Chlupaté břicho. Znamená to chlapečka?

cibule
27. zář 2007

Holky, chci se zeptat, nemáte některá zkušenost s chlupatým břichem během těhu? 😵 Od začátku se mi na břiše udělalo takové jemné chmýří, které je ale vidět a tvoří takovou čárku..... Prostě jsou tam takové chloupky, které tam dřív nebyly. Navíc mám černé vlasy, takže chloupky jsou takové hnědé a já jen doufám, že nebudu do dubna vypadat jako opice 🙂 Chci se zeptat, nevíte, znamená to, že čekám chlapečka, nebo to nemá žádný vliv? Někde jsem totiž četla, že když ženě rostou rychleji chlupy tuším na nohou, je to kluk. Já bych teda radši holku, ale s tím stejně nic nenadělám, že? 🙂 😀 😀 Je tu některá mamka, která už ví co čeká a má (měla) podobně chlupaté bříško jako já? 😀 😀 😀

marinka
27. zář 2007

cibule, chloupky na bříšku v těhu jsou úplně normální, objeví se skoro u každé těhulky a u nás tmavovlásek jdou víc vidět. Je to prostě taková ochrana 🙂 Ale že čekáš chlapečka to neznamená, já mám to chmíří taky a budeme mít holčičku 🙂

cibule
autor
27. zář 2007

Marinka: Tak to jsi mě potěšila, že to fakt bývá 😀 Co já vím, tak od nás z dubnovek má takový "problém" jako já jen jedna holčina a proto se ptám. No a nebo se ten zbytek tím nechlubí.... 😉 Obě si myslíme, že čekáme kluky, teda já hlavně kvůli tomu chlupatýmu břichu 😀 Tak proto i sonduju, jestli se to podle toho nějak pozná 😀 Manžel tvrdí, že to bude holka,že ví co dělal, což by mě příjemně překvapilo 😀 Tak uvidíme 😀 Jestli máte ještě někdo chlupatý pupík, napište 😉 Člověk se hned cítí líp, když to maj ostatní taky 😀 😀 😀
Jo a jak je to s pigmetovou čárou? Zdá se mi, jako by se mi v podbřišku něco malinko červenýho dělalo.... Není to brzo?

katarina82
27. zář 2007

cibule, já mám taky břicho jak medvěd 😀 Doufám, že mi to pak zmizne 😠 Ta čára se mi udělala až nedávno, tak nevím...

sue
27. zář 2007

Cibule, ja som tiež ako opička 😀

cibule
autor
27. zář 2007

Jé, těší mě, že je nás chlupatých víc 😀
Katarina: Mě se ta čárka jakoby teprve trošinku dělá.....
Holky, moment.... Já si teďka nejsem jistá, ale jak tak na ni teď koukám, zdá se mi, že je to jen otlačení od kalhotek a ne čára..... 😀 😀 😀 No, vezmu si jiný gaťky bez švu uprostřed a pak dám vědět...... 😀 😀 😀

mysinka
27. zář 2007

Já takyyy 😀 Začalo mi růst i víc chloupků na rukách a bříško mám úplně pokryté...snad nedopadnu jako manža 😅 Ale co bychom pro svoje drobečky nevytrpěly, že? 😉 A mimochodem...čekáme kluka 😉

baileysa
27. zář 2007

cibule, ja som mala tiez chlpate brusko a mame nadherne vlasate dievcatko 😀

katarina82
27. zář 2007

cibule 😀 😀 😀 Ona má být ta čára spíš do hněda, tak to bylo asi od těch kalhotek 😀

Jinak my budeme mít holku 😵

cibule
autor
27. zář 2007

Mysinka: A jak to víte tak brzo? 😲

katarina82
27. zář 2007

baileysa, a zmizly ti ty chlupy po porodu?

cibule
autor
27. zář 2007

No, holky, ta čára byla taková červená a asi to fakt byly ty gaťky 😀 😀 😀 A já myslela kdoví co 😀 😀 😀

cibule
autor
27. zář 2007

Jo, tak už je to jistý. Čára mizí.....Byly to gaťky 😀 😀 😀
No, to by mě taky zajímalo, jestli ty chlupy pak zmiznou 😨

mysinka
27. zář 2007

Byli jsme na oběru choriových klků...špatný screening ve 12. týdnu, tak mě tam genetička nahnala. No a když zjistili, že je vše OK, nechali jsme si říct pohlaví 🙂 Víc o tomhle screeningu je tady: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

baileysa
27. zář 2007

katarina, myslim, ze postupne sa to meni... 😉

cibule
autor
27. zář 2007

Mysinka: A jo 😉 Už chápu. Já byla taky na screeningu, ale dopadl dobře, takže na klky jsem nemusela. Tak Ty už víš,jakou barvičku nakupovat 🙂

mysinka
27. zář 2007

Cibule: Radši nebudu ještě nakupovat nic, jsem tak trochu pověrčivá a nechci nic zakřiknout. Nejdřív až tak po Vánocích. I když jak znám naše příbuzné, určitě si nenechají ujít příležitost a pod stromečkem bude spousta věcí na mimíska 🙂

cibule
autor
27. zář 2007

Mysinka: Jo, no po pravdě, já asi taky budu kupovat radši později, než brzo 😉 Ale je to určitě fajn pocit, když už víš, jak máš svýmu cvrčkovi říkat 😀 Já si to taky , pokud to půjde nechám říct, co to bude.... Teda až to bude vidět 😀 😀 😀

mysinka
27. zář 2007

Cibule: Kdy máš termín? Koukám, že jsme obě 14tt 😉 Nás to podle PM čeká 2.4. 🙂

listicka77
27. zář 2007

Já jsem měla trošku chlupaté břicho i před těhu, ale teď je to o moooc víc. Dvě kamarádky to taky říkaly. Jedna má holku, druhé se ještě neví.

cibule
autor
27. zář 2007

Mysinka: No, mělo by to být toho 1.4. (podle ovu) , tak uvidíme 😀

Koukám holky, že chlupy na břiše teda opravdu pohlaví nijak nedokazují 😀

cibule
autor
27. zář 2007

Holky, co takhle založit klub Chlupatých břich 😀 😀 😀

katarina82
27. zář 2007

cibule 😀 😀 😀 A budem porovnávat, kdo má chlupatější 😀

mobina
27. zář 2007

Já se taky hlásím 😀 První měsíce jsem se mohla holit snad obden a to všude. Teď už je to trochu lepší. Břicho mám "chlupaté" nejvíc v oblasti pupíku 😀 A nejspíš čekáme chlapa 😝

cibule
autor
27. zář 2007

Katarina: 😀 😀 😀 No vidíš 😀 A máme i první disciplínu 😀 😀 😀

cibule
autor
27. zář 2007

Mobina: Já ty chlupy neodstraňuju, bojím se, aby nenarostly ještě horší 😀

katarina82
27. zář 2007

cibule, já je tam taky nechávám. Maximálně prstama je někdy vytrhnu. Ale zdá se mi, že je to každý týden jiné. Mám je víc na jedné straně, pak jakoby zmiznou nebo co a objeví se jinde a tak furt dokolečka.

papaya
27. zář 2007

já jsem byla taky jak medvídek 😀 Ještě chvíli po porodu jsem tam ten porost měla,ale nakonec to naštěstí zase nějak zmizelo,asi to čekalo až se zase usadí hormony. Docela se mi ulevilo,už jsem se bála,že si budu muset holit i břicho 😀

tatiana
27. zář 2007

Baby, aj ja ho mam chlpatsie ako pred tehu, co cakame, este nevieme 🙂

mobina
27. zář 2007

Taky určitě neholím. To už bych pak musela asi pořád.
Jinak mě se srst taky celkem mění. Jeden den jsem chlupatice chlupatá a druhý sem tam chloupek. Jo ty hormony 😀

mysinka
27. zář 2007

Taky je neodstraňuju. Jako tmavovláska mám zkušenost, že když se dají pryč, narostou ještě hutnější a hustější...to už bych fakt mohla do pralesa 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru