Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

zuzka.o
24. únor 2010

Zombie z hororu.....to znám, ty oči jsou na tom přece to nejzajímavější, co je potřeba nejdřív prozkoumat. Když nějakou hračku zašiju, tak v tu ránu přestane být zajímavá 😀

hanula83
24. únor 2010

Holky, taky přidám jednu historku s labradorem, ale se smutným koncem ☹. Ještě když jsem chodila na základku, tak naši koupili dva retrievery, černého a "blonďáka" 🙂)... Když bylo Aronovi (černý) 7 let, tak kluci od bráchy byli ještě malí a jedli takové ty Jesenky, sladké mlíčka. Samozřejmě to potom vyhazovali do koše. No a náš Aronek, jak bufetil v koši, tak pěkně celou tu tubičku snědl... Nikdo to ale nevěděl. Mezitím přestal žrát, nikdo nechápal proč, no a asi za dva dny veterinář na rentgenu zjistil, co má ve střevech... Jenže v tu dobu už měl ta střeva v katastrofálním stavu (od té ostré tuby). No a tak ho zkusili otevřít, ale už se s tím nedalo nic dělat, takže ho nechali uspaného ☹

lita
24. únor 2010

Hani - tak to je smutny ☹ ☹ Oni jsou to zlaticka a vubec netusi, ze si tim smejdenim muzou nekdy pekne ublizit. Ale jak dokazou spolknout obal od Jesenky, jesterku nebo boticky? To fakt nechapu 😖

Ta nase zatim nastesti vsechno vyplivuje, i ty ocicka a vnitrek hracky. Nekdy tedy rozpleta takove ty uzle z niti a kdyz pak nejakou nit spolkne, tak kaka koralky na niti 😀 Ale jinak je to taky smejdilka, po vareni se jde vzdycky nenapdne past do kuchyne jak ovce 🙂

Zuzi.o - presne jak rikas, bufetaci - venku ji samozrejme chutna uplne vsechno, z cehoz ma pak ty svoje prujmy a ja se pak musim vyvaret s ryzi a kuratkem.

Zasivani hracek jsem vzdala, to bych mohla rovnou zmenit profesi 🙂 Ma totiz neustaly prisun plysaku po detech me sestry, takze ty vypreparovane kuze vzdy po nejake dobe nenapadne vyhodim. Ale nesmi o tom vedet, protoze by to v tu chvili byl ten nejcennejsi artikl z jejiho kosiku 😀

hanula83
24. únor 2010

Lito, no to teda smutny je ☹, tenkrát byla neděle a já zrovna odjížděla na koleje a ještě si pamatuju ten jeho výraz, jakoby se se mnou loučil, to jsem to ještě vůbec netušila ☹(. Letos by mu bylo už 15, tomu druhymu letos bude 14 a je taky pořád štramák 🙂...

lita
24. únor 2010

Hani - teda 14 let pro labrouska je nadherny vek, urcite zaslouzeny 🙂 Jsou to milacci od prirody 🙂
Ty smutny pohledy oni dovedou, to zni jak scena z filmu Marley a ja. A pry ze to je komedie. U zadne komedie jsem neprocedila tolik slz, take se tam loucil labrousek se svou rodinou a ja brecela, brecela, brecela ...

hanula83
24. únor 2010

Ten film jsem neviděla, ale slyšela o něm... No jo no. Jsou nesmírně inteligentní, citliví, nejlepší k dětem a ještě k tomu nádherní 🙂... Víš on taky byl celej život hýčkanej, je to mámin mazlíček, když mama není doma, tak pořád nosí (v papule) její papuče jako by se ptal, kdy teda konečně dojde 😉))... A taky po sobě zanechal pořádnou kupu dětí 🙂))... a jak říkám, na to, že je mu 14 je pořád dobrej, už trošku neslyší a špatně vidí, ale když jde kolem fenečka, tak je čipernější než kdejaky štěně 😉))

lita
24. únor 2010

Takoveho jednoho mame tady v sousedstvi, taky blondacek a cca 14 let 🙂 Ale kdyz potka tu nasi krasu nesmirnou, tak je z neho stendo, uplne se zapomina a jevi zajem, jak svarny ogar. To je uzasne, ze z nich nejsou paprdove 🙂 A ta nase z neho uplne tece, lehne si pred nim, rozhodi nozky a ma blezeny vyraz v tvari 😀

A uz jste mu predstavili vase holcicky?

hanula83
24. únor 2010

😀 😀 😀 ... Jasně, holčičky už zná, každy novy mimčo očmuchá 🙂. Jak jsem tu psala, mám 5 synovců, a ať s ním kdy dělali co chtěli, tak on se jen křečovitě usmíval a dělal, že ho to vážně nebolí 😉))... Nikdy se nestalo, že by se po někom ohnal, prostě to mají v genech tenhle flegmatismus 🙂

lita
24. únor 2010

Tak to je uzasny, pockej, az holky zacnou chodit, to ho zacnou chudaka prohanet -alespon nezakrni a pekne si protahne stareckovskou kostricku 😀
Ta nase taky deeesne miluje deti, nekdy mam pocit, ze snad vic nez pejsky. Mam jednu fotku, kdy ma moje neterinka natazeny prsticek par mm od oka nasi pejsandy, pripraveny pekne dobnout a ta nase klidek pohoda 🙂

hanula83
24. únor 2010

Jo, tomu věřím, kluci ho vždycky tahali za uši, štípali do očí, párkrát od nich dostal facku nebo o něj prostě zakopli... a on nikdy nic, jak píšu, vždycky nahodil ten úsměv č. 3 a byl v poho 🙂... Samozřejmě děcka jsme okřikli, zas z něho nemůžou dělat obětního beránka, ale když se něco stalo, tak byl fakt v klidu.

lita
24. únor 2010

😀 usmev c. 3 😀
toilik vnoucatek ma misto tech stenatek, ktera zbyla po zaspasovanin na hrbu jeho manzelkam 😉 😀

salu
24. únor 2010

Ahoj, hlásím se po 14 dnech k čekatelkám 🙂 Bohužel triple dopadnul špatně, takže mi hned brali plodovku ☹ Hrozný nervy! Poctivě jsem ležela a dnes nám řekli, že nejhorší 3 vady jsou vyloučené 😝 Spadnul ze mě obrovský kámen.

hanula83
24. únor 2010

To ano, a že jich bylo požehnaně 😉)... Holky jsou vzhůru, tak jdem vymyslet nějaky blbiny 🙂...

lita
24. únor 2010

Salu, to musely byt nervy! Hlavne ze jsi ustala odber plodovky a ze je vysledek negativni 🙂
Ten kamen, co zuchnul, musel byt slyset az v Japonsku, vid. Tak si ted doprej neco hezkeho, at si to vynahradis. Ale ona ti to asi vynahradi sama Anicka, vid 😀

salu
24. únor 2010

Nikomu to nepřeju! Samotný odběr nebolel, ale ty nervy potom, bála jsem se pohnout, každé píchnutí mě děsilo. S Aničkou jsme si koupily nanuky a dneska dorazily kombinézky pro dvojčátka od maminy odsud 🙂 Za chvíli přijede tatínek a myslím, že si dám dneska i decku vínka 🙂

lita
24. únor 2010

Tu decku si rozhodne zaslouzis a hezky te uvolni, coz po tech nervech potrebujes 😉
A z vysledku plodovky uz casto poznaji pohlavi, rekli vam to?

salu
24. únor 2010

Tohle byly teprve ty rychlo výsledky (do týdne), pohlaví zatím nevíme. Jedu tam 18.3. na kontrolu a tam nám řeknou zbytek.

lita
24. únor 2010

Holky, tak tu materskou pry zvednou a budou vyplacet i zpetne, jestli to projde senatem a u pana velechytreho prezidenta. Tudiz vy, co ji ted dostavate, byste nemely byt osizene 🙂

zuzka72
24. únor 2010

Salu-to chápu, znám to moc dobře. ☹

lita
24. únor 2010

Zuzi - uz mas sbaleno? A jsi nervozni?

lucy82
24. únor 2010

Ahojky tak konečně časík napísat
Tak máme za sebou Hexu a Synflorix, no naše Sofinka se předvedla, začala bulet hned jak se na ni doktorka koukla 😒 PO injekci to bylo kino, strašný hysterák, Nelinka v pohodě, poplakala si ale pochovala jsem ji a bylo dobře, ale Sofik plakala i doma.
Nelinka má 6,7kg a Sofinka 6,3kg, prý když nechce jíst tak ji nechat vyhladovět, že určitě nehubne a ona si pak řekne. Nebo vyměnit Sunar ze něco jinýho. No včer to bylo zase divadlo, prvně chtěla, vypila 80ml, pak už nechtěla, pak koupání a pak řvala že zase má hlad, taky vypila dalších 80ml a v postýlce si znova vzpomněla že by to teda dopila. No fakt herečka.
A máme už začít přikromovat, takže o víkendu začneme s mrkvičkou, to jsem zvědavá 😀 Aspoň bude nějaká zábava 😀
A dneska bylo krásně, holky byly pod čepičkou strašně zpocený, a to nemáme žádnou extra silnou čepičku 😕

No zítra jde manža na pohřeb svojí babičky, já bohužel nemám hlídání takže tam nejdu, myslím že ho to mrzí že ho nepodpořím, ale bohužel to nejde 😒 Tak snad to zvládne, je z toho docela dost špatnej ☹

zuzka72
24. únor 2010

Lita sbaleno mám od prosince, a bojím se, ale né tak že se bojím, ale toho, že nevím, co mě čeká. 😉

hancas
24. únor 2010

zuzíku....tfuj tfuj tfuj držím moooooooooooooooooooooooooooooccccccccccccccccccccccccc palečky tvláádneš to jsi šiulka at je hlavně vše ok a pak dej hned vědět budeš nám tady chybět ☹

zuzka72
24. únor 2010

No holky vy mě taky budete chybět.... ☹

lita
24. únor 2010

Holky, nechte ty smutny reci!
Zuzi, ty koukej hned napsat, jak se tam o tebe staraji a zda ti vynahrazuji ta prikori okolo cisare 🙂 Pekne at tam kolem tebe kmitaji, nosi ti vybranou nemocnicni stravu na krasnem umakartovem tacu az do postele a na brisku ti po cisari udelaji hezkou maslicku 😀
Ja bych byla nervozni, ja jsem normalne nervozni za tebe, fakt - jak to tady prozivame s tebou 😉
A doufam, ze tam budete mit fotak, at ti vase "drobky nedonoseny" vidime hned od zacatku 😀
Dopredu ti preju hodne stesti, zadne nervy a zvraty a at jsou chlapeckove i ty v poradku 😉

petranela
24. únor 2010

Zuzi, budeme na Tebe myslet, drž se tam a taky přeju co nejvíc štěstíčka a zdravíčka!!!!! Brzy to bude za Tebou!!!! Těším se na fotečky Tvých dopečných chlapečků obříků 😉

lita
24. únor 2010

Teda Lucy, vy si ale uzivate, jenze ockovani neni zrovna prijemne stravena chvilka, tak si proste Sofinka potrebovala postezovat 🙂 Je neskutecny, jak sem po tom nespani a vycerpani jeste zvladas psat a odpovidat!
Na ty mrkvickove prikrmy si porid nejaky ucinny odstranovac skrvn, mam takove tuseni, ze bude potreba 😉

Manzela muzes podporit, az prijde z pohrbu, to bude urcite potrebovat a uvita to. Holky ho treba rozveseli a privedou na jine myslenky.

Vidis, ja akorat resim, jake zavinovacky do autosedacky poridit a ty pises, ze uz ted jsou holky zpocene pod cepickama. Tak to abych poridila nejakou letni verzi, rada bych tu od Emitexu.

Dobre jsou pry cepicky z merina nebo hedvabi, ze se v nich deticky nepoti a naopak jim neni zima:
http://www.plinky.cz/index.php?action=sortiment... (bavlna/hedvabi)
http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_... (hedvabi)
http://www.obchudekzprirody.cz/joha-cepicka-vla... (merino/bavlna)

zuzka72
24. únor 2010

Holky strašně moc děkuji a dám echo, jak to vypadá. Obě Haňulky budou mít čerstvé info, tak poreferují. 😉

lucy82
24. únor 2010

Zuzi držím palečky a těším se na fotečky, ať vše dobře dopadne, tfuj tfuj tfuj 😉

Lito já večer poklízím a jím 😀 Proto mám asi tak velký břicho pořád 😀 Ale dneska půjdu spát brzy, zítra další náročný den, no snad nebudou mít teplůtku prďolky malý, odpoledne přijde mamka a jdeme do města do sekáče, potřebujeme tepláčky, overálky atd 😅

j.cien
24. únor 2010

Lucy,tak preji klidnou nocku po ockovani-bez reakci 😉 !

Zuziku,tebe jdu pro stesti proplivat-takze tfujky tfjujky tfujky 😉 ,at jde vsechno hladce jako po masle,at te to moc neboli,at jsou kluci rychle a stastne na svete a at jste bez komplikaci brzy doma!!!
😵 a jeste ti musim rict,ze FAKT ZAVIDIM 😵 😵 😵 !

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru