Čekání na výsledky přijímaček

pavuska
25. dub 2018

Je tady taky někdo kdo čeká na výsledky letošních přijmaček ? Já jsem víc nervozní než ten můj pacholek 😀😀. Musím říct, že to čekání je nekonečný a nějak celý ten systém přes Cermat nechápu.

mievsa
25. dub 2018

Taky čekám nervní a mladá je naprosto v klidu 😅

pavuska
autor
25. dub 2018

@mievsa tak v tom alespoň nejsem sama...to čekání je strašně dlouhý

leiladelly
25. dub 2018

Take cekame. Ja to moc neresim, respektive nemam cas resit. Ale cekani je dlouhe, to je fakt.

mievsa
25. dub 2018

@pavuska Těžko říct, kdy školy výsledky zveřejní 🙄 27.4 je cermat posílá myslím

neeva
25. dub 2018

Ahoj. Take čekáme. Jsou to nervy.

plksv
25. dub 2018

Taky čekáme. Dozvíme se to prý 28. Naštěstí to moc neřešíme, protože kluk se hlásí na víceleté gymnázium. Když se nedostane, zůstane na ZŠ, kde je momentálně spokojený 😌.

verunkanatalka
25. dub 2018

Já čekám jestli udělá mladá maturitu a 7.6. Dělá příjmačky na VŠ...takže se taky nervuju...víc než ona sama!!!

zuzineckah
25. dub 2018

@pavuska taky se hlásím ✌️😂

zuzineckah
25. dub 2018

@mievsa 27.je školy dostanou od Cermatu a do dvou dnů (pracovních) jsou povinné je zveřejnit na stránkách ✌️Doufám, ze nejpozději v pondělí to bude viset🤪

mievsa
25. dub 2018

@zuzineckah Vím vím, stejně budu na stránkách a školy čumákovat od pátku 😂

zuzineckah
25. dub 2018

@mievsa nápodobně 🤣doufám, ze se pod tím návalem nezboří😂

zuzineckah
25. dub 2018

Někdo na 4 lety gympl?

bonulinka
25. dub 2018

@zuzineckah Taky čekáme na výsledky. Na první škole budou 27.4. a na druhé 2.5. Ale mě to teď hrozně rychle utíká a navíc mou mysl zaměstnává i čekání na další přírustek do rodiny 🙂.

sonulinka76
25. dub 2018

Ano taky cekam,holky dvojcata se hlasi na stejne skoly i obory ,tak doufam ze se postesti a snad pujdou i spolecne na skolu.

mievsa
25. dub 2018

@zuzineckah Přesně, spadne síť 😅 Dcera se hlásí na gympl a zdravotnické lyceum tak uvidíme 🙏

pavuska
autor
25. dub 2018

@mievsa syn na eletrotechnu na dva obory, tak doufám že mu alespoň jeden vyjde....taky budu od patku šmírovat kdy tam dají výsledky mají taky termín do 2.5.

mievsa
25. dub 2018

@pavuska Tak držím palce 👍 Na lyceu jim říkali, že 27.4 večer to tam bude tak uvidíme, chce tam více než na gympl 🙏

neeva
25. dub 2018

Dcera se hlásí na střední zdravotnickou v HK a tam by snad v patek odpo už mely byt výsledky na stránkách školy. Snad se ty naše ratolesti dostanou kam si praly😀

zuzineckah
25. dub 2018

@bonulinka tak to gratuluji👏a snad si brzy pogratulujeme i těm přijímačkám 😂

zuzineckah
25. dub 2018

a co vaši potomci říkali na Cermaty? (4 letky) Dcera se dost vytrápila na matice, v té si nevěří a myslí, že to podělala🙈 jakože něco udělala, ale určitě ne víc jak polovinu a z toho je otázka, kolik dobře😖😂 V druhém termínu to bylo o něco lepší, ale podle ní také žádná sláva😂 Češtinu a angličtinu (ta nebyla cermaťácka) dala v obou případech ještě před časovým limitem a je si vědoma dvou chyb v CZ... Za vysvědčení bude mít 17 bodů z 20, tak snad se to tím nějak přilepší😂🙏

mievsa
25. dub 2018

@zuzineckah Holka byla z matiky poprvé v šoku, čeština prý brnkačka. V matice si i sem tam tipla a dokonce i dobře 😅 Měla dobře i ten traktor, který se řešil 😀 Podruhé prý matika lepší, ona si nedělá žádný stres, prý něco mám a něco nahoním za vysvědčení 😂

neeva
25. dub 2018

S tou matematikou dost podobne. Byla po prvním kole dost rozhozena, dala tak půlku a není si jista jak dobre☹ druhé kolo taky lepsi, tan nespocitala jen tri příklady. Cestina pry v pohodě, z toho mela dobry pocit. Ma taky bodiky za vyznamenani a jedničku z přírodopisu. Tak snad to klapne. Jsme napjate jak struny😁

pavuska
autor
25. dub 2018

@zuzineckah po první matematice mě syn psal abych začala hledat nějaký učňák 🙂 ...po druhé to bylo už lepší,čeština prý byla jednodušší..... taky má nějaké body za známky, tak snad to nějak klapne, jsou to ale nervy

zuzineckah
25. dub 2018

@mievsa no dcera se právě tlemila, že musí šrotit na vízo, aby nahonila co nejvíc bodů a měla je jako "rezervu" kdyby zmrvila nějaký test 😂 tak snad to dají, uvidíme. Já jí to moc přeji (i všem ostatním), už jen proto, že vím, že by se tam moc chtěla dostat, není jí to jedno, i když to tu na nás hraje...jakože těžký flegmatik, ale já vím, že to je jen lepší herecký výkon😀

mievsa
25. dub 2018

@zuzineckah Přesně, říká, že je jí to jedno, ale vím jak touží po tom lyceu. Určitě se dostanou, když se učí na jedničky dvojky 👍

zuzineckah
26. dub 2018

@mievsa naše se kousla až poslední dva roky, sedmičku končila se 4 z matiky... Proběhl dost vážný rozhovor, ač bez křiku, ale s důrazným upozorněním, že pokud bude takhle pokračovat v budoucnu velice narazí a život, na který je zvyklá bude ta-tam... Nevím jak si to probrala, ale od osmé třídy úplně změnila přístup, začala se tomu věnovat, dokonce říká, že jí to baví 😂 Dnes se hroutí, když má z něčeho dvojku😲🙊 přijde mi, že hrozně dospěla za poslední rok a s tím to zřejmě souvisí. Tak snad jí to vydrží i dál a neodradí jí prvotní záhul, pokud by se na jeden z vytoužených gymplů dostala🙂

sspeed_cs
26. dub 2018

@zuzineckah nemaj strach, ja som na ZS mala z matiky a fyziky stale za 3 a matikarka ma vysmiala ze sa prave ja hlasim na gympel... Z malej moze byt stale napr jadrovy fyzik 👍 Ale ja na prijimacky zatial cakam takze nervna som tiez 😅

pavuska
autor
26. dub 2018

ten můj se účí dobře celou základu, jen má problém v češtině s gramatikou ....do pololetí se taky učit aby nahonil známky, ale teď to už vypustil ....teď mu vychází z češtiny za 4 a to hlavně kvůli diktátům, jinak má z ostatních předmětů snad jen 2 dvojky a ostatní samé, tak snad to ko konce roku vytáhne alespoň na tu trojku, mají na češtinou takou starou učitelku 😅

mievsa
26. dub 2018

@zuzineckah Tak to je bezva, že změnila přístup 👏 Naše teda až teď po pololetí perlí, docela školu vypouští a myslím, že až bude jasno kam se dostala, vypustí jí úplně a to měla jedničky a dvojky 😨 Ona ta devítka je docela výživná celkově i chováním 🙄

zuzineckah
26. dub 2018

@mievsa tyjo, to zatím neznám🙈 já furt tvrdím, že my máme hrozně hodnou puberťačku 😂 Občas zadržkuje, ale to většinou procházím. Jen málokdy nastane situace, že zvednu hlas, nebo dokonce udělám nějaké represe😂 Tak přeji pevné nervy, až se mládě rychle zase srovná. Ona ta puberta je asi ve většině případů náročná, naše nás určitě zvyklá a dva menší nám to pak vynahradí 😂