Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

lita
7. bře 2010

Kocu - Kaufland mame take bliz nez Makro, takze super 😉 Vidis a to je prave to, co se v zadne knizce nedoctu 😀
Ono se da sehnat za dobre ceny po netu, jenze pak clovek jeste vetsinou plati postovne a to uz se moc nevyplati, pokud teda neobjedna zasobu, ze zarovna pulku loznice plenkama 😀

kocule
7. bře 2010

Ty budeš mít 9 h míň posun viď? My byli s manžou v Denveru a volat domů, to byla taky zábava. 😀 😀 😀 Neboj, my taky občas nechrníme, tak si hopsnu na net a probereme všechno. 😀 😀 😀

kocule
7. bře 2010

Peti, u nás na mrtvici. Točíme se na bříško na jednu stranu a zpátky (Adul), na obě strany (Toma), chceme se plazit (oba) a jdeme na čtyři (Toma). Jsem totál vyšťavená, přemísťují se mi rychlostí blesku, musím je mít už v ohradě, spadli by mi z postele. 😝 Jo a koupila jsem první tepláčky, na to plazení. 😀 😀 😀

Řve mi zvěřinec, jdeme krmit, pak zase písnu. 😉

lita
7. bře 2010

Salu - to nevim, jeste jsem to nezkousela. Kazdopadne na vsechno krasne poradi a posle podrobny navod, pripadne i fotky, pani Silvie ze Slovenska - je dovozcem Bumblu do CR a SR. Pokud budes chtit, tak ti na ni vysustim email.

Jinak jeji stranky jsou http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=101397
nebo prehlednejsi http://bumbleride.mimishop.cz/

Ja nakoupila na doporuceni od Zuzky.o od pani Valo z dvojcatka.cz Je moc mila, fajn, poradi atd.
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1204020
Na svych strankach ma take pekny bazarek s vecickama pro dvojcatka za uzasne ceny.

salu
7. bře 2010

Lito, asi nejblbější otázka - takže ty vložné taška mají jednu tříšku (jsou to teda jako korbičky), ty položíš na sporťák. A pak máš ještě jedny stříšky, které když už nepoužívaš vložné tašky, nacvakneš a je to.

Nebo jako vsuneš vložnou tašku se stříškou do sporťáku a máš jako 2 stříšky nad sebou?

Jsem asi blbá, promiň.

lita
7. bře 2010

Kocu - presne tak, budu "opozdena" o 9 hod 🙂
Coz je dost naprd, protoze komunikace z Kalifornie bud o pulnoci (to je tady 9 hod rano) nebo rano ci dopoledne. Odpoledne a vecer bude Evropa uz zarezavat a chrnet.

salu
7. bře 2010

Lito díky, jsi zlatá.

lita
7. bře 2010

Salu - ne, vubec nejsi. Nad tim samym jsem tu take dumala 😀
Ale podle me je to vyresene tak, ze se ty strisky ze sportaku bud vycvaknutim sundaji nebo se sroluji dolu. Protoze jinak by na tech vloznych taskach byly vlastne uplne zbytecne.
Zkusime s timto dotazem zautocit na Zuzku.o , ktera ma tu novou verzi 2010 uz slozenou 😉

lita
7. bře 2010

Holky, jeste tu hupnu odkaz od Hanulky na koj-prdu, kterou tady doporucovala a byla s ni moc spokojena.
Neni dle doporuceni laktacni poradky, ale treba se bude hodit po rozkojeni. Je z hezkeho materialu - hodne bavlny a neco spandexu, aby prsa neklesla pod rozkrok 😀 Navic za super cenu a navic si pani uctuje rozumne postovne:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22288381&tab=2

lita
7. bře 2010

Zuziku - k memu povolani, poslednich 8 let jsem byla lektorkou jazyku, pred tim prace v zahranicnim obchode a od te doby se mi do kancliku uz nechce 🙂
Co budu robit ve Statech fakt nevim, treba se neco vykrystalizuje. Nejradsi bych se zivila focenim, ale treba skoncim jako deratizatorka 😀
A manazerkou prodeje ci cehokoli jineho bych byt nemohla - ovlada me chaos, papirovani nesnasim a z reseni konfliktu mam zaludecni vredy. To bych se v te funkci asi dlouho neohrala 🙂
Jo kdyby slo se zivit hazenim odkazu na ruzne vecicky, to bych si treba neco vydelala 😀 😀

Jinak, matko 4 deti, z toho 2 cerstvych novorozenat - jak to delas, ze ode dne po prichodu z nemocnice stihas byt aktivni na MK? Prozrad nam, nemas voperovany nejaky zalozni maly dobijeci akumulatorek 😀
Holky se tu po porodu vzdy na mesic ci dva odmlci, jen sem tam vyslou nejake SOS a ty zvladas jak klevetit, tak i radit 😉 U toho mas jiste deti prisate na prsou, za sebou vycideny barak, nakoupenych 40 cerstvych rohliku, navareno 5 litru omacky a 23 kg knedliku a jeste bys treba stihla podojit sousedovic kozu 😀 😀 nemyslim manzelku, ale pripadne zviratko 😉

lita
7. bře 2010

Jdu pripravit ovocny salat, prijde nam navsteva na brunch, vse ostatni jisti manzel 😉

zlatovlaaska
7. bře 2010

ahojky, lito, ty máš hlášky 😀 😀

zuzka72
7. bře 2010

kocule-Ještě že nemáme výtah a v Olomouci kopec nevidět. 😀
Lita-ty jo-tak to je jasny, jsi dobrá, tvůj přehled je super
Jinak Dorjan a Tako Jumper je jedno a to samé-jeden výrobce komponentů- Polsko a smontování v různých zemích.
Lita- 😀 , jj, jen rohlíky došli je neděle a to u nás mají zavřeno. 😝 a co bylo v mražáku, tak se včera před půlnocí sežralo. Dnes příjdou zase návštěvy tak musím nachystat a pekla jsem orgasmus-buchta od holky z jiné diskuze-prej je super, tak ji dodělávám a uvidím, zatím to vypadá dobře.
Jinak to dělám, jako každá jiná, a co teprv třeba babička, když měla 4 a 2letý holky a k tomu dvojčata, pracovala na poli denně i s nimi a vařila pro mládence a děvečky-tyto lidi obdivuji, my už jsme zhnilí, i já a nezvládla bych to.
Jinak zítra jedem do poradny a nemáme kočár, ten bude až v pátek ☹ , tak beru Graco-na přední sedačku jsem šoupla autosedačku do protivky a je to super, musím vám to nafotit, dnes až všichni odejdou, tak to jdem zkoušet. 🙂

zuzka72
7. bře 2010

A jinak mi nechali v porodce za 6dní pobytu 3 balení po 28ks plínek z DM. Teď jedem látkovky a na noc papírovky.

kocule
7. bře 2010

Jeeee, Zuzi, ty budeš mít to Tako viď? 😀 To jsem tě asi moc nepotěšila. 😅 Ale máš pravdu, v Olomouci kopce nejsou, nám se v sobotu jezdilo náááramně. U nás, než to vytlačím, normálně nářez. 😝 😝 😝 V zimě nejezdí někdy i trolejbusy, prostě ten kopec nesjedou a kloužou dolů. 😅 😅

ivaajirka
7. bře 2010

😵 Teta holky vy toho nakecáte vůbec nestíhám.Jinak my jsme spokojení vážně z naším kočárkem firstwheelsem.
Tatka nám už odjel:o(tak jsme zase samotinky,ale byl to oc hezký víkend.

zuzka72
7. bře 2010

Novy fotky v albíčku

lita
7. bře 2010

Zuzi - ted jsem je akorat zkoukla, kloucci jsou nadherni pucmelouni 🙂 A jak jim to slusi v zavinovackach a na dece, ale nejvic tedy v tech tyrkysovych svetrickach od maminky 😉 Nadherna barva, ty se ti tedy povedly! Jak svetry, tak chlapecci 😀

Jinak jsem koukala na ten tvuj kocar Tako a hmotnost konstrukce je jen 11 kg, takze to nemuze byt zas tak tezky kocar, do 20 kg se musis vejit a to je jak ostatni tady zminovane kocary.
Kazdopadne jste to zatim vyresili elegantne, na tech par dni je to pohoda 🙂

kocule
7. bře 2010

Zuzi, krása. Kluci jsou fakt nádherní. 😉

kocule
7. bře 2010

Holky, mrkněte na idnes, vyšel test autosedaček, docela síla. 😲 Musíte si to zadat do vyhledávače, není to ve formě článku. Jsou to ty větší autosedačky, ne vajíčka, ale dostalo mě to. Sedačka za 6 tis. v kategorii nevyhovujících. Mazec. 😠 😠 😠

balina
7. bře 2010

Ja mam taky Bumble a sem s nim desne spokojena. Mam verzi 2009 jeste s tema prehazovacima striskama ale myslim, ze vkladani tasek do kocarku zustalo uplne stejny. Proste das sportak uplne narovno, vyklopis nahoru "podnoznik" a do toho mista co ti vznikne se akorat napevno vejde vlozena taska. Ani se nehne, nema kam.
Bez ceho si kocarek nedokazu predstavit je : predni otacivá kolecka (o 360 stupnu).

Prohodili jsme si s pritelem auta, takze ted jezdim VW Transporterem a je to uplne super. Vubec kocarek nemusim skladat. Proste najedu zabrzdim a trada 😀 😀 😀 Jo jeste vedle toho sedi pes. Tak obrazime navstevy trochu jako spediterska firma. Najedeme velkym autem a vykladame ....

kocule
7. bře 2010

Bali, to je perfektní. 😀 😀 😀 A pes sedí vedle nebo v kočárku? 😀 😀 😀 Jako jestli ti tam neleze.... 😅

lita
7. bře 2010

Bali - to nase pejsanda bude docela chudak, bude v kufru vedle kocaru, budeme ho muset nejak zajistit, aby ji to v zatacce nerozmacklo 😅
Sousedi s dvojcatkama si poridili nove auto, pote co poridili dvojceci kocar. Proste nekdo si ke kocaru koupi plastenku, oni auto 😀 A taky to maji elegantni, ze jen zajedou s kocarem do kufru a nic nemuseji skladat. To je jako mit garaz na kocar 😀

Kocu - aby clovek porad sledoval crash testy a neveril slibum vyrobcu. Docela me prekvapil ten Romer, co sotva prolezl s odrenyma usima, tedy spis odresnym plastem 😅

Ale podobne propadly "spolehlive" znacky u testu autosedacek vajicek a to nektere i s vychvalovanym isofixem. No jo, do popisu a reklamy si muzou napsat co chteji, at mi nerikaji, ze pred vypustenim do prodeje nedelaji nejaky svuj tovarni crash test 😠

A jak jsem byla na te strance, tak jsem si jednim vrzem precetla clanek, ze v Britanii zakazali reklamu na Danone Actimel, protoze je klamava. Udelali studii a ukazalo se, ze je to normalni jogurt a nic specialniho navic neprinasi. Tady to do nas tlaci ze vsech stran a uspesne prodavaji za dost penez.

kocule
7. bře 2010

Mě ten Danone nejede, já radši olmácký. 😀 😀 😀 Nějak na ty reklamy nejsem, vždycky si říkám, že to stojí asi za prd, když to potřebuje reklamu. 😀 😀 😀

Autosedačku chci potom Maxi Cosi a jsem ráda, že dopadla dobře. Je to ale síla, co někteří vrhají na trh. 😠 😠 😠

lita
7. bře 2010

Presne tak - hezka teorie o te reklame, Kocu 😉 😀
Ja z jogurtu nejradsi Hollandia, ten davame i pejsande pro zachovani dobrych bakterii v jejim systemu, kdyz venku vyluxuje nejaky hnus 😀 Ale take nedam dopustit na smetanovy olmak - prava ceska klasika 🙂

Ta Maxi Cosi se mi z nich take libi nejvic! Ale casu hafo, jeste nemame sedacku vajicko a uz tady planuju neco za rok. Ja prave to vajicko chci asi Romer, protoze jde pridelat i jen pasy (bez toho draheho isofixu), nasla jsem ho za super cenu. Nejvic se mi libil Cybex Aton, ale ten je pry maly a deti z nej brzy vyrostou. A co mas za vajicko ty?

kocule
7. bře 2010

Lito, Chicco. 😀 😀 😀 Bazárkové, ale nebourané, skoro jako nové. 😉 Nějak se nám kutálely penízky, my totiž museli koupit i nové auto, protože bychom se nevešli. ☹

lita
7. bře 2010

Kocu - ty vajicka Chicco jsou preci v poradku, ne?

O kutaleni penizku mi povidej, i kdyz se clovek snazi sehnat veci levne, tak pak vse dohromady je to docela palka. Ted tu byli znami, co maji 2 krasne blondate holcicky - 2 a 3 roky. Pro prvni holku koupili postylku (tu vetsi, ze dele vydrzi) za 12.000 Kc!!! 😅 Nas obe dohromady staly i s postovnym necele 3.000 Kc 🙂
Kdyz lide kupuji vybavicku na jedno dite, zas tak omezeni rozpoctem nejsou, protoze to treba potom zdedi dalsi dite.

zuzka72
7. bře 2010

V testu vyšly ty vajíčka chicco jako snad nejhorší, no a já je mám aji haňula a ostatní a jsou OK

kocule
7. bře 2010

Já si umím vybrat. 😀 😀 😀

Ta postýlka musí být snad pozlacená, ne? Co na tom stojí tolik peněz? Nás tolik nestálo ani naše letiště, a to máme spešl matraci dělanou na míru. 😕

Holky, loučím se, musím trošku uklidit. 😅 Dobrou.

j.cien
7. bře 2010

Ahojky 🙂
Zuzko,fotecky super-kluci jsou nadherni 😵 !A vyfot se s nema-hubenoure 😉 !

Za sebe jsem taky pro Hollandia jogurty,jsou super a je to pravy jogurt-zadna zelatina a skrob 😝 a nase pejska ho taky miluje 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru