Chodí k vám kontroly ze sociálky? Těhotné na neschopence

jarka23
9. lis 2011

Ahoj holky, zajímalo by mě, které jste doma těhotné na neschopence, chodí k Vám kontroly ze sociálky? a odkud jste?

xxlucka90
11. čer 2015

Jsem na neschopence od února a v úterý jsem tady měla kontrolu. Ale zrovna v době vycházek, tak měly smůlu a pak už nepřišly.

sasanka033
11. čer 2015

@xxlucka90 😀 😀 😀 to jsou blbci🙂

xxlucka90
11. čer 2015

@sasanka033 jj 😀 byla doma mamka a říká tomu chlapovy, ale dcera doma není, podíval se do papírů a hlásí aha ona má vycházky tak nic 😀 😀 😀 Obcházel toho víc, protože se mamky ptal na různý ulice.

sasanka033
11. čer 2015

@xxlucka90 to je jelito 😀

anetpierowska
11. čer 2015

Ja byla od prosince do vcera na neschopence a nikdo u me nebyl🙂 ode dneska uz na materske 🙂

mer
11. čer 2015

@ty_na Tak to je drsný, u mého dr. nebyl problém - jen jsem nahlásila místo pobytu, dr. vypsal hlášenku na sociálku a v poho byla jsem 5 dní u rodičů

ty_na
11. čer 2015

U mého dr také ne, ochotně mi se vším pomohl, ale na sociálce s tím měli problém 😉
@mer

oldana
23. črc 2015

Tak se hlásím mezi Vás, Pardubice a mám dnes za sebou první kontrolu, 15minut před vycházkou.

mer
23. črc 2015

Tak už jsem týden na mateřské, jinak od ledna na PN, a nikdo nepřišel za celou dobu, a to jsem měla dost nerva a teď posledních pár týdnu, jsem to už docela flákala....

ronyx
23. črc 2015

Tak moje zkušenost s kontrolou ze sociálky.V prvním těhu nic.Teď v druhém těhu jsem byla na rizikovém,takže nemocenská hned od začátku (prosinec).Před zhruba dvěmi týdny mi nemocenská skončila a já nastoupila na mateřskou.A ejhle,přišla mi kontrola 😀 Chlápek na mě kouká já na něj a říkám,že už jsem na mateřské,že měl času dost mě přijít zkontrolovat 😀 No tak paní dr.asi ještě neposlala ukončovák a pánové na sociálnce tudíž netušili.

madlis
5. srp 2015

@veronika182 ahoj, prosim Tě, jak jsi dopadla s Allianzkou?

madlis
5. srp 2015

Holky a nějaké zkušenosti s kontrolou v okresu Vsetím a Frýdek místek (o Ronyx vím)?
A na změněném místě pobytu vás někdy kontrolovali?

veronika182
5. srp 2015

@madlis ahoj, vyprdla jsem se na to

katrinacek
10. pro 2015

Já jsem na neschopence treti mesic a kontrolu jsem tu ze socialky mela už 4x .. A pokaždé v 9:00-9:30 ale chodí sem pořát stejná paní a při prvním setkání mi řekla že ona chodí na udání zaměstnavatelem... Takže mě zamestnavatel snazi machytat. A jednou mi prisli v dobe kdy jsem mela zmenenou adresu na chalupu ale to mi hned omluvili protoze to jeste nemeli zapsane.. BRNO. A mamina marodi sice po operaci s pateri v Hodoníně a jí za púl roku nedosli vubec..

lauraf
8. bře 2016

Po 6 mesicich v PN hlasim, ze kontrola ani jedna. Zamestnavatele mam 100km daleko, takze spadam pod CSSZ tam, ale nevim, jak to funguje.

zkot
6. dub 2016

ahoj holky mám dotaz. pracovala jsem na slovensku a šéf jak zjistil že jsem těhotná mi odmítl prodloužit smlouvu. Tak jsem šla v jejich ochranné lhůtě na marodku (doktor mi ji chtěl dát už od začátku kvůli prvnímu mimoděložnímu těhotenství). Marodka mi teda chodí ze Slovenska. Vycházky mám 6 hodin denně. Jen mám teď problém, mamka má o víkendu 50tiny a já to mám 30 km k nim a 30 zpátky. A furt tak nějak váhám, jestli na mě může ze slovenské sociálky někdo o víkendu přijít? co myslíte? :( děkuju za názory.

monie2
6. dub 2016

@zkot stačí si u svého gynekologa zažádat o změnu pobytu v době pracovní neschopnosti (uvedeš adresu, kde se budeš nacházet ). Pošle to na sociálku a je to, klidně můžeš být u vašich celý víkend. Já takhle zvládla Vánoce, Velikonoce atd.

madlis
6. dub 2016

@zkot presne jak pise @monie2 🙂

norii90
6. dub 2016

Jsem na neschopence od začátku března a dneska tu byla poprvé kontrola. Nicméně jsem byla od sestřičky i doktora upozorněna, že v Pardubicích na těhotné chodí pravidelně. Tak jsem si dávala pozor na dodržování vycházek.

nazka
6. dub 2016

@jarka23 někde jsem četla, že na té sociálce nemají napsaný důvod neschopenky. Mají jen razítko z gyn, ale to může být cokoliv. Proto kontrolují 😒

ukeke
5. kvě 2016

Na me kontrola prisla dnes dopoledne kolem 11 hod

tarja1987
5. kvě 2016

Ja jsem na neschopence od konce listopadu a zatím nikdo nepřišel

andie90
5. kvě 2016

Tak já byla na neschopence od ledna do poloviny dubna, kdy jsem nastoupila na MD a kontrola mi nepřišla ani jednou... Měla jsem štěstí...

derinne
5. kvě 2016

Ahoj,mám dotaz. Dneska ráno jsme musela akutně k zubaři,ale vycházky mám až od 13:00. Když mě nezastihnou doma,nechávají lístek ve schránce nebo jak zjistím že u mě byli?

ukeke
5. kvě 2016

@derinne já byla dopo právě u lékaře, jela jsem tam v deset...když jsem přišla domů, byl ve schránce lístek, že jsem nebyla zastižena, ať se do 3 dnů dostavím s vysvětlením na OSSZ..volala jsem lékaři, říkal, ať tam dojedu, že mi napíše, že jsem byla u něj...tak snad to bude v poho...

luciksima
5. kvě 2016

měla jsem kontrolu 2krát v těhu

ladah
7. kvě 2016

ahoj =) chtěla bych se zeptat,třeba už to sem někdo psal,ale je tady tolik příspěvků,že než bych to našla,tak bych možná dřív porodila 😅 Jsem na neschopence od ledna,a už mi 3x přišla kontrola,z toho 2x ze sociálky . Vycházky mám od 12-18.hod a dodržuju je,ale pořád slyším dohady,od kdy do kdy vlastně kontrola může chodit.. Když je přítel v práci tak chodím se psem radši až po 22.hod,ale právě jsem slyšela,že můžou přijít až do 24.hod.. Česká Lípa

andreaandrejka
7. kvě 2016

@nazka Neni pravda. Na neschopenku pro OSSZ se nepise diagnoza,ale kod diagnozy a na OSSZ ty kody samozrejme znaji,takze vi,s cim asi tak jsi doma.
Me tam dr.psala kod bla bla..hroziciho potratu a jeste me upozornovala,at si dam pozor,ze na tehotny kontroly chodi bezne.

marki00
7. kvě 2016

Ja byla na neschopence od prosince do brezna a nikdo neprisel.

lomanta
7. kvě 2016

@ladah já to taky dodržuju, jsem takový poctivý blbec. A ani mi to teda neva. Krom toho, když něco chci vařit a ráno zjistím, že mi něco k tomu chybí 😀 holt člověk se učí líp plánovat 😀 chtěla jsem se zeptat, v kolik tak u tebe byli? Slyšela jsem, že po osmé večer a před osmou ráno nechodí, že to je nějaký osobní klid nebo co... že už můžu spát a pak mi nic nedokážou. Já teda usínám kolem 21 hod, manžel mívá noční, takže kdyby přišli třeba v 21,30, tak je prostě neslyším

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru