Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

kackarebicerova
13. únor 2015

@zuzanazari To poznas...ja uz blinkam tyden....Ale ty testy udelaj...jsem zvedava za tebe 😉

zuzanazari
13. únor 2015

@kackarebicerova Třeba seberu odvahu si ho koupit a pak dám vědět 🙂

kackarebicerova
13. únor 2015

@zuzanazari To doufam

zuzanazari
13. únor 2015

@kackarebicerova Tak jsem si druhý test udělala a je opět pozitivní 🙂 tak snad můžu být trochu víc v klidu..... Dám sem obě fotky, test nahoře jsem si dělala v pondělí, ten dole před chvílí........ i když u toho dnešního se mi zdá, že ta čárka mizí..... nebo už jsem fakt debil :D

kackarebicerova
13. únor 2015

@zuzanazari No vidis..krasny dalnice..takze ted klid a setri se...zavolala bych na gyndu ze mas pozitivni testiky...a gratuluji :-*

kackarebicerova
13. únor 2015

@zuzanazari Nic nemizi to je testem...muzes se radovat!!

zuuuzaaa
13. únor 2015

@zuzanazari lepší je dělat testy od stejné firmy...pak to může klamat..jinak gratuluji 🙂

zuzanazari
13. únor 2015

Holky moc dekuju! na gyndu jdu 25.2. snad bude vse v poradku. taky jsem si pak rikala,ze jsem mela koupit ten samy test. ale pozitivni je taky a to je dulezite! 🙂

ppetrac
16. únor 2015

Ahoj holky, včera jsem našla dvě čárky, takže je to opravdu hodně čerstvé. Pokud mě nebude nic bolet nebo tak, chci k dr zavolat až za dva-tři týdny. Je to mé třetí těhotenství, tak strašně moc doufám, že tentokrát už bude vše v pořádku a dočkáme se zdravého miminka! 🙂

zuzanazari
25. únor 2015

Holky, tak už mám těhotenství potvrzeno i doktorem 🙂 Mimi je podle ultrazvuku dnes 6+3 (CRL) tak snad bude vše v pořádku i nadále......

jeeanetta
25. únor 2015

@elis2013 Gratuluji, věřím, že je to nádherný pocit 🙂 Můžu se zeptat, jak si to oznámila manželovi, jestli nevadí, že se ptám... My se snažíme zatím 3. měsíc.

luissi
1. bře 2015

Já si testík budu dělat v pátek to budu mít (doufám že to tak zůstane),opoždění 10 dní 🙂 😉

lenickaa1
2. bře 2015

Ahoj holky... Ja mam 16 dni po ocekavane ms. Prvni pozitiv tt byl 21.2, na dnesek jsem byla objednana k dr na kontrolu.. Ten digi test jsem si delala dnes, ptz jsem ho mela doma.. A dr jeste nic nevidel.. Podle posledni ms, bych dnes mela byt 6+5, ale ocividne to bude mene.. Jsem nejaka v rozpacich z toho doktora.. Vzdyt on mi ani nepotvrdil a nerekl, jestli jsem tehu 😔 jedine, co z nej vypadlo bylo, ze tam nic nevidi a ze mam prijit pristi tyden znova.. Omlouvam se za ten sloh, ale jsem z toho nejaka smutna..

luissi
2. bře 2015

lenickaa1 podle mě jsi těhu 🙂 gratuluji

eliska_kosprdova
3. bře 2015

Ahojky, můžu se taky přidat? Mě se testík potvrdil včera 2.3.015 v 8:00h ráno 🙂 . Hned jsem se objednala ke gynekologovi a ten mi to na 100% potvrdil. Jsem ve 4.týdnu a mimčo má 2mm 🙂 ..... Já bych měla porodit kolem 11tého listopadu 🙂 . Těhotenství si budu užívat jak jen to nejvíc půjde moc se na to malý s manželem těšíme. Hlavně, aby jak moje tak i vaše novorozené miminko bylo v pořádku a zdraví 🙂 🙂

luissi
3. bře 2015

@eliska_kosprdova ...já si dělala testík dnes ráno a taky pozitivní 🙂 na gyndu jdu příští týden 🙂

luissi
3. bře 2015

@eliska_kosprdova - podle mých výpočtů mám termín 5.11. 🙂

luissi
3. bře 2015

foceno 3.3. 2015

luissi
3. bře 2015
eliska_kosprdova
4. bře 2015

Jeee, tak to ti moc gratuluji 🙂 . Já jdu 18.tého ve středu na gyndu a už by mělo být vidět srdíčko 🙂 nemůžu se toho ultrazvuku dočkat až to uvidím 🙂 . A co potom, až to bude větší a větší 🙂 to snad i obrečim 🙂 . Moc se těšíme.... 🙂

lala1897
5. bře 2015

Ahoj holky nejspise jsem na blbe strance s timto problemem ale chci se zeptat na Vas nazor.
Je mi 18 a vcera jsem u sve doktorky na gynekologii zjistila ze jsem skoro druhy mesic tehotna. Kdyz jsem to rekla svemu tatovi jelikoz jsem jeste ve skole tak chce abych sla na potrat :,( pritelovi rodice jsou pro si male nechat kdyz je to prvni dite. Od moji mami jsem slysela ze souhlasi s tatou to sami i taty rodice. :,( holky jak by jste se zachovaly Vy?
Jeste jednou se omlouvam za tento dotaz ale jsem fakt v koncich ☹

sleepers
5. bře 2015

@lala1897 2.měsíc a máš termín v září 2015? To asi moc nesedí, že??!!

berusjana
5. bře 2015

jsem 7plus0 a termín mi vychází 29.10,tak to fakt moc nesedí 🙂.kde se stala chyba?

eliska_kosprdova
5. bře 2015

@lala1897 Ahojky, tak můj názor je, že jsi už plnoletá a je to tvůj život a ty by sis měla rozhodovat o své budoucnosti. Chápu, chodíš do školy, ale i škola se dá dělat na dálku. Já jsem proti potratům, takže nedělej to... Rodiče si pak určitě zvyknout a uvidíš, že až se to narodí, tak budou rádi, že to mimi máš 🙂 . Sice to není žádná sranda starat se o mimčo, že to není jednoduchá věc, ale to zvládneš a hlavně, když máš po ruce mámu. Ta ti může se vším pomoc 🙂 . To je můj názor, tak držím palečky ať to dobře dopadne a dej vědět, jak ses rozhodla 🙂 . Doufám, že jsi rozumná a rozhodneš se správně 🙂 Eliška.

lala1897
5. bře 2015

@sleepers skoro druhy mesic rikala doktorka pocitali jsme to od ledna tak to na zari vychazi

lala1897
5. bře 2015

@eliska_kosprdova
No ja jsem proti potratum taky ..tak snad si pak zvyknou prece jen si rikam ze muzou byt radi ze se toho vubec dozijou kord kdyz tata je ridic kamionu atk..urcite dam vedet 🙂

snazilkaromulka
8. bře 2015

Ahojky holky, tak snad se mohu přidat mezi vás čerstvě těhotné.. 🙂 jen mi to nesedí, tak se chci optat.. posledni MS jsem měla 19.1 měla jsem vždycky delší cyklus tak ani ovulku jsem nepočítala nevím kdy byla, tak jsem si testík dělala až teď v pátek, a byla tam hodně slabá čárka, tak jsem si udělala i včera druhý testík a zase slabounká čárka.. když jsem zadala do kalkulačky aby mi spočítalo tt, tak mi to ukázalo 7tt (6+6) to by ale byla silnější čárka kdybych už byla v 7 týdnu ne? 😒 Nevím asi půjde ve středu na gyndu

radiz
8. bře 2015

@snazilkaromulka kolik dní maš cyklus ? Kolem 40 ? Teoreticky pokud byla ovulace 30-tý DC tj. 19.2. ... Po 7 - 10 dnech mohla být implantace (uhnízdění mimi)... tedy kolem 1.března... dnes je 8.3. tak by čárka mohla být proto slabá... čárky na těhu testech se objevují, až se zvýší hladina hCG hormonu a ten začne tělo vylučovat při uhnízdění, tedy 7 - 10 den po ovulaci 🙂 Snad jsem to napsala srozumitelně... 7 týden jsi proto, že počítáš od prvního dne poslední menstruace... těhu test reaguje nejdříve od 7 - 10 dne po ovulaci a později, tedy, když tělo začne vylučovat lidský hCG hormon... Někomu narůstá hCG rychleji a někomu pomaleji ... Za týden už můžeš mít na testu koleje 🙂

snazilkaromulka
8. bře 2015

@radiz jéééé díky za vysvětlení 😉 jo jo mám to kolem 40-43 🙂 takže udělám testík ještě i zítra pro jistotu, a mslíš že bych mohla už na gyndu ve středu či čtvrtek? 🙂 potřebovala bych potvrdit jen těh, vím že na utz to nebude asi, ale potřebuju kvůli práci ať vím zda si měnit noční za odpo... 🙂

radiz
8. bře 2015

@snazilkaromulka určitě udělej zítra ráno testík... už by měl být viditelnější a dej pak tady foto 🙂 K dr. určitě zajdi, vezme ti krev a objedná pak na další termín kontroly.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru