Celulitida v těhotenství, je to zadržováním vody?

gwennie
18. črc 2014

Holky... asi je běžné, že člověk, když přibere, ještě k tomu rychle, objeví se mu celulitida. Já teď vážím 51kg (před bylo 46), a to začínám příští týden 6.měsíc, což teda podle mě není fakt hodně. Ani při prvním těhu jsem celulitidu neměla a teď při druhém hrůůůůza.. Nechápu. Jím normálně, mám doma roční dítě, kolem kterého pořád skáču, jezdím na kole, chodím na procházky... Stalo se vám to některé?? Je to nějakým zadržováním vody a po porodu to samo zmizí, nebo tady budu jak blázen rok denodenně cvičit?

Je to samozřejmě jen podružný estetický problém, vím... 🙂

multina
18. črc 2014

Teď jsem v 6.měsíci a přibrala jsem už 20kg 🙂 celulitidu jsem měla před tím, ale nic hroznýho a teď to nějak vykouklo, ani se nechci moc dívat, hrozný 😀 Taky nevím co s tím budu dělat, ale při tomhle stavu se ani do plavek nesvíknu 😀

aarriel
19. črc 2014

Mě se ke konci 6. měsíce taky objevila a je to hrůza. Já teda začínám otékat i v obličeji, na nohou zatím ne a prý to je tou vodou a po porodu to zmizí, aspoň trochu 🙂 Tak doufám, protože tohle je fakt hrozný ☹

aspnet
30. říj 2014

Ahoj holky... mám stejný problém, jsem teď 30tt a celulitida mě trápí také... ☹ Každý den se snažím hýbat, natírám si pravidelně stehna i zadek přípravky od Ryoru a doufám, že sr to zlepší... Pokud ne, uvažuji i o nějakém zákroku, ale zatím tomu dávám čas... Po porodu budu ještě bojovat cvičením a natíráním ale pokud se to nezlepší asi to budu muset podstoupit... ☹(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru