Celodenní aktivita miminka v bříšku. Vadí mu sezení?

thea71
3. čer 2008

ahoj všichni, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti. Pročetla jsem diskuse o pohybech miminka, ale diskutuje se spíše o chybějících pohybech. Já mám opačný problém, moje mimčo se hýbe a mrská v podstatě celý den, a to dost nevybíravě, občas mě pěkně silně kopne pod žebra nebo v podbříšku, někdy současně na dvou místech. Chodím do práce, pracuju dost v sedě u PC, tak nevím, jestli se mu to třeba nějak nelíbí... ? Mám trochu obavy, jestli je OK, když se celý den mele a mrská a jestli se nemůže zamotat do pupeční šňůry apod.... Mám rizikové těhotenství pro velmi nízko uloženou placenu. Moje první dítě se v porovnání s tímhle skoro nepohnulo.. 🙂 Díky za Vaše postřehy hezký den všem

anta
3. čer 2008

Ahojky Theo, neboj, můžu tě uklidnit, že nejsi sama. Mně dítě dělá v břiše hotový ródeo. 😀 😀 Též jí cítím na dvou místech, na boku a v tu ránu na druhé straně boku mě osahává ručičkou či okopává patičkou, skáče mi tam jak na trampolíně a tak dost času trávím na záchodě, protože močák to fakt nemůže asi vydržet 😀 . Snad se do té pupeční šňůry nezamotá, taky mi to občas leze do hlavičky, jestli se jí něco nemůže stát, ale snad ne 😉 🙂

krista
3. čer 2008

Ahojky,
já jsem na tom byla stejně, malá tam dělala kontrmelce že mi to bylo i protivný 😅 Všude se píše jak s přibývajícími týdny ty pohyby nebudou tak intenzivní protože tam má málo místa, ale malá neváhala skoro mi roztrhnout břicho když chtěla dělat bouličky, takže se určitě neboj 🙂 Ale je dost možné že u toho PC se to mimču nelíbí protože jsi tam jako ohnutá 😉

anta
3. čer 2008

Kristo, mám naprosto stejné pocity a prý, že ty pohyby nebudou tak velké, mám pocit, že se mi tam to dítě chce z bříška úplně probourat. Někdy si říkám, jestli se nenarodí rovnou s kladívkem či jiným nářadím, co tam provádí 😀 😀 😀

janeyzelvicka
3. čer 2008

Přidávám se k vám, zrovna včera jsme se o tom s manžou bavili, že je tam nějak moc hyperaktivní 😀 Jestli bude takový urviš i když se narodí, tak se teda máme na co těšit 😀

anta
3. čer 2008

Janeyželvičko😉 - to mě povídej, to moje je tak aktivní, že se bojím, že až se narodí, že mi z porodnice odejde po svých 😀 😀 😀

janeyzelvicka
3. čer 2008

Asi tak 😀 A já si říkala, že se mi snad povede nějak doklepat výšku do konce 😀 ale jestli to bude takhle pokračovat dál, tak budu spíš ráda, že mě neodvezou do bohnic 😀

anta
3. čer 2008

Ty jsi na vysoké škole? Tak to tě možná doklepe dítě opravdu do Bohnic, ale nebooooj, určitě jsou tam hodní, budou ti dávat banány 😀 😀 😀

janeyzelvicka
3. čer 2008

Jo, jsem na výšce... a já tak trochu doufala, že bude po manželovi, toho odložili k nějakým stavebnicím nebo později k legu, pár hodin o něm nikdo nevěděl, všude klid, pak ho jen "vyzvedli"... (teď je z něho stavební inženýr 😀 )

anta
3. čer 2008

😀 😀 😀 Tak to se manža tedy opravdu povoláním neminul 😀 To tě obdivuji, že dokážeš být taková aktivní, to se ale pak nediv, že to dítě je taky takové 😀 😀 😀

janeyzelvicka
3. čer 2008

Myslíš že já jsem ta příčina? 🙂 No, to je taky možné 🙂 😀 Snad nevyvodí nějaké důsledky i z toho, že doteď hraju v kapele na baskytaru 😀

anta
3. čer 2008

Myslíš, že by se ti mohlo narodit rovnou s hudebním nástrojem v ruce? No tak to by byl těžký porod, ony ty struny docela škrábou no a co teprve ty kabely! 😀 😀 😀
Já zase ráda zpívám a hraju na normál kytaru, i na své svatbě jsem si zpívala sama, žádnou hudbu jsme neměli a tak jsem to zastala sama 😉
Musím jít nakoupit nebo tady zemřu hlady, Bubla (dítě) se mi v břiše bouří a dělá mi tam haloooo, tak se projdu, třeba se uklidní 😉

janeyzelvicka
3. čer 2008

Jojo, na svatbě jsem si taky hrála, jednak s kapelou při obřadu (svatebčani mírně vyvedení z míry - nevěsta s baskytarou 😀 ), a na hostině taky, pak už jsme pouštěli mp3... Doufám, že si teda, když už, nevybere bicí 😀
Tak se měj, já bych měla jít obhlídnout ty blbé skripta 😉 tak zatím 😉

anta
3. čer 2008

Tak se pěkně uč a nenech se rušit modrým koníkem 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru