Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

lita
12. bře 2010

Zuzi - taky jsem to cetla a nechapu 😠 Treba byla v soku nebo neco takoveho. Ale i pres to vsechno se o sve mimi meze alespon nejak postarat. Kdyz uz nechce shanet babybox, tak at da to mimi do teple deky a nekde v teple nemocnice odevzda.
Jinak kocarek je moc hezky, to jses u vas za frajerku, vid 😉 A obzvlast s dvojcecim, to jen tak nekdo nema 😀

Hancas - at to v utery dobre dopadne a nic Klarku neboli!

Zlato - s tim magnezkem je to teda sila, to jsem netuchala. Ja ho teda neberu, protoze na moje tvrdnuti to nezabira. Proc ti ho vlastne predepsali? Vzdyt jsi psala, ze jsi vlastne ani nepoznala zadne tvrdnuti delohy.

Holky, ty separacky, ktere tady doporucovala J.cien, jsou tyto:
http://www.lekarna.cz/detska-plenka-separacni-c...
Phoenix neni vyrobce, ale distributor. Pracuje pro nej moje kamaradka, tak uz mam pro ni dlouhy seznam veci, ktere budu chtit 🙂

A ty usinacky, mazliky, pritulnicky ci muchlacky, jak je vsude mozne nazyvaji, tedy take poridim, jestli to jsou tak kouzelne kusy latky 😉
Nejlevnejsi jsem nasla tuto slono-mys za 39 Kc (barevne pro holcicky):
http://www.mimibazar.org/foto.php?id=31147947&t...
Od Drewexu za 90 Kc, ale nikde nepisou, jak jsou velke:
http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=343119
Matysek ma docela velke 30x30, ale uz jsou drazsi (i kdyz opet levnejsi nez jinde)
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=865317
nebo 35x35 http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=985851
Na babyrenka je toho na vyber vice
http://www.babyrenka.cz/hracky/plysove-a-textil...

Ten od Hanulky - Babynova jsem nikde poradne nenasla.
Hani, mas nekde fotku? A jak je velky?

geliva
12. bře 2010

ahoj,
sarri : chtěla jsem zeptat, jeslti můžu, někde jsem tu zahlídla, že máte kočárek dorjan, jak jsi s ním spokojená, uvažuji o něm, že bysme ho taky koupili.
díky

salu
12. bře 2010

Ahoj, tak máme za sebou UTZ a vykoukla na nás holčička a ??? (pupečník mezi nožkama). Tak snad tam alespoň ten jeden klučík bude 🙂 už kvůli taťkovi 😝

Založeno album 😎

sarri
12. bře 2010

Gelivo, jezdíme zatím s hlubokýma korbama a hodně ho převážíme - každý týden k babičce - korby dáváme do rakve a podvozek do kufru. Holky jsou narozené v půlce října, takže se v poho dají i s fusaky - nyní mají 6,5 kg a skoro 5 měsíců a pořád OK i s fakt huňatým fusakem a když pak dám na jaro místo něho Emitex do autosedačky, tak se taky ještě dají.Apropos naše holky sice řvou jak Tarzani, když je tam štrachám, ale pak už si spokojeně vrní a skorou celé procházky spí. Rozhodovali jsme se mezi Bumbleridem a Dorjanem, oba jsme vyzkoušeli a poměrem výkon/cena zvítězil Dorjan (za 15000,podvozek, 2 hluboké korby, 2 sportovní sedačky, adaptér na autosedačky s taškama, 2 autosedačky, tašku, pláštěnku - možno si objednat se vzorů, ve kterých se vyrábí monokočárky).Ovládá se lehce, jen je krapet těžší, takže pokud budeš se sportovníma sedačkama pak zdolávat kopce, tak to chce kvalitní svalstvo 🙂) My bydlíme na rovině, tak je to OK. Pokud bys měla zájem o foto (máme červený květovaný), tak mám v albíčku. Jo, sporťák máme v záloze ještě jeden emmaljunga-cangaroo-twin, který se složí i se sedátky a dá do kufru - to u Dorjana bohužel nejde - musíš odcvaknout sedátka, která jsou velká jako korby, a zas by musely do rakve 😒 Záleží ale, jak moc chcete cestovat nebo pořizovat golfky. Jo a taky ho má ještě Miradka a Irminka a ještě někdo, co už nevím kdo 😎

sarri
12. bře 2010

Salu, tak gratulace - třebe to ten klučík bude. Náš taťka chtěl páreček, jenže to nám bylo jasné, že nebude, tak pak chtěl kluky, ale já si byla od počátku jistá, že tam jsou holky.

salu
12. bře 2010

Sarri, no vzhledem k tomu, že už jednu holčičku 5-letou máme, tak by to toho kluka chtělo 😀

sarri
12. bře 2010

zas by byl důvod pořídit si dítko čtvrté 😀 😀 😀 😀

geliva
12. bře 2010

sarri díky za vyčerpávající odpověd, já jsem na něho koukala v obchodě, tak trochu jsem ho tam zkoušela, ale přece když se s ním pak jezdí každý den, tak to je něco jiného, tak mě zajímala něčí zkušenost. 🙂
hodně se mi právě líbí, že se dá rozložit zvlášt podvozek a korbičky, aby se mi lépe skládal do auta (nepředpokládám, že budu někam jezdit sama, ale kdyby bylo potřeba, tak at to zvládnu) no a taky ta cena je pěkná.

salu
12. bře 2010

Sarri, tak to už ne 🙂 Doufám, že vše dopadne dobře a tím mám splněno. 😎

hancas
12. bře 2010

zuzíku....toho se právě bojím že nebude chtít se pak vyčůratona jak vydí dr.tak už řve pak si zase nenechá šáhnout na pipinu a nočník bude zase tabu ☹ doufám že vše bude ok musíííííííííííííííííííííííí

zuzka72
12. bře 2010

Hani-jediná útěcha snad je, že ty děti to docela rychle zapomenou, ale já to vždy ořvala několik dní před i po, takže tě úplně chápu. Neboj to zvládnete. 😉

hancas
12. bře 2010

zuzi...já mám nervy už ted budu trpět s ní a pokud jí budou hodně ubližovat tak jim nadám 😀 a co měl ten tvůj taky ledviny???a ted je ok

hanula83
12. bře 2010

Hani, úplně to chápu, taková malá holčička, já bych zbláznila... Nutné zlo 😒 , bohužel to musí být, pro její dobro, určitě rychle zapomene..

Lito, určitě mám nějaké fotečky Mazlíka, pohledám a dodám do albíka 🙂

zlatovlaaska
12. bře 2010

čauky ve spolek 😉

koukám na slunce seno, no je to ptákovina, ale aspoň se tam nestřílí a člověk se jakš takš pobaví 😉

latu, já brala magnézko na křeče do nohou, kterýho mi gynekolog předepsal 4 krabičky někdy před vánocema, tak jsem to užívala furt. tak jsem byla spokojená, že křeče nemám a nijak jsem nad tím nepřemýšlela... myslela jsem, že to mám všechno využívat...

jdu zase do lehu, mějte se tady a pěkný víkend 😉

hanula83
12. bře 2010

Tak jsem přidala nové fotky, z vítání občánků a pak tak různé a taky Aničku s Mazlíkem 🙂

Zlatu, je fakt, že já brala Magnésko ke konci už hodně a měla jsem nohy nateklé jako prase a když nad tím tak přemýšlím, čím víc jsem ho brala, tím víc byly nateklé...

hancas
12. bře 2010

hanííku vy máte stejné povlečení jak my s těma ovečkama žlutéééé jéééééééééé,moc krásný foti kočenky malinkatý

hanula83
12. bře 2010

Hani, to povlečení, to bylo na klasickou velkou peřinu a velkou peřinku - pro dospěláky. Já to blbě koupila, no, tak se z toho udělalo víc menších 🙂

lucy82
12. bře 2010

Jé Hani vám to sluší 🙂
A holky jsou si hodně podobné a krásné a jedna má světlejší očička viď 🙂

Přidala jsem taky nějaký fotečky 🙂

hancas
12. bře 2010

aha mi to koupili už jako malý 😀

hanula83
12. bře 2010

Lucy, no krása 🙂, a ty čepičky Kitty, ty jsou naprosto dokonalé 🙂... já jim nechám na jaro uháčkovat 😉... a teda vůbec nevypadáš nějak unaveně, vyčerpaně, ba naopak, ty jsi taky pěkná kecka!!! 🙂)... Jj, Elenka má světle modré oči a Anička tmavě modré oči... a celkově je Elenka světlejší.. Jinak ano, uznávám, že jsou si teď určitě více podobné než když se narodily, ale já stále vidím velký rozdíl 🙂

hanula83
12. bře 2010

Hani, to jsem celá já víš, bývám v obchodě dost roztržitá a tak to dopadá... Nejednou se i stalo, že jsem si málem nenechala vrátit u pokladny... no jo no 😕

lucy82
12. bře 2010

Chichi Hani to my ještě spaly krásně na tom vítání co jsme byly my 😀
a čepičky háčkovala mamka, jsou super, tak hledám na netu co by mohla ještě uháčkovat, ale už půjdu asi do hajan.
Dneska jsem čučela, Sofinka spinkala od 10-12h což nikdy od těch 6týdnu takhle dlouho nespala, a pak ještě 2,5 hodiny v kočáře, tak se děsím noci 😀

hanula83
12. bře 2010

Lucy, to bude právě dobré v noci 🙂... mně tak taky holky spí a pak právě podle toho poznám, že budou spát i v noci 😉... ironie, ale je to tak... Já mám jednu známou paní, která levně plete a háčkuje, tak jí to právě taky zadám 🙂... Tak hezkou dobrou noc 😵

zlatovlaaska
12. bře 2010

hanula83 • máš to ale roztomilá sluníčka 😉

zlatovlaaska
12. bře 2010

lucy82 • a ty tvoje kočanky jsou taky úžasný 😉 a jak už jsou veliký... 😵

zlatovlaaska
12. bře 2010

hanula83 • no asi by neuškodilo, kdyby ti mudři na dotaz, co užíváš za léky, doporučili magnézko od určitýho tt vysadit... no hlavně, že jsem na to přišla, protože se fakt cítím líp. teda u pc sedět nemůžu, to kluci řádí, ale když chodím aspoň nemám pocit, že mi ty nohy prasknou...

tak zdar a sílu a pěkný víkend. jdu chrupat. papa

j.cien
13. bře 2010

Krasny vikend holky 🙂
Zlati,ty uz to mas fakt za par..tak vydrz holka 😉 a dobre,zes vysadila to Mg a ze sly otoky dolu..

Hancas,to je mi moc lito malicke,s tim vysetrenim...brr...ja mela potize s mocakem,takze toto znam-cystoskopii i kalibraci mi delali nekolikkrat... 😝 ono to ani tak neboli,jako je to fakt hoodne neprijemne a curala jsem pak v teple sprse-to nebolelo...ale jak to chces vysvetlit tak male holccicce ☹ bobecek...tak hodne stesti..

Hani+Lucy,koukla jsem vam na fotecky-uzasne!!Ty pletene vecicky vypadaji na detech fakt krasne 🙂 ,i ty fialove saticky a cepicky s Kitty 😉 a ty malinkate nausnicky jsou roztomile 😵

sarri
13. bře 2010

Hoky, fotečky moc krásné - z čepiček učúrávám. To se musíme poopičit a taky na jaro pořídit 😵
Jen jsem nahlédla. Taťka byl vyslán na velký nákup a holky si vyřvaly spaní, tak by mohla být hodinka klidu. Bohužel prší, tak prochajda nebude - to jsem chtěla taky vyslat taťku, že uklidím ☹
Dnes jsem vstala až v půl desáté - snídaně nachystaná, děti nakrmené, převlečené, spokojené v ohradě. To bych potřebovala každý den 🙄

sarri
13. bře 2010

Jo a Lucy je čím dál hubenější a hani - teda ten dědeček (Tvůj taťka, že jo?) - tož to je sympaťák od pohledu 😉

hanula83
13. bře 2010

Ahojte holky,

Sarri, tož to jooo, tata je hrozně hodnej a milej, to fakt jo 🙂. A má obrovskou trpělivost, hold učitel, no 🙂

Jinač musím tu našu paní, co nám plete taky už zaúkolovat na ty čepičky, jak jsem je viděla u Lucy, tak jsem na ně o to víc natěšená 🙂))

J.Cien, děkujeme, já taky mám ráda pletené věci, tyhle šatičky teda byly zrovna koupené, já jim neodolala 🙂... co nevidět už taky budeš strojit 🙂

Zlatu, děkujeme 🙂... ohledně doktorů, no comment, já k nim fakt chodím až pomalu umírám, dřív ne 😉 (vyjma těhotenství)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru