Chlupaté břicho. Znamená to chlapečka?

cibule
27. zář 2007

Holky, chci se zeptat, nemáte některá zkušenost s chlupatým břichem během těhu? 😵 Od začátku se mi na břiše udělalo takové jemné chmýří, které je ale vidět a tvoří takovou čárku..... Prostě jsou tam takové chloupky, které tam dřív nebyly. Navíc mám černé vlasy, takže chloupky jsou takové hnědé a já jen doufám, že nebudu do dubna vypadat jako opice 🙂 Chci se zeptat, nevíte, znamená to, že čekám chlapečka, nebo to nemá žádný vliv? Někde jsem totiž četla, že když ženě rostou rychleji chlupy tuším na nohou, je to kluk. Já bych teda radši holku, ale s tím stejně nic nenadělám, že? 🙂 😀 😀 Je tu některá mamka, která už ví co čeká a má (měla) podobně chlupaté bříško jako já? 😀 😀 😀

cibule
autor
27. zář 2007

Monik: Jů, spřízněné miminko 😀 Děkuju za přání 😀 😀 😀 Taky si nechte dařit 😀
Holky s těma zádama nestraště 😀 Tam si nevidím 😀
Na prsách jsem "zatím" bezchlupá 😀 😀 😀

majmuna
27. zář 2007

Cibule to ja taky ale sem tam musim nejakyho cernyho zradce vytrhnout ve sprse 😖
Katy Acatko zase vede 😀 Vicka ne ale moje oboci by bez upravy bylo jak po Breznevovi 😀

cibule
autor
27. zář 2007

Majmuna: Potvory chlupy 😀 😀 😀

vikvik
28. zář 2007

holky tohle je dobra diskuze 🙂 a pridavam se do klubu... ja jsem teda od prirody jak vopice, ale posledni dobou se az desim, jak se ty chlupiska obnovujou! na brise zatim teda nic, ale jak to tak ctu, tak se mam na co tesit. a jeste prdel! to uz se rozhodne nikde nesvlecu 🙂

johanka13
29. zář 2007

Ahoj holky,fakt sranda si číst vaše diskuze 😅 ,tak se přidávám k vám do klubiku 😉 Jinak ohledně chlupatých bříšek- já také nějaký ten chloupek mám,ale nemyslim,že je to vyloženě způsobené těhu,spíš mi to příjde,že je to tím,že jsem přes léto nechodila tolik na slunce a na solárko taky nechodím,tudíž jsou ty chloupky více vidět.Moje pokožka není tak tmavá a moje chloupky nemají šanci vyšisovat.Nevím,můj názor 🙂Sdílíte ho některá se mnou? 😕

vnibuja
29. zář 2007

Ahoj, já mám teď na břichu taky srst, hned od začátku těhu a budeme mít chlapečka. Že by to v tom ale hrálo roli pohlaví mimča, to nevím, ledaže by měl prcek hnedka vousa 😀

lubkaaa
30. zář 2007

aj ja mám zvislý pásik chĺpkov na bruchu.. a čakáme dievčatko

konoupek
30. zář 2007

Já měla taky v těhu chlupatý bříško a po porodu zase pomaličku vypadaly.Jo a máme krásnou holčičku 😉 😀

kalo
1. říj 2007

Já měla v těhu taky hrozně chlupatý břicho...ale nejen proužek v podbřišku,,,opravdu celé břicho 🙂 Máme taky holčičku. Jinak teď už to není tak hrozné, pomalu mizí!

tereska
3. říj 2007

Holky já jsem taky chlupatej medvěd.............. 😀
Na začátku těhotenství mi hrozně ztmavly chloupečky co byli úplně neviditelný a stali se z nich hnědý dlouhý chlupy od prostředku prsou až úplně dolu, připadala jsem si jako chlap..... 😀 Ale teď už jsem ve 4 měsíce a chloupky začínají světlat, jupíííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dendisa
3. říj 2007

potvrzuju, že z chlupatého břicha asi vyleze holka 😉. Jinak, chlupy mám sice světlé, ale hojné, a zatím mi nemizí 🙄 . Předtím jsem měla bříško jako holátko!

cibule
autor
3. říj 2007

Joj! To nás tu je 😀 😀 😀 A pak kde hledat důkazy, že člověk pochází z opice 😀 😀 😀

susul
5. říj 2007

Ahojte, pridávam sa k vám. Som cela nadsena, ze nie som sama taky exot. Okolo pupika mam z chlpov slniecko 🙂

fenrirka
5. říj 2007

Ozaj a to zmizne 😀 😀

jandalinka
6. říj 2007

Ahojte!!Já jsem měla pár chloupků na bříšku a kolem pupíku už před těhotenstvím,ale v těhotenství se to rapidně zhoršilo a zarostla jsem jak mědvěd 😀 Holím si to opatrně žiletkou,poněvaž mě chloupky svědí,když si obléknu třeba halenku.A po holení se cítím hned líp a můžu ukazovat hladké bříško 😎

sue
6. říj 2007

Jandalinka a nezhrubli a nestmavli ti tie chlpy keď si ich holíš? 😲 však to sa už furt budeš musieť holiť 😲

jandalinka
6. říj 2007

Ne,ne rostou pořád stejně.To jsou jen pověry,že to pak roste ještě víc a tmavne!!!A po porodu si myslím,že se to zlepší(vrátí se to do normálu) 😅 a budu mít opět jen těch 5chlupů jak před tím než jsem otěhotněla. 😵

certica
6. říj 2007

tak ja som zatial neochlpatela 😀 , v predoslom tehotku tiez nie, ale co viem urcite, ze mi chlpky rychlejsie rastu

majmuna
6. říj 2007

Ne ne zadny povery 😀 Ja jsem jinak asi prirodni ukaz 😀 Tomu ze se to ale zase vrati do normalu verim 😉 🙂

certica
6. říj 2007

teda rastu (zatial), tam kde maju 😀 alebo skor mozu

aruna
6. říj 2007

jéé holky, dobré téma 😀
to jsem ráda, že nejsem sama ... exot, co se mu chlupatí bříško... normálně jemné tmavé chloupky... manžel se mi už směje 😉

certica
6. říj 2007

no myslim, ze exot som tu skor ja 😀 , nakolko mam vzdy vsetko uplne naopak ako bezna vacsina 😅 😉

sue
6. říj 2007

Jandalinka, povery to nie sú - aj keď si holíš nohy, chlpy ti časom rastú tmavšie a hrubšie - to isté u chlapov s bradou...

jandalinka
6. říj 2007

to je hodně individuální.Já věřím,že po porodu se mi to vrátí do normálu a budu mít opět 5chlupů jak předtím.A co se týče pověr,tak určitě nezaručím každé,že růst nebudou a neztmavnou.Jak už jsem napsala u každé je to jinak,ale ze své kosmetické praxe vím,že na 90%si to ženský"vsugerují"a myslí si,že je to horší.hm 😉

majuska96
22. črc 2015

Ahoj může se holit v těhotenství břicho?? Důvod: Stydím se jít do plavek :3

lusila001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iva_kucerova
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru