Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

provazek
7. čer 2010

@vlckulka
Také gratuluji. U nás to taky vypadá na dvě holky, tak snad jiný doktor to zítra potvrdí taky. Koukám začíná se tu holčičkama jen hemžit . Jdeme na utz ve 20tt. Mám trochu strach,aby bylo vše v pořádku. No snad bude - MUSÍ 😉 . Jinak prdata krásně kopou, den ode dne snad čím dál víc. 🙂

salu
7. čer 2010

Možná už víte, co máte v bříškách, tak klidně doplňte 😉

***ČEKATELKY***

SALU - 29. července - dvojvaječné holčičky
PANKACA - ??????
MONIKA.TDM - 18. srpna - dvojvaječné, ???
VLCKULKA - 22. srpna - dvojvaječné holčičky
BASINA - 28. srpna - chlapeček a holčička
MONIKA03 - 30. srpna - dvojvaječné, ???
MRKVICKA28 - 7. září - jednovaječná dvojčata a trojče
ZKA - 15. října - asi holčičky ???
ALSOU - 17. října - dvojvaječná, ???
PAVCAHOLA - 23. října -
BETINA - 24. října -
PROVAZEK - 24. října -
TULANEK - 25. října - holčičky
BROUKB - 27. října - chlapeček a holčička
KAFICKO - 5. listopadu -
CEPECEK - 6. listopadu - dvojvaječná - necháme se překvapit co je v bříšku
BLER - 17. listopadu -
BEATRICE7 - 29. listopadu - dvojvaječná, ???
SARIK1 - 1. prosince -
FIALLINKA - 14. prosince -

fiallinka
7. čer 2010

Já chcu taky holky 🙂, ale vidím to naopak...

basina
7. čer 2010

Ahoj holky, vy se tedy rozepisujete!
@monika.tdm Já na pálení žáhy piji kefír - ani nevím, zda je to babská rada, ale zkrátka cítím potřebu a pomáhá to. Ale fakt je, že mne to tolik netrápí a pak se stačí jen najíst (říká se, že v malých dávkách častěji je to nejlepší).
@vlckulka - pěkné váhy! To naši prckové měli minulý týden 1,1 a 1,2 kilo, takže to tak odpovídá.
Holky s těmi otoky Vás lituji. Mně to začalo až dnes v horku a ještě omezeně. Docela to jde.
@fiallinka Kluci jsou taky fajn - ta Vaše fotka Juráška s dýní je moc krásná!
@hanula83 - a to holčičky jsou fakt tak zlatý jak píšeš? Zdá se mi neuvěřitelné, že jste tak v pohodě. Klepu na čelo, ať to vydrží. Jsi taky takový milovník spánku? Třebas to mají po mámě 🙂 A jsou to jedno nebo dvouvaječné?
@betina Mám štěstí, mně nikdo neobtěžuje s hloupýma řečmi, vyjma otázky, zda jsou přirozeně. A tady narážím, že nějak neumím reagovat.
Salu, Moni, jak jste se rozhodly s kočárkem - necháváte to osudu, nebo to nějak řešíte?
Vítám nově příchozí! Hlavně ať ti je lépe, vůbec si nedovedu představit takhle si to "užívat".

zuzka72
7. čer 2010

Hani a bude trvat celej život, toho strachu se už nezbavíme. 😀

monika03
7. čer 2010

Basina- já kočárek zatím nechala. Uvidíme jak se ozvou z toho Malvíka. Stresovat začnu až později- vidím to na konec měsíce. 🙂 Salu si ho vzala z těch Dvojčátek- paní jí nabídla variaci na zkombinování loňské a letošní kolekce.

betina
7. čer 2010

holky, tak dneska jsem tady potkala maminku, má Bumbleride, tak jsem si ho pěkně okoukala a ohmatala a o to víc mě štve to, že není a nebude, teda asi. je fakt perfektní... 😖

monika03
7. čer 2010

Beti- tak to díky!!! Já se smiřuju a ty takovou podporu hodíš do placu! 😀

betina
7. čer 2010

moni 😀 tak to se moc omlouvám..ale stejně si myslím, že se to snad ještě nějak dohouká. však my se potkáme na tom veletrhu kočárků v Brně,že Moni?

monika03
7. čer 2010

Beti- no vypadá to asi, že jo. Pokud mi ten Bumble neklapne tak tam budu muset. Už jsem si říkala, že tam ani nepojedu, když ho mám objednaný.

zuzka72
7. čer 2010
betina
7. čer 2010

Zuzi,

děkuu za odkaz, á se na něj dívala, jenže...kamoška, co má tady dovjčátka říkala, at jdu u dvojek raději do nového kočíku, že ta mimina dají tomu kočárku zabrat, tak nevím..a ted jsem třeba objevila X.Landera s 30% za 10.400,- nový, tak to není až tak špatná cena. ale děkuju,si hodná!!!

salu
7. čer 2010

ahoj, jak psala Monika, beru si nakonec Bumble v kombinaci 09/10. Sháněla jsem na jiných www, ale všude píšou konec srpna. To už je pro nás pozdě.

@betina - pokud ho opravdu chceš, tak ho zkus objednat už teď. Platit ho stejně budeš, až ho budou opravdu mít, takže buď a nebo. Druhou variantu máš vybranou a ta je k dispozici neomezeně. Já bych to tak udělala. Nemáš co ztratit.

salu
7. čer 2010

Dneska jsem cítila první škytavku naší slečny 🙂

fiallinka
7. čer 2010

Holky, já taky plánuju do toho Brna na kočárky jet, můžeme dát minisraz 🙂, co vy na to?

@salu jj, tak to si vzpomínám dobře, a někdy to trvalo fakt dlouho 🙂

monika03
7. čer 2010

Salu- my taky škytali, ale v pátek. 🙂

salu
7. čer 2010

@fiallinka ráda bych, ale mám to dost z ruky ☹

salu
7. čer 2010

@monika03 jak to vypadá s výletem? kdy razíte? 😎

hanula83
7. čer 2010

Basi, já nemám důvod si vymýšlet, a rozhodně nemluvím za ostatní mamky dvojčat 😉. U nás jsou holky ale opravdu moc hodné. Nevím, co bude za rok, ale teď to tak je... Zrovna včera mi mamča říkala, že je neuvěřitelny, že Ela se za celej den nepřihlásí, dokáže si hrát úplně sama. Když nemá zrovna nic po ruce, tak si vystačí se svýma packama 🙂))... Když už mrčí, tak většinou ke konci dne, když je už utahaná a ospalá. Chce se rychle napapat a jít spinkat 🙂... Anička je větší čertík, ale i tak je to pořád vše v klidu 🙂... Já jsem obrovský milovník spánku a holky to asi nějak ví. Když jsou ráno vzhůru a já ještě chrním, tak se ozvou třeba až po hodině od probuzení a to nemrčí, spíš jen nahlas vykládají... Ráno jsou obzvláště roztomiloučké, odpočaté 🙂

Zuzi, právě tohle jsem si taky uvědomila, strach už prostě nepomine 😉...

salu
7. čer 2010

@hanula83 a pozorovala jsi, že třeba i v bříšku byla Anička víc živá? já mám teda jednu děsně živou a ta druhá si kopne občas.

fiallinka
7. čer 2010

@salu nejen z ruky, možná už budeš mít mimina u sebe 🙂

hanula83
7. čer 2010

Salu, Elenka byla níž, takže se i narodila první, byla celou dobu nalevo a ze začátku jsem cítila hlavně ji... Anička byla vpravo nahoře a hodně mě tam tlačila do žeber, vzpomínám si, že hlavně ke konci byla dost živá, takže ano, Anička byla tak ty poslední dva měsíce o dost živější 🙂)

monika03
7. čer 2010

Salu- já vůbec zatím nevím, ještě jsem jim nevolala tak nevím zda na nás budou mít čas. Dnes jsem se celý den povalovala po náročném víkendu. Vylezla jsem zrovna ze sprchy a namazala jsem si ty svoje kopyta nějakým novým krémem, pro který jsem si dnes skočila- prý pro oteklotiny v těhu. Tak pak napíšu co a jak- první poznatek je ten, že to příjemně chladí! 😉

salu
7. čer 2010

@fiallinka kdy že to je ?????? 😀 😀 😀

monika03
7. čer 2010

S tím mini srazem by to bylo fajn, jen nechci nic dopředu slibovat, protože nevím jak to vyjde mojému v práci a kdy se tak uvolní- pokud vůbec.

salu
7. čer 2010

@monika03 ty jo, tak to určitě napiš!!!!! mě snad rupnou ☹

fiallinka
7. čer 2010

@salu 29/6

salu
7. čer 2010

@fiallinka ahaaaaaaaaaaaa 😀 tak to už budu lézt po 4 😎

monika03
7. čer 2010

Salu hodila jsem pod ně ještě polštář, aby byly výš. Ale ten chladivý pocit je fajn!!!!!!

salu
7. čer 2010

tak já jdu taky hodit nožky hore a modlit se, že usnu 😒
klidnou noc všem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru