Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

ostrava8
13. bře 2012

jé holky vy jste byly ale šikovné 🙂 u malovat se ... paráda 🙂

zvalentova
13. bře 2012

tak jsem si vyzvedla kompletní sadu látkových plech a některé už se perou.
Ještě že se nemusí žehlit 😀

maruja
13. bře 2012

@zvalentova tak budeš taky látkovat? já taky 😉

ostrava8
13. bře 2012

holky nevíte kde se dá sehnat ted nějaká dobrá bunda ? hlásí že se má oteplit a já fakt přes pupek nic nezapnu, 🙂 a na pasblink do obchodu se mi moc nechce ...

lenny2
13. bře 2012

@ostrava8
Hele a co pončo, já si v těhotenství koupila dvě skvělý v Promodu 😉

lenny2
13. bře 2012

@zvalentova
Zuzi, ty už to máš fakt za pár, co? Jé, jak já ti držím palce! 😉

jarkalada
13. bře 2012

@lenny2 to já si jí umyla snad až nějaký 3-4den, jsem se prostě donutila,že musím, ale dřív to nešlo. Jsem měla co dělat, abych se osprchovala a jen udělat krok přes takový schůdek do toho sprcháče bylo hrozný 😝
A několik dní se mi z těch oblbovaček hrozně motala hlava, ani na písmenka v mobilu jsem 3 dny neviděla, mi skákaly před očima. Pak už jsem to nechtěla, radši ať to cítím.
A chytrolíni Dr. stále opakovali - jizva vás má bolet, to je ok, to je normální. A když jsem říkala, že ta jedna strana bolí jinak, že ani nemůžu tak cvičit a tak, jak říkali, tak zase-to je normální, to má tak bolet. No a až za týden a něco jsem si "vydupala",ať se mi tam laskavě někdo na to podívá, že tam mám už pořádný jelito. Pak uznali, že je to zanícený a musela jsem pak přes týden docházet na čištění s drenem. 🤐

zvalentova
13. bře 2012

@maruja určitě, vzala jsem poměrně drahé pleny ale celá výbava pro oba prďoly stála 10tis.

zvalentova
13. bře 2012

@lenny2 krátí se to krátí, děkuji za podporu 🙂

zvalentova
13. bře 2012

@ostrava8 dobrou bundu má manžel 😀
Jinak my jsme si oba nakoupili supr bundy v tomhle Outletu. http://www.bushman-outlet.cz/pro-zeny/bundy-bus...
Sice na mě musí počkat, ale jsem spokojená s kvalitou matroše, manžel si chrochtá blahem u té své.

maruja
13. bře 2012

@zvalentova já mám nějaký plínky po malý, ale tak dokupuju je to jednorázová pálka, ale pak se dost ušetří. Oni ty jednorázovky taky nejsou levný 😉

maruja
13. bře 2012

@zvalentova tak ta bunda je perfektní. Můj brácha s tátou mají taky od Bushmana a je to kvalita

lenny2
13. bře 2012

@jarkalada
Uááá, tak to je strašný, já to tak dramatický neměla. To první vstávání byl očistec, to jo, ale jinak ok. Je pravda, že jsem celou dobu brala čípky na bolest, s nima byl den o mnoho lepší 😉 Špatně snášim bolest, takže cokoliv co mi nabídli jsem brala všema deseti 🙂)) Ještě doma jsem si brala asi dva čípky 😉 Jo, ale co bolelo bylo, když jsem kojila a jak se i stahovala ta děloha, vždycky jsem se rozkrvácela jeśtě víc.....
Je teda fakt, že ty holky co tam byly po spinálu, tak byly víc fit, i na tý JIPce, seděly na posteli, miminka jim tam nosili, to já tam tiše kňučela bolestí ☹

zvalentova
13. bře 2012

@maruja vzala jsem klasické ČČ a pak Pop-in snap in One a náhradní vkládačky do nich. Pokud se nestane něco mimořádného, vystačí na celou dobu.

Na bundu se už těším, jen co odložím břicho jdu do ní

ostrava8
13. bře 2012

@zvalentova ta bunda vypadá fakt dost dobře, ale píšou že je to zimní ... no alespon bude dobrá motivace k hubnutí 🙂 já potřebuji ale bundu na ted, mám zimní a v té je mi už teplo a jak hlásí ty tropy na víkend 🙂 tak se asi upeču 🙂 no zkusím zítra second-hand, nebo mám tuto bundu z bazarku tady viz moje nákupy

zvalentova
13. bře 2012

@ostrava8 je zimní, ale mají i podobnou letní verzi

ostrava8
13. bře 2012

@zvalentova zuzi je moc hezká .. 🙂 budeš krásná maminka .. 🙂 hele a už ti dělali na kontrole ozvy srdíček ? mě upozornovala sestra že se tam při těch našich dvojkách zdržím 1 hodinu 🙂 to bude diskotéka ... už se na to moc těším ,ale to asi dělají až kolem 36 týdne vid?

zvalentova
13. bře 2012

@ostrava8 při jaké kontrole jaké ozvy?

maruja
13. bře 2012

@zvalentova já myslím, že ti to bude stačit 😉
tak ty už to máš za pár, tak ji ještě užiješ 🙂

ostrava8
13. bře 2012

@zvalentova
no monitorují miminkům srdíčka .. to ti dají takové přísavky a sledují srdíčka ... a ty to slyšíš jak buší

zvalentova
13. bře 2012

@ostrava8 jo ták, ale to dělají v porodnici a tam nechodím

maruja
13. bře 2012

@ostrava8 ty asi myslíš kariotokograf, ten se ke konci těhu dělá každou kontrolu

maruja
13. bře 2012

@zvalentova můj OG to má v ordinaci taky

zvalentova
13. bře 2012

@maruja tak u nás nic ☹

ostrava8
13. bře 2012

@maruja no ano to je ono, můj to má také v ordinace, a dělá se od toho 36 že ? já byla naposledy na kontrole a sestřička to tam dělala jedné mamince, tak to bylo milé ... o něco zase blíže k miminkům 🙂

maruja
13. bře 2012

@zvalentova kamarádka taky chodila ty poslední týdny na monitor do porodnice

maruja
13. bře 2012

@ostrava8 já myslím že u dvojčat dřív, protože i dřív rodíš

zvalentova
13. bře 2012

@maruja proto jsou v porodnicích ty šílené fronty na monitor, kdyby to měla alespoň půlka gyndařů hnedka by se to zlepšilo

ostrava8
13. bře 2012

@maruja nestraš, musíme vydržet co nejdýl ... holky oni mě tak ted zlobí v tom bříšku ,to jsou bolesti jak to kopne, nebo štouchne do žeber .... už se fakt těším na ty další týdny .. ale četla jsem se, že se pak uklidní ,že mají méně prostoru tak uvidíme 😎

maruja
13. bře 2012

@ostrava8 to doufám vydržíme ale do 40tt asi těžko 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru