Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

jana321969
27. bře 2012

@aniani mě řekly v 5+1tt že jsou tam dva váčky, a v 6+3tt potvrzena 2 srdíčka tedka utz až 17.4. k moji dr. jééié to jsou nervy taká dlouhá doba!!!

brusle
27. bře 2012

Ahojky Holky, prodáváme po našich dvojčátkách korbičky k EW, barva tmavě modrá, v záruce, pokud jde o cenu, je možná i sleva, máme i držáky na sedačky, výhledově do cca 6-8 týdnů budeme prodávat i vajíčka zn. cybex, barva opět modrá, jako nové. Pokud by byl zájem, pošlu fota i další podrobnosti do mailu. Vše možno prohlédnou osobně.

brusle
27. bře 2012

jo, ještě cena za autosedačky by byla 1200 kč za jednu, jsou v záruce, držáky za 900, také v záruce 🙂

rychetkami
27. bře 2012

@brusle předběžně bych měla o autosedačky zájem, poradím se o tom smanželem a dám vědět🙂 dík

brusle
28. bře 2012

@rychetkami jasně, nikam nespěchám 🙂

zvalentova
28. bře 2012

krásné ráno všem 🙂

maruja
28. bře 2012

ahoj, teď už odpoledne 😉 dneska běhám po úřadech a jsem nas........ 😠 vrrr
@zvalentova jak se máš ty?? zbaleno do porodky??? 😉

byla jsem taky na kontrole a mimina se maj dobře, holka KP 25cm a 1240g a kluk příčně 26cm a 1441g

zvalentova
28. bře 2012

@maruja ahojky, já byla včera. Mladá má 1980gr a junior 1750, takže všechno v normě. MUDra tv.rdila, že děti tam vydrží ještě 14 dní, tak uvidíme jestli jí to klapne. 😎
Také mě už vypustila ze své péče do porodnice, ale vůbec se mi tam nechce... moooc lidí.

maruja
28. bře 2012

@zvalentova no tááák, jen je pěkně dopeč 😉
tu porodku ti nezávidím, já doufám,že tam nebudu muset jezdit ob den, ale můj Dr má CTG v ordinaci tak doufám, že u něj zůstanu až do konce

ostrava8
28. bře 2012

Ahojte holky .. juj vy už víte míry ? to je krásný, já jdu zítra, tak snad mi to poví .. mě teď už ty kontroly dělají docela problém, jak mě vyšetřuje na koze a na zádech, minule jsem se málem vybulila ... : ) 🙂

zvalentova
28. bře 2012

@ostrava8 máš pravdu, zvednout se po vyšetření je dost krkolomné 😎

aniani
28. bře 2012

@jana321969 Ahoj, diky za odpoved..
Holky, a vy ostatni, ve kterem tydnu dr. zjistil, ze cekate 2 mimi?? Dekuji :D

sariky
28. bře 2012

@aniani tusim ze nekdy v 6 tt z ultrazvuku

maruja
28. bře 2012

@aniani já šla na první UTZ asi v 8tt a to už tam byli vidět dvě
@zvalentova no mě bylo tentokrát pěkně blbě, úplně se mě zatmělo před očima, jak jsem tam ležela na zádech

ostrava8
28. bře 2012

@aniani já si taky myslim že tak od toho 6tt, ale do 3 měsíce muže být vše jinak. Vydrž... určitě to brzy zjistíte.

@maruja no jak píšeš, já nic neslyšela tlak v uších a bylo mi na vybulení... musim mu říct, at me zítra vyšetří jinak...třeba ve stoje, me je to jedno, ale na kozu nelezu.

Holky já vám tak závidim, že už máte míry prcku, snad mi to řekne zítra taky. 🙂

zvalentova
28. bře 2012

@ostrava8 v klidu, není co závidět, stejně je to jen odhad 😉
Důležitější je jejich stav než tabulkové míry 🙂

zvalentova
28. bře 2012

@aniani docela brzy. Už 14 dní po ET jsem viděla dvě špendlíkové hlavičky, ale ofiko to bylo až v 8tt.

jana321969
29. bře 2012

@aniani ahoj no ja v 5+1tt viděla dva váčky a řekla, že to vypada slibně na dvojčata, v 6+3tt me potrvrdily dvě srdíčka už, a zatím věřím, že stále dvě tam jsou dneska jsem 8+3tt. A k dr. jdu az az teda 17.4. to je doba člověk neví co se tam dule děje. A ty by jsi chtěla dvojčata???? Mě v centru řekly když je to z umělého tak je větší šance, že zustanou obě dvě, s přirozeného spíš umí do třetího měsíce to jedno zaniknout.

jana321969
29. bře 2012

holky byla jste některá z vás v tom 13tt - na vyšetření v Brně v PRENATÁLU???

stanpetr
29. bře 2012

@aniani v 5 tydnu, byly patrne 2 vacky...na dalsim ult. uz potrvrzene i dve srdicka...

stanpetr
29. bře 2012

@jana321969 my jsme byli na vysetreni na Veveri v tom cca 13tt

stanpetr
29. bře 2012

@zvalentova
@maruja holky krasne miry 🙂

maruja
29. bře 2012

@stanpetr jo jsou krásný, ale moje břicho už je jak balon, snad se ještě nafoukne 😀

stanpetr
29. bře 2012

@maruja s "malym" nafouknutim musis jeste asi pocitat 😎

ostrava8
29. bře 2012

ahooooj všem, tak máme po kontrole, chlapeček leží hlavičkou dolu a holčička je zase naopak. Jinak máme už 2000 gr, tak jsem zvedavá kam to dotáhneme. jinak délka čípku je 3,5 cm, tak snad pohoda.... jen krevní obraz špatny, tak mi předepsal nejaky pilule.

jana321969
30. bře 2012

@ostrava8 ahoj ahoj a kam se chystáš jít rodit???

maruja
30. bře 2012

@ostrava8 ahoj, tak míry super a ten krevňák budem mít špatnej všichni 😉

ostrava8
30. bře 2012

@jana321969 ahoj, no do fakultky v Porubě, jsem z Ostravy, tím že holčina je hlavičkou nahoru tak zatím hrozí císař a ty se dělají většinou tam, vlastně i dvojčátka se tam rodí.... a co vy? kolektiv nezlobí?

Jinak holky, mateřskou mi napsal až od 36 tt , tak se držte

ostrava8
30. bře 2012

@maruja a pak že je těhotenství hezké, vid? ale né, užívám si to...i když v noci při přetáčení je to docela už záhul. Dnes jsem si koupila v lékárne na lepší tvorbu mléka ten gravimilk, holky brala jste to některá?nevím zdali to brát už ted nebo až po porodu.

maruja
30. bře 2012

@ostrava8 jo já ho pila a pije se až po porodu, ale není to nic výbornýho 😝 já pak objevila čokoládovej a ten docela šel 😉
to přetáčení v posteli mě taky nějak nejde 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru