Chcete vědět, jestli to bude kluk nebo holka?

lenus202
7. lis 2013

Zdravím všechny, zajímalo by mě kolik z vás si chce nechat nebo nechalo říct pohlaví miminka? Chcete vědět co to bude nebo to bude překvapení i pro vás? 🙂

simculajs
7. lis 2013

My to chcem vědět určitě, pořád se tu dohadujem co to bude, já chci holku, přítel kluka 🙂

hedusska
7. lis 2013

@simculajs to jsme na tom stejně...:D přítel chce kluka a já holku..:D
jinak pohlaví určitě chceme vedet..🙂

simculajs
7. lis 2013

@hedusska Já jsem teprve na začátku, takže si ještě počkáme, ale přítel už si plánuje jak budou hrát fotbal a já budu v bráně 😀 nasrat 😀 bude to holčička a budem jezdit s kočárkem. Pak ať se jí klidně narodí bratříček 😀

bellka
7. lis 2013

my jsme si to říct nenechali a bylo to naprosto úžasné až do konce, nevědět a být překvapen 😵 a vůbec mi nevadilo, že mám neutrální výbavičku, sem tam se našla od kamarádek jak růžová, tak modrá 🙂 pro nás to bylo prostě úžasné, ale my na ten náš zázrak čekali 12 let, tak tu chvilku jsme dali levou zadní 😵

mamkamarketa
7. lis 2013

My to chteli vedet co nejdrive. Chteli sme o miminku mluvit konkretne jmenem. Chci mit vse pripraveno v dane barve, a hlavne jsem nedockavy clovek 😀 ale prevysuje ta prakticka stranka veci

zunem
7. lis 2013

My to chceme vědět určitě. 🙂)

mpavlinka
7. lis 2013

Souhlasím ve všem s @mamkamarketa 🙂

lenus202
autor
7. lis 2013

@bellka jéé, no tak to je krásný, že se vám ten zázrak povedl 🙂

pejsanek
7. lis 2013

My jsme si nechali říct, že čekáme holčičku. Já byla od začátku přesvědčena, že to bude holka 🙂 Tak jsem zvědavá, jestli to opravdu bude holka.

lenus202
autor
7. lis 2013

@mamkamarketa Přesně tenhle pocit mám taky, chci mluvit o miminku konkrétně...🙂

beatrice.h
7. lis 2013

My jsme si to ani u jedné z berušek říct nenechali... nejvíce se mi líbilo reakce okolí... co čekáte, atd. A my jsme to fakt nevěděli, tak jsme vždy říkali - že to mám Kinder vajíčko s překvapením... nebo co si tam tatínek poslal, to budeme mít (i když já vím, že na tatínkovi to jen nezáleží - záleží i dle ovulace, atd. - ale tohle my jsme neřešili a do třetice řešit taky nebudeme.... zdravíčko děťátka je to nejcennější, co může rodinu potkat!!! Ať je to kluk nebo holka) )

lenus202
autor
7. lis 2013

@pejsanek to moc gratuluju 🙂 taky mám pocit, že to bude holka, ale je mi to jedno, hlavně, aby to bylo zdravý...ten náš mrňous se nechce natočiti, aby to bylo vidět, ale za 3 týdny jdeme na 4D ultrazvuk, tak tam už to budeme vědět 🙂 a říkala jsi to dál? Ostatním?

pejsanek
7. lis 2013

@lenus202 no jasně, každý se ptal, co to bude 🙂 ale jak říkáš, je jedno, co to bude, hlavní je zdravý miminko.

lenus202
autor
7. lis 2013

@beatrice.h to určitě, zdraví je k nezaplacení...já bych právě asi chtěla, abychom to věděli jen my s manželem a ostatním bych to neříkala, ale podle mě to manžel nevydrží 😀

anduska.x
7. lis 2013

My jsme nejdriv chteli mit prekvapeni.Tvrdila jsem,ze radsi to nevedet,nez abych treba 4 mesice mluvila na miminko jako na holku,jmenem a pak se spletli a byl to kluk. Pak jsme to nevydrzeli,dozvedeli jsme se,ze cekame holcicku,potvrdili nam to v prubehu tehotenstvi 3 ultrazvuky.No a jak to dopadlo?Dva dny pred TP jsem se dozvedela,ze to je kluk!!!😀

lenus202
autor
7. lis 2013

@anduska.x 😀 no tak to je dobrý, ale tohle se stalo i kamarádce, měla jsem pro ní růžový věcičky a on vylezl Lukášek 😀 ale hlavně, že jsou ty mrňouskové zdravý 😉

anduska.x
7. lis 2013

@lenus202 fakt? Teď se to stalo i ségře mý kamarádky. Taky, až když mrňous vylezl...Asi si to příště už říct nenecháme. 😅 Naštěstí manžel nesnáší, když jsou holky od hlavy až po paty v růžový, takže jsme měli výbavičku dost neutrální. No a s tím zdravím máš naprostou pravdu. 😉

malinna
7. lis 2013

My jsme to určitě vědět chtěli a od včera už jsem šťastná-je to HOLČIČKA,teď se můžu těšit přímo na ni a vybírat jí jméno.

jija
7. lis 2013

My to vedet nechteli ani poprve ani ted a je to super, kdyz to clovek zjisti az po porodu. Prijde mi to lepsi i kdyz mi od nekoho prisla sms s tim co se narodilo nez kdyz uz pul roku posloucham jak to bude treba Jiricek a pak prijde sms tak si reknu a co tak je venku, ale kdyz prijde sms od nekoho tak si rikam, jo super, tak nakonec to je kluk/holka🙂
Ale okoli prijdeme divni, nejvtipnejsi je, ze na tom aby znali pohlavi nejvic zalezi lidem z generace, ktera to vedet nemohla 😀
My jsme meli pro deti prezdivky, kterymi je oslovujeme - prvni Hrosik a druhe je Tygrik a rikame tak malemu obcas i ted a mame spoustu hrochu co jsme dostali🙂 tak ted cekame tygry🙂

luckamb
7. lis 2013

@lenus202 já si to nechla říct poprvé i teď podruhé. Jsme hrozně zvědavá a nevydržela bych to 😀

blanches
7. lis 2013

@lenus202 my měli u obou kluků překvápko, bylo to nádherné to čekání a těšění se 😀

janapavlik
7. lis 2013

My jsme si nenechali říct ani poprvé a ani teď, podruhé. Není nad to se těšit až do porodu, co na nás vykoukne 😉 Podle okolí jsme exoti a stejně nám nikdo nevěří, že nevíme, co to bude. Nejvíc mě fascinuje, jak furt dokola se ptá tchýně, jestli to opravdu nevíme 😅 Všichni počítají s klukem 😀 Zítra uvidíme 😅

kettm
7. lis 2013

Já to chtěla vědět u obou dětí, u prvního mi 7 měsíců tvrdili že 100% holka, pak že neví, mám krásného kluka, u druhého mi říkali asi kluk, takže jsem hodně zvědavá co to bude😀 ale jelikož se v mém okolí teď několikrát spletli tak už nevěřím ničemu😀

anulilinkaaa
7. lis 2013

No, my to ze začátku nechtěli vědět. Pak se to nějak prolomilo a strašně nás to zajímalo, jenže naše maličké nechce spolupracovat a při každém ultrazvuku tam má ruku a nebo si na tom sedí, takže je možné, že se to nedovíme až do porodu. 😀

anelka29
7. lis 2013

@lenus202 Nechtěli jsme to u prvního těhotenství vědět a nebudeme chtít ani teď 😵 Nakazili jsme tím všechny, takže ani partnerův bratr s manželkou si to říct nenechali (do 14 dní, už se to dozvíme) a sestra s manželem, také ne 🙂. Mně se stalo, že když jsem porodila, tak mi nikdo nic neříkal bo si mysleli, že to vím, jako většina maminek. Tak se ptám, a co to je?? A sestra s údivem HOLČIČKA 😀. Nikdy na to nezapomenu. Dneska už to skoro všichni dopředu ví, ale mě přijde, že se v tom ztrácí to kouzlo, kdy Vám to oznámí po té dřině 🙂 Jinak, bříško mělo krycí název Bobík 😅

amabilis
7. lis 2013

Já to chtěla vědět vždycky, protože jsem prostě zvědavá 😀 Ale hlavně mi dělalo dobře už říkat jménem, které jsme záhy vybrali, když se poněkolikáté potvrdilo, že to skutečně bude to pohlaví. Je to takové osvobozující a přišlo mi, že to dítě na jméno bylo zvyklé už z prenatálního věku 😅
Jinak nám je úplně jedno, co to bude neb už máme páreček 🙂

jamamutka
7. lis 2013

no manžel nechce vědět co to bude a tím pádem to nechceme vědět ani jeden. Mně by prostě ujela huba 😀 Doufám, že to vydržím.. Je to asi takový největší překvapení v životě který člověk může mít.. Teta si nenechala říct pohlaví ani u jednoho ze čtyř dětí a bylo to vždycky takový hezky napínavý. Akorát když se narodily ty první tři holčičky bylo každému jasný co bude číslo 4. A ono prdlačku, je to Honzík 😀

aideen
7. lis 2013

Nechala jsem si říct u všech dětí 🙂

pisisvori
7. lis 2013

my jsme si to nechtěli nechat říct, ale já jsem to pak nevydržela. Věděla jsme to ale jen já, manžel ne a ani nikdo další. Teď si to říct určitě nechám, protože mám všechno po malé tak, abych věděla, jestli schánět modré. I když od narození do roku mám spíš vše v neutrální barvě... taky jsem na růžovou moc nikdy nebyl, ale je to těžké , když toho moc holčičího v neutrálních barvác není.

lenjii
7. lis 2013

Jsme s mužem oba zvědavý a chtěli jsme to vědět oba. Překvapení je to tak jak tak... at je to dřív nebo az při porodu. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru