Chlupatí někomu z vás bříško v těhotenství?

wwpetulkaww
22. srp 2013

Chtěla bych se zeptat, zda se někomu z vás chlupatí bříško v těhotenství, tak jako mě a mám tam dosti i černých chlupů....prosím o radu či fígl, co s tím. 😒 Holit se to prý nemá... ☹ poraďtě...děkuji...P.

xsenova
22. srp 2013

@wwpetulkawwje to hormonalna zmena, nespravis s tym nic. Ale vsetko sa po porode vracia do povodneho stavu 🙂 tak nemusis mat obavy

neominka
22. srp 2013

neholit!!! ja vypadam, jak medvidek🙂

biolage
22. srp 2013

Uff nejsem v tom sama 😀 taky mi to bylo divny. Myslela jsem,ze to je z ivf,ale koukam,ze to tim nebude 🙂 A priznam se,ze je trham.

andysebesta
22. srp 2013

:D Otazka docela k pobaveni:D . Nemyslim to nijak zle, jen jsem se prave od srdce zasmala.Vubec si s tim nelamejte hlavu, me taky "chlupati" podbrisek.Ve skutecnosti vam vubec nechlupati, jen ty chloupky tmavnou.Taky mam pocit, ze je jich vic, ale neni.Po porodu(nekomu hned a nekomu po nejake dobe)to zase vybledne samo.Moje kamaradka mela zase tlustou a skoro cernou caru od pupiku az dolu.Trvalo ji skoro rok, nez to zase vybledlo.Ale hormony delaji hodne, kazdy ma treba jinou hladinku a na kazdem tele se taky podepisuji jinak.Nestresujte se chloupkama a uzivejte si tehotenstvi.Koukam, ze uz zacatkem prosince budete mit svoje detatko v naruci, to ja si budu muset jeste mesic pockat.Ted se stresujem, jestli je vubec zdrave..... .Budte rada, ze je vse jak ma byt a chlubte se krasnym tehu briskem, hm?Pekny den 🙂

silverwing1
22. srp 2013

Ahoj holky, jsem v 16tt a začaly se mi prodlužovat a zahušťovat chlupy na ruce-na bříšku zatím ne, ale na rukách je to opravdu vidět-sice je mám světlé, ale strašně dlouhé a vypadám jak plyšový medvídek 😅 Doktorka mi říkala, že jsou to klasické hormonální změny a tělo matky více "zarůstá", aby miminko bylo v teple. S úsměvem mi říkala, že z jeskyní jsme vylezli před 20 000lety, tak je to holt dar z minulosti, ale prý se i zahušťují vlasy, což je pozitivní. Po porodu prý zase "vypelicháme". 😀

carolineg1
22. srp 2013

mě se to nedělá ale pro změnu mám obličej samý pupínek :(

mamkamarketa
22. srp 2013

Ja jsem jak opice 🙄

selverin
23. srp 2013

kdyby jen bříško. Jsem přírodní blondýnka a nikdy na mě nic nešlo vidět, teď bych pletla culíky jak na bříšku tak na nohách, o zbytku radši nemluvím 😵 stupím dokonce i pánskou břitvu 😀 tak doufám, že po porodu se to zase upraví

xvink
23. srp 2013

Jů, to jsem ráda, že v tom nejsem sama. 🙂 Nejvíc mě asi trápí to bříško - stydím se do plavek a vůbec se mi to nelíbí. Ale taky mám o dost horší nohy i ruce. Myslíte, že to můžu epilovat?

paaajka
23. srp 2013

no jééééééjej :D bříško mám už řádně chlupatý, hlavně okolo pupíku se mě vytvořily takový dlouhatánský chloupky 😠 😀 už i přítel se mě směje, že jsem pomalu chlupatější jak on... ale na mou obranu, on je od přírody takový "holátko"

prcek91
23. srp 2013

taky mám...

verisek91
4. zář 2013

no jéje,a jak...přítel říká,že už ho mám chlupatější než on 🙂))

ladylass
4. zář 2013

Já jsem chlupatá od pupíku dolů .... 🙂

pajula
4. zář 2013

Taky mi chlupatilo bříško v těhu a zůstalo mi to ....

barevka
4. zář 2013

Pupík, stehna do půlky a lícní kosti 😀 Vše zchlupatělo, ale časem se zase vytratilo 😉

innula
17. zář 2013

Hezké 😀 Já dnes koukala, že mi krz elasťáky (sice slabé) trčí sem tam chlupy. Mám je úplně světlé, ale teď je jich fakt nějak víc a jsou delší. Takže stehna a myslím, že i pupík a prsa začínají. No, bude zima, tak se budou hodit 😉

nesticka
18. zář 2013

mě se hned na začátku těhu udělala ta těhotenská čára přes břicho a taky mi zchlupatilo pěkně..:D Přítel si ze mě dělal vždycky srandu, že než porodím budu na tom s chlupama na břiše líp jako on 😝 doufám, že to zmizí časem..:D Jen si tak říkám, když už se mi tak zachlupatil pupek, mohla se mi zachlupatit i hlava, zatím vlasy jenom padaly..:-/

jjanickaa
18. zář 2013

Jééé, to jsem ráda, že nejsem sama 😀 U nás je to jak u pár z vás, přítel si ze mě taky dělá srandu, že ještě chvilku a budu stejně chlupatá jak on 😀 Ale taky mi spíš příjde, že jsou ty chloupky tmavší, než že by jich bylo extra víc 🙂 Jsem si nejdřív myslela, že mi to břicho tak rychle vybledlo, když nechodím na solárko a tím se chloupky zvýraznily, ale bylo mi divné, že dřív jsem to tak neměla 😀 Ale třeba vlasy a nehty tak super nebyly x let, tak si jich užívám, než začnu kojit 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru