Chlapeček nebo holčička, poznáte to?

maximsarah
4. kvě 2013

Holky prosím, jinou fotku bohužel nemám, jen tuhle z 3D. Poznaly by jste jestli je na fotečce holčička nebo chlapeček? Totiž dva týdny před porodem nám dr. řekl jiné pohlaví než nám tvrdili na genetice a určení pohlaví ve 20 tt 😒 Vůbec nevím na co se teď připravit. Samozřejmě nám je pohlaví jedno, hlavně že je miminko zdravé, ale už máme vše nakoupené, připravené a teď na samém konci tohle to....

mamkamarketa
4. kvě 2013

Tezko rict.
Me to ale prijde jako kluk

ined77
4. kvě 2013

taky bych řekla, že spíš chlapeček.

michaela_2
4. kvě 2013

@maximsarah já jsem bohužel na tohle docela nemožná a většinou nikde nevidím nic ☹ ale jestli to nevadí, ráda bych se tady také zeptala, máme ale fotky teprve ze 13. týdne, doktor nám svůj tip řekl, podle té první bych řekla, že to tam vidět je, ale v tomto týdnu je to prý u obou pohlaví trochu podobné tak nevím........spíš by mě zajímalo jestli někdo nemá také podobné fotky z tohoto týdne a přidá názor 🙂

mamkamarketa
4. kvě 2013

@michaela_2 v tomhle tt se pohlavi vetsinou urcuje podle vnitrnich organu... To fakt musi lekar pri utz

michaela_2
4. kvě 2013

@mamkamarketa jj. on nám to říkal podle močové trubice - že je prý nějak jakože zatočená, takže to bývají kluci, když je rovná tak to bývá holčička 🙂 Já jen zkoušela jestli někdo nemá třeba také fotku z tohoto týdne pro porovnání

maximsarah
autor
4. kvě 2013

@michaela_2 Fotečku z boku máme taky ale tam už bohužel nevidím vůbec nic 🙂 Budeme se muset nechat překvapit...

petrusew
4. kvě 2013

@maximsarah já teda taky spíš vidím chlapečka
@michaela_2 já si teda myslím chlapečka🙂 Ale je to jen hrubý odhad😀 Nám řekl svůj typ doktor ve 20tt, potom mi to potvrdila až v porodnici doktorka🙂

evitaa
4. kvě 2013

@mamkamarketa
@ined77 Holky a podle čeho jste určily, že je to chlapeček? Já tedy vidím hlavičku, zádíčka, kousek zadečku, jednu nožičku. Pohlaví se podle mě určuje podle pohlavních orgánů, které opravdu zezadu nejsou vidět ani u dospělého člověka!
Na fotce od michaela_2 je to podle mě klučina. Pohlavní výběžek směřuje šikmo dopředu, teda tkhle to vidím já.

@maximsarah Pokud ti na genetice při amnio vyšetřovali chromozomy XY a řekli ti, že je to děvče, tak to holka je, i kdyby ti dr. podle utz tvrdila něco jiného. Geny zkrátka nezměníš!!!!

laurital
4. kvě 2013

Platí to, co ti řekli na genetice.

face
4. kvě 2013

@maximsarah Myslím, že je to holka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru