Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

zuzka72
4. pro 2009

Lopat díky z info, já tedy počkám, je fakt třeba to nebude ani potřeba.

hancas
4. pro 2009

zuzíku----já jsem odsávačku měla musela jsem si jí pořídit v nemocnici,když jsem nemohla kojit mám normální ruční značky Medela,PC 800,. pokud by jste někdo chtěl prodám jí používala jsem jí jen 14 dní

zuzka72
4. pro 2009

Hani-kdy už budeš mít fotky? Já mít tak krásné děti, tak je neschovávám a chlubím se..... 🙂

hancas
4. pro 2009

zuzíku----pokusím se tam něco vložit,ale mám je veliký tak to tam nekjde dát.zkusím to 🙂 jdu na to

hancas
4. pro 2009

tak fotku na profilu už mám ted jen dětičky a je to

hancas
4. pro 2009

zuzíku.-.-asi 4 fotky jsem vložila a více se pokusím večer protože některé mám velké tak uvidíme

hancas
4. pro 2009

zuzíku....tak aspon něco dané uvidíme

zuzka72
4. pro 2009

Hani, ty jsi šikula, to se ti moc povedlo a děti jsou krááááááásny. 🙂

hancas
4. pro 2009

a ne že se budeš zítra chlubit 😀 myslím to srandovně

ivaajirka
5. pro 2009

ahoj holky hlásíme se už z domova.Všem oznamuje ,že jsme se narodili 30.11.2009 Ivánek v 14.25 2680g-49cm a Zdeneček ve 14.28 2970g a 50cm šli jsme přirozeně a kojíme.

hancas
5. pro 2009

ivaajirka----moc moc gratuluji at jste zdraví a miminka dělají jen samou radost

irminka
5. pro 2009

ivaajirka: přeji tobě, tatínkovi a chlapečkům mnoho štěstí a hlavně moc a moc zdravíčka 🙂
A rodila jsi v termínu, váhy máte super a chvilnku v porodnici, to je fajn 😉

j.cien
5. pro 2009

Ivarij velka gratulka k chlapeckum 🙂 ,krasne vahy a parada,ze kojis 😉 tak hodne zdravicka a pohodicky vam vsem!

miradka
5. pro 2009

Ivaajirka, gratulujem k chlapčekom a prajem veľa zdravia, pohody, lásky...veľa síl do najbližších dní 😉

eirin
5. pro 2009

Ivaajirka: Obrovská gratulace i ode mě 😵 😵

vombata
5. pro 2009

Ahoj holky 🙂 jsem ve 4tydnu a v patek kdyz jsem byla na ultrazvuku dr.rikala ze je tam jedna "lentilka"(byla krasne videt) ale mozna se tam pry vyvrbuje i druha jsem po 1.IVF tak je to klidne mozny 😅 urcite bych byla stastna jestli bude jedno nebo dve to je jasny ale docela jsou dva svistove desivi 😀 za 14dni budu vsechno vedet jiste.

radka.k
5. pro 2009

Ivaajirka
moooooc gratuluju! Užívejte si, že jste zdraví, velcí, silní, šikovní,.... 😀
Kéž by to potkalo každou z nás 😉

zuzka72
6. pro 2009

Holky mi včera měli akci 60let a pak šli na náměstí na rozsvicování stromku a ohňostroj, tam i zpátky pěšky a já zjistila, že jsem už k ničemu, málem mě tam ušlapali a skoro jsem nedošla dom, měla jsem nohy až v mozku, záda-bolest, jak prase. A doma kontrakce po 5minutách-no jsu magor, já vím, však to taky byla poslední výprava s břichem pěšo. Celou noc jsem nespala a dnes se nemůžu ani pohnout, ještě, že mám uvařeno a to odpoledne jedem zase na oslavu-naštěstí autem a pak vezu chlapečky na hokej a já šupám do postele, ale to bude až večer-tak snad to přežiji ve zdraví.

hancas
6. pro 2009

zuzíku----ty blázinku ty jsi chtěla už porodit?? 😀 dávej na sebe pozor a co včerejšek??

zuzka72
6. pro 2009

Hani, mě to ICQ nějak blbne, vždycky to zešedne, už jsem ti psala,ale zase to zmizlo, máme teď nějaky problémy s PC a nikdo neví, čím to je, tak doufám, že to půjde alespoň tak, jako dotd a nekiksne to. A včera-masakr-doslova, na mikulášskou na náměstí snad už nikdy!!!

hancas
6. pro 2009

a hlavně ty s miimčama v bříšku si blázinek jěště je nech schované,a co roman??

kankovka
6. pro 2009

Ivaajirka, velká gratulace i od nás. 😵 Jste opravdu velký šikulky, že jste zvládli tak pěkně donosit, porodit rozkojit se a za pár dní být doma. Aspoň to pro Jiříčka nebylo odloučení na dlouho. Tak se držte! 😉 Všem Tvým chlapečkům i jejich rodičům přejeme spoustu zdraví a radosti.

zdepros
7. pro 2009

ivaajirka, taky se připojuju k velké gratulaci a přeji hodně zdravíčka všem 🙂

zuzka.o
7. pro 2009

Ahoooj dvojmaminky a dvojtěhulky 😵

IVAAJIRKA: moooc gratuluju, ať jsou chlapečci moc a moc zdraví 🙂 Jste šikulky 😵

zuzka72
7. pro 2009

Holky tak jsem zabrousila do historie a představte si ty dětičky od Arwenky už mají 3měsíce a 1týden, to to letí, co asi holka dělá??? 😉

zdepros
7. pro 2009

tak to to teda letí, no škoda že už sem ty holčiny skoro nechodí, no už asi není čas, a co ty Zuzku už je ti dobře?

zuzka72
7. pro 2009

Zdepros-už je lépe, ale zdá se mi,že se za chvíli do ničeho nevlezu a s tím pohybem už je to taky horší- a bude hůř. 😉

miradka
8. pro 2009

Ahoj holky, tak ja sa desím, aký kabát si oblečiem za 2-3 týždne, keď teraz mi ide skoro urvať gombík. Bundu už nezapnem vobec 😅

kankovka
8. pro 2009

Miradko, s bundou to nějak vyřešíš, v nejhorším případě si oblečeš manželovu. 😀 U mě bych spíš viděla problém v botách. Nemůžu se k tomu obouvání ohnout. Nové zimní, jen nazouvací, se mi kupovat nechce. ☹

zdepros
8. pro 2009

Ahoj holky, tak to jsou pěkné vyhlídky, z obouváním už mám problém i teď 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru