradka
tak já mám taky přírůstek o 2cm. Teď 95cm.

miradka
30. lis 2009

Radi, tak 2 cm bude asi akurát 😉 Inak sa mi zdá, že ten prírastok nie je vobec vidieť, ale je takt, že kalhotky ma začínajú tlačiť 😅 Musía vydržať až do konca, mám tie veľké tehu z DM.

radka.k
30. lis 2009

Miradka
já mám taky ty obrovské kalhotky na bříško z DM, manžel se mi smál, že takových visí na babiččině šňůře spousta, tak ať si je zbytečně nekupuju, že mi padnou ty její bombarďáky 😀
Ale nemůžu si je vynachválit, je v nich teploučko. Já mám vel.L a jsou mi trochu větší, ale to se změní už brzy.

miradka
30. lis 2009

Radka, mňa to tiež napadlo, že by stačili obyč čo nosia babky 😀 ale cenovo je to asi rovnako...ja mám M, celý čas sú mi dobré, akurát no ale asi tým, že máme dvojčátka tak by sa hodili L...ale už sa mi na tých pár týždňov nechce kupovať..čo potom s nimi urobím?? Žeby som ich nosila ďalej? 😀 😀

kankovka
30. lis 2009

Ahojte holčiny, tak jsem dneska absolvovala UTZ, a hlásím, že Matýskovi přibude bráška a sestřička. 😉 Jména teda ještě přesně nevíme, ale nějaké tipy už máme. Jinak snad vše O. K. Další kontrola za tři týdny. Dětičky jsou podobně veliké, a váží každý asi 1,5 kg, to mi Dr. řekl asi od oka. Poloha KP a šikmá, ale ještě se to může několikrát změnit. Přibrala jsem 13 kg a přes bříško měřím 106 cm, začíná mě bolet v kříži, tak jsem si vyzvedla těhotenský pás a začnu ho nosit.To je asi vše, jen jsem cítila potřebu vám to napsat. 🙂

kvetinka78
30. lis 2009

Tak keď sa všetci meriate tak ja som mala na konci 32.t 107 cm v páse.

miradka
30. lis 2009

Kani, to je super výsledok, takže aj ty budeš mať páreček 😵 😵 Ja sa už hrozne teším na veľký utz, ale ešte neviem kedy bude...ale asi čoskoro 😵

Kvetinka ahoj 🙂 ako je v nemocnici? Máš sa?

radka.k
30. lis 2009

Kankovka
prosím tě a kdo ti napsal ten těhotenský pás? Mně gynekolog napsal stahovací punčochy kvůli křeč.žilám, už se mi udělala na jedné straně stydkých pysků a na stehně jedné nohy, prý by se to mohlo zhoršovat, tak raději preventivně ať je nosím. V prodejně, kde jsem si je vyzvedávala, jsem se informovala i na těhot.pás a prý to může napsat jen ortoped nebo neurolog, gynekolog prý ne, zdálo se mi to divné.
Ke gynekologovi jdu příští týden, tak se určitě zeptám jeho. Jo a jak to vypadá? Je to pás s takovými kšandami přes ramena? A kolik jsi doplácela?

kankovka
30. lis 2009

Miradko, určitě půjdeš brzy, myslím, že se dělá mezi 30 a 32 tt. Taky jsem ráda, že je tam schovaná holčička. Čtyři chlapi v chalupě, to už by vážně bylo moc! 😀

Kvetinko, to jsem nějak pozapomněla, že jsi v nemocnici. Tak ať ještě dlouho vydržíš! 🙂 Asi jste si nenechali říct pohlaví, že to neuvádíš ve vizitce. 😉

zdepros
30. lis 2009

Ahoj holky

Kankovka, tak to je skvělá zprávička že je vše ok a ještě páreček k tomu, no u nás to vypadá na dva kluky, taky jsem doufala v páreček, ale asi to nevypadá

kankovka
30. lis 2009

Zdepros, vždyť je to fuk, hlavně ať jsou mimísci zdraví!!! To víš, když už jednoho chlapečka doma mám, tak jsem za ten páreček moc ráda. 😵

zuzka72
30. lis 2009

Kankovka-ten pás je na předpis, od lékaře, nebo jaký to je? MOc se v tom neorientuji. ☹

kankovka
30. lis 2009

Já taky moc ne. Vím jen,že existuje víc výrobců a podle toho se taky liší cena. Tak jsem se zašla přeptat do zdravotnických potřeb, kde ho měli asi za 400 Kč. Taky mi tam řekli, že ho pojišťovna proplatí, ale musí být předepsaný od rehabilitačního dr. nebo neurologa nebo ortopeda. Od gynekologa ne. Tak asi tak. Ale stejně mi je ten pás ještě trochu velký, přestože je to univerzální velikost. Tak jsem zvědavá, za kolik týdnů dorostu. 😒

miradka
1. pro 2009

Kani, tak to je ale divné...aby si do neho nedorástla keď budeš v 38tt 😅

zuzka72
1. pro 2009

🙂 Kankovka-co takhle kdybys hodila nějaké fotky do albíčka? Prosímmm.

kankovka
1. pro 2009

Zuzi, pokusím se, jestli to budu umět. ☹

zdepros
1. pro 2009

Ahoj holky,

Kankovka, to je aktuální fotečka?, super, tak to já si už přijdu jak sud 😒

kankovka
1. pro 2009

Konečně se mi to povedlo, fotky jsou v albíčku, tak můžete juknout. 😉
Zdepros, ta fotka s koňmi je z konce října, jak byl ten jeden jediný krásný slunečný říjnový den. 🙂

zdepros
1. pro 2009

tak to jo, mě se to bříško zdálo nějak menší než pak u těch dalších fotek 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru