Celulitida v těhotenství. Máte také problém?

vendeta
5. led 2008

ahojky, má tu někdo také problémy s celulitidou?
Já jsem na ní trpěla i dřív, když jsem více sportovala. ted co jsem těhule a něco jsem přibrala tak se to zhoršilo. A dost mě to rozčilzuje. Mám ji pocelých stehnech až ke kolenům, fuj a fakt to jde vidět. Tak snad se mi jí podaří když budu po těhotenství hubnout se jí zbavit. tak pá ☹

terezkaaa
5. led 2008

vendeta,myslím, že s celulitidou tady už má problémy většina z nás 😅 Těhotenství se na postavě většinou podepíše.S tím se prostě musí počítat.Teď je navíc zima, tak to ani moc nemusíš řešit, páč to nikde nevystavuješ,krom doma 😉

sarkasa
5. led 2008

já mám taky problémy, ale moc to neřeším, prostě se talo a s porovnáním se zlatíčkoem, které mám, je to nic. mě se celulitida udělala až koncem těhu a to jsem i s malým v bříšku přibrala jen 8 kg. když jsem přišla z porodnice, tak jsem měla o 2 kg méně než před porodem 😎 . asi to neovlivníme

lajla
26. črc 2010

zrovna jsem takove nejake podobne tema hledala..ale vidim, ze zde neni moc prispevku...tak holky jak to resite???? ja mam celu strasnou☹((( mazu se kremy proti celulitide, trochu pomahaji, ale neni to uplne ono..mate nejake jine rady? nebo jake kremy pouzivate?

misala
4. čer 2011

tak jste nekdo na neco prisel??? nejaky prirodni prostredky nebo neco takoveho?

dzej
4. čer 2011

@misala já jsem o celulitidu přišla na power plate 😉 a když jsem šla cvičit, tak jsem se natřela skořicovým krémem. Troufám si říct, že ji nemám. Snad jen když si sednu a nakrčí se mi stehna, tak trochu na bocích, ale minimálně. Taky to chce hodně zeleniny jíst.

misala
4. čer 2011

parada dekuju moc a co to ten power plate je?

dzej
6. čer 2011

@misala http://www.powerplate.com/cz/ akorát teda koukám, že téma je celulitida v těhotenství...takže to v těhotenství určitě nee, to bych vůbec celulitidu neřešila. Ale až přestaneš kojit, tak určitě jo 😉 přeju hodně úspěchů

hlavinka
30. čer 2011

Zadr holky. Diky zadrzovani vody mam celulitidu i na lytkach, o stehnech a zadku ani nemluvim:o( No, co nadelam. Zas vim, ze po porodu se to spravi a budu mit jen tu svoji stehenni 😀 A mazani nepomaha.....stejne tak na strie 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru