Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

lucy82
9. led 2010

Darling taky mi přišly ty pampers premium nejlepší, žádný zapruzený zadeček, prostě až na tu cenu byly super 🙂
A jak vypadá ten váš kočárek? Až budeš mít časek tak nám ho vyfoť jak ti to u kočárku sluší 😉

Kocule, no my koupily vše po jednom,myslím jídlo, a prvně jsme měly Nutrilon HA, pak Bebu HA, (jedna to a jedna to) pak manža koupil Nutrilon Extra a od tý doby měla malá problémy, tak jsme přešly na Sunar, a teda nevím nevím. Včera jsem začala přemýšlet když má to bolení břiška jestli třeba není alergická na kravské mléko 😕

kocule
9. led 2010

Lucy, nám řekla doktorka, že by malá měla průjem a nepřibírala by. Což u nás nebylo, takže asi fakt prďuchy, na které zabraly ty laktobacílky baby. Jo a někde jsem četla, že když je v tom mlíku hodně laktózy, tak některá miminka ji nestíhají trávit, mají třeba zelené kakání a tvoří se plyny, které nadýmají a je z toho to bolení. Od té doby koukám na krabici, kolik toho tam je a paradoxně jsem našla nejvíc, z těch mlík co jsme měli, v Bebě 1 HA! Mrkni na krabici, možná na tom něco bude. My už těch mlík měli. 😝

balina
9. led 2010

Jeste se vracim ke kocarukum. Nekdo tu psal o Bumblu a nove kolekci.
Tak ja jsem si dala praci a vyhledala si zmeny v kolekce 2010. A myslim ze ti v obchode pekne kecali.

Barvy zustavaji stejne, konstrukce se take nemeni. Jedine zmeny jsou v polohovacich cudlikách na madlu kocarku, fleecem vypolstrovenem nanozniku, pevne pribudovanem nastavci na sedacky (jiz nebude nutne dokupovat nastavce) no a asi delsi strisku jak jsem pochopila.
Takze rozhodne zadne pevne korbicky nechystaji !

hanula83
9. led 2010

Lucy, tak myslíš, že ta klokanka je zbytečná?

Holky, ještě mám jeden dotaz, jak vyvařuju ty lahvičky, tak se to neočistí tak, jak bych chtěla, musím to dočišťovat. Máte na to nějaký speciální prostředek, kterým to čistíte? Mně napadlo, jestli do té vody při vyvařování nemůžu dát tu kyselinu citronovou..? Nevím, jestli to není nějak škodlivé pro mimča. Já tím vyvařuju konvici a je vždycky perfektně čistá.

kocule
9. led 2010

Hani, já odmašťuju normo jarem, ale lupla bych tam tablety Milton. Tím pucuju termosku, kde mám vařící vodu, aby se vydezinfikovala. Ta kyselina podle mě nic taky neudělá, je přece potravinářská. Nenapadlo mě to, ale asi vyzkouším. Díky. 😀

hanula83
9. led 2010

Kocu, díky za rady, já to dnes zkusím tou citronovou a kdyžtak pak zkusím Milton nebo ten Jar. Já se Jaru vyhýbala, ale myslím, že když se to pořádně pak vypláchne, tak to bude v poho.

hanula83
9. led 2010

Holky a k plínkám, já taky kupuju takové, které jsou zrovna v akci. Ty Tesco nám sedí, takže je taky kupujem. Jinak taky myslím dobře vyšly i Pampersky.

monika.tdm
9. led 2010

Nazdar holky!!! Tak jsem psala do Ameriky kolik by stalo poslat nas vysneny kocar lodi!!! Tak jsem zvedava, jestli mi odepisou!!! 🙂

lucy82
9. led 2010

Moniko já mám v USA tátu a když jsme propočítaly náklady plus cena kočáru tam tak to vyšlo tak nějak stejně 😒 A stejně to posílají lodí v kontejnerech a to trvá 3 měsíce!!!!

Hani no já myslela že tu klokanku využiju líp ale když je tam jedna tak se druhá chovat nedá 😢

monika.tdm
9. led 2010

lucy82 no vidis ja bych to jeste stihla!!! A na letadlo jste se neptali????

monika.tdm
9. led 2010

lucy82 oni ti kreteni zakazi urcite i kolekci 2010!!!

j.cien
9. led 2010

ZuzkoO,ze nam potom sem napises,co ti odpovedela ta pani ze SK ,ktera je dovozce Bumblu 😉 ??
At ji nepisu ten stejny dotaz.. 😉

Holky v Hypernove ted maji Pampersky za 169.- akce tento tyden tusim,koupili jsme par baliku tech mini po70ks,ale plati to pro vsechny velikosti

lucy82
9. led 2010

Moni a ta 09 je opravdu zakázaná????

monika.tdm
9. led 2010

www.coi.cz tam pisou ze je to nebezpecny vyrobek a na čt 24 to povidali!!! Tak nevim!!!

zuzka72
9. led 2010

***ČEKATELKY***

KVETINKA78 - 21.ledna -dvojvaječné
BALINA - 28.ledna - dvojvaječné, holčičky
CLEA.1 - 29.ledna - dvojvaječné, Jakub a Alex
PETKAN - 30.ledna - jednovaječné, Filoména a Cecilka
SWEETHY - 31.ledna - dvojvaječné, Štěpánek a Vendulka
LOPATA49 -8.února - dvojvaječné, děvčátka
MIRADKA - 12.února - dvojvaječné, David a Miriam
KONVER - 24.února - dvojvaječné
HAASINKA 5.března - dvojvaječné, děvčata
ZUZKA 72 - 8. března - dvojvaječné, Petr a Lukáš
RADKA.K - 21.března - dvojvaječné, chlapci
MILUSKA - - ???
KANKOVKA
ZDEPROS - 9.dubna - dvojvaječné, chlapci
HOUSKY - 12.dubna - dvojvaječné, chlapec a děvče
ZUZKA.O - 13.května - dvojvaječné, ???
J.CIEN - 15.května - dvojvaječné, ???
CARINKA 18.května - dvojvaječné, Anička a Barunka
ELLY01 - 18. května - dvojvaječné, chlapeček a na 60% holčička
EIRIN - 27.května -dvojvaječné, chlapeček a holčička
PETRANELA - 21. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, zatím nevíme pohlaví

***MAMINY***
HANCAS - Klárka kg, Kubík kg 2008
BERUSKA5 - (37tt) Sašenka(Alexandra) 2,57kg 46cm, Samuel 2,79kg 47cm, 27.srpen 2009 (císař)
MAUI - (32+6) Sofie kg, Sára kg, 16.září 2009 jednovaječné (císař)
ARWENKA - Nikolas, Sandra, září ???2009
KOCULE - (37+2) Adélka 2,28 g, Tomášek 2,58 g, 25. září 2009 (císař)
SARRI - ( ) Adélka kg, Eliška kg, říjen??? 2009 ( )
PETULKA25 - Lukas, Elen, říjen???2009
NAATASA - (33tt) Emička, Michálek, říjen??? 2009
LUCY - (38+5) Nela 2,74kg, 46cm, Sofie 2,72kg, 47cm, 23.říjen 2009 (císař)
IVAAJIRKA - (38+5) Ivánek 2,68 kg 49cm, Zdeneček 2,97kg 50cm, , prosinec 2009??? ???vaječné (přirozeně)
IRMI - Bořek kg, Bruno kg, 4.leden 2010 ?????vaječné (císař)
HAŇULA83 - (37+5) Anička 2,82 kg, Elenka 3,29 kg, 11. listopad 2009? (císař)

rejchl
9. led 2010

***ČEKATELKY***

KVETINKA78 - 21.ledna -dvojvaječné
BALINA - 28.ledna - dvojvaječné, holčičky
CLEA.1 - 29.ledna - dvojvaječné, Jakub a Alex
PETKAN - 30.ledna - jednovaječné, Filoména a Cecilka
SWEETHY - 31.ledna - dvojvaječné, Štěpánek a Vendulka
LOPATA49 -8.února - dvojvaječné, děvčátka
MIRADKA - 12.února - dvojvaječné, David a Miriam
KONVER - 24.února - dvojvaječné
HAASINKA 5.března - dvojvaječné, děvčata
ZUZKA 72 - 8. března - dvojvaječné, Petr a Lukáš
RADKA.K - 21.března - dvojvaječné, chlapci
MILUSKA - - ???
KANKOVKA
ZDEPROS - 9.dubna - dvojvaječné, chlapci
HOUSKY - 12.dubna - dvojvaječné, chlapec a děvče
ZUZKA.O - 13.května - dvojvaječné, ???
J.CIEN - 15.května - dvojvaječné, ???
CARINKA 18.května - dvojvaječné, Anička a Barunka
ELLY01 - 18. května - dvojvaječné, chlapeček a na 60% holčička
REJCHL - 24.května - dvojvaječné, chlapci
EIRIN - 27.května -dvojvaječné, chlapeček a holčička
PETRANELA - 21. května - dvojvaječné, chlapeček a holčička
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, zatím nevíme pohlaví

***MAMINY***
HANCAS - Klárka kg, Kubík kg 2008
BERUSKA5 - (37tt) Sašenka(Alexandra) 2,57kg 46cm, Samuel 2,79kg 47cm, 27.srpen 2009 (císař)
MAUI - (32+6) Sofie kg, Sára kg, 16.září 2009 jednovaječné (císař)
ARWENKA - Nikolas, Sandra, září ???2009
KOCULE - (37+2) Adélka 2,28 g, Tomášek 2,58 g, 25. září 2009 (císař)
SARRI - ( ) Adélka kg, Eliška kg, říjen??? 2009 ( )
PETULKA25 - Lukas, Elen, říjen???2009
NAATASA - (33tt) Emička, Michálek, říjen??? 2009
LUCY - (38+5) Nela 2,74kg, 46cm, Sofie 2,72kg, 47cm, 23.říjen 2009 (císař)
IVAAJIRKA - (38+5) Ivánek 2,68 kg 49cm, Zdeneček 2,97kg 50cm, , prosinec 2009??? ???vaječné (přirozeně)
IRMI - Bořek kg, Bruno kg, 4.leden 2010 ?????vaječné (císař)
HAŇULA83 - (37+5) Anička 2,82 kg, Elenka 3,29 kg, 11. listopad 2009? (císař)

sarri
9. led 2010

Tak se hlásím po spinningu, uf.
Já lahvičky čistím normálně houbičkou, jarem a horkou vodou a pak vyvařuju.

monika.tdm
9. led 2010

sarri ty teda stihas veci!!! V jakem meste presne bydlis??? 🙂

lucy82
9. led 2010

Sarri teda ty jedeš, to ti závidím, já bych taky ten bachor potřebovala schodit 😀 No u nás už kočky spinkají, musela jsem jim posunout čas, protože to s nima večer bylo k nevydržení a chtěly v šest spát a my je musely udržet v bdělém stavu a pak nemohly zabrat. Takže jsme dneska vykoupaly po šesté, nakrmily a obě usnuly ani nedohrál kolotoč 😀 No možná se ještě vzbudí ale snad ne. V kolik dáváte vy spát prcky?

Moni na letadlo jsme se neptaly, ale na to slovensko to jde taky lodí. No a myslím že to uplně nezakázaly, četla jsem tiskovou zprávu od paní SIlvie, a podal to tam jeden nespokojený zákazník, ten kočárek prošel normamy EU, a byla podána žaloba na ČOI od výrobce BUmbleride za poškození jména nebo tak něco jsem četla. No uvidíme jak tohle dopadne. ALe ta kolekce 2010 má být tak jak píše Balina, četla jsem to na amerických stránkách, myslela jsem že budou nové barvy ale barvy mají být stejné, tak teda nevím 😔

monika.tdm
9. led 2010

hmmm tak uvidime, jak vyjde kolekce 2010 tak jdu do nej!!!

zuzka.o
9. led 2010

Tak odpověď ze Slovenska od paní Silvie ohledně Bumbleride

"Dobrý večer
V prílohe Vám posielam tlačovu správu
K ktorú naša spoločnosť vydala k tomuto protokolu .

Nová kolekcia by mala byť skladom v mesiaci unor ale neviem Vám dať presne
info či tam teraz nenastan zdržanie .
Už je všetko nalodene a prichystane na odchod v USA .

Farby a prevedenie zostane rovnake iba sa budu meniť doplnky ku kočíkom t.j.
vaničky fusaky .

Pevne veríme že právnymi krokmi ktore naša spoločnosť dnes podnikla sa
všetky obvinenia uvedú na
Správnu mieru a potvrdenia správnosť našich vyjadrení a testov .
Dakujeme za podporu a doveru v BUMBLERIDE

S pozdravom Silvia Vašeková "

Příloha je to samé, co sem dávala myslím Lucy .... mám to na emailu, můžu přeposlat.

zuzka.o
9. led 2010

DARLING.... tak to nevim, na co jsem u X-landeru koukala.... fakt má 14,5kg 😅 ..... ale má šířku 80cm a vchod do "kočárkárny" je 80cm, tak bychom ho dřeli... musím vybírat do 79cm.

sarri
9. led 2010

Klokanku mám pro jedno dítě a používám, když jedno spí a druhé se chce chovat a já potřebuju alespoň trošku uklidit (skládat ponožky, umýt lahvičky, uklidit si linku apod.)

Na spinning musím, protože kynu po porodu víc než v těhotenství, kdy jsem díky dětem do žaludku nic nedala - zato teď bych nejradši jedla i v noci. Před těhotenstvím jsem byla hodně sportovně aktivní a teď to tělu chybí - přece jenom práce kolem dětí je, ale kromě vypravování na procházky a vození kočáru většinou krmím v pololeže a chovám v sedě.

Lucy, snažím se krmit kol. osmé a tak kol. půl deváté uložit - vydrží pak spat do tří. Dělala jsem to v sedm, ale to jsem se pak tak nevyspala (takto dám 4 hodiny v kuse). No, dnes jedly zas hrozně málo - necelých 600/den, tak jim asi ještě v 9 něco nacpu.
Kocule, jaky eshop s potravinama naslas?

monika.tdm
9. led 2010

zuzko prosim preposli mi to dekuji!!!! monika.tdm@centrum.cz 🙂 diky moc

petranela
9. led 2010

Tak vidím, že s Bumble je to dost komplikovaný... teď nevím jestli počkat a risknout to, že se na nás dostane, nebo jestli shánět něco jinýho.... asi si ho objednáme u nás v Brně na zálohu a pak budeme doufat, že se dočkáme.
Taky potřebujeme kočárek, se kterým vjedeme do 80cm dveří.

Neznáte některá tento kočárek Spider Duo Implast? Nenašla jsem na něj vůbec žádné reference.

http://www.kocarkynec.com/498-kocarek-pro-dvojc...

kocule
9. led 2010

Sarri, přišel nám letáček na www.ocarto.cz Ještě jsem to nezkoumala chystám se na to, ale není čas. My zase perlíme, uspáváme 2 hodiny a prořvali jsme se k dalšímu krmení. 😠

j.cien
9. led 2010

Moniko.tdm,to vyjadreni dovozce Bumblu je na dvojcatka.cz,tak tam muzes rovnou kouknout 😉

No jsem taky na rozpacich...ale ja jiny nechci ☹ ...zkusim se nejak zavazne domluvit v te prodejne dvojcatka.cz v Ostrave...jeste je cas,ale abych pak nezustala namydlena bez kocaru..

monika.tdm
9. led 2010

dekuji!!! 🙂

zuzka.o
9. led 2010

Monika.... posláno na email 🙂

Na Implast jsem se ptala, prý je to Polská výroba, ale vyšší liga, takže kvalitnější. Prý jde většina na vývoz, stejně jako TAKO JUMPER¨(ten je ale široký, i když manipulace s ním byla fajn, ... je ale těžký).

J.CIEN... taky nevím, co dělat. Bumble mi přijde jako rozumná varianta, lehce se složí do auta.
Dej prosím vědět, jak jsi pochodila na dvojcatka.cz, taky bych se podle toho zařídila a objednala.

j.cien
9. led 2010

Jj,to vis,ze dam vedet 😉 ..ale byli jsme tam tesne pred vanocema a ta pani rikala,ze mam prijit se domluvit az zacatkem unora,ze driv to nema cenu,ze ona driv nebude nic vedet...a ja koza ji jeste potvrdila,ze chceme ten zeleny..a ted jsem to prehodnotila a chci ten cerny radeji,pac ta svetle tyrkysova uvnitr se mi nejak znelibila 😖

Holky meli jsme vcera srazik z CAR a tak jsem si ponuchnala 2 malicke miminecka od holek..a uz se tak strasne tesim na ty nase!!! 😵 a taky jsem si koupila od jedne kocky ten koupaci kyblik,snad to v nem budu umet 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru