Chuť na omítku. Nevím, jestli si nemám dát

ipuska
17. dub 2009

Ahoj, dnes jsem dostala hroznou chuť na omítku, ale fakt děsnou 😒 . Fakt nevím jestli si jí nemám dát, půjdu asi škrábat. Pamatuju si, že jako malá jsem jí jedla 😲

chechta
20. črc 2009

holky oživuji téma
tak já mámna omítku taky děsný chutě - no snažím s ejíst hodně mléčných výrobků a ataky jsme si koupila šumivé tabletky s vápníkema a je to ais fakt lepší, ale teď sme zrovna rušili omítku na jedný zdi dom atak jsem si užila 😀 😀 😀 😀 - mám ulomenej kousek omíty a chodím si ho namáčet a pak fetuju 😀 😀 😀 😀 😀 no nádhera

cuttysark
19. říj 2009

nasa mamka zase zrala uhlie ked cakala brachu, chodila do garaze a kradla 'supervonave kusky' 😀 si to pamatam, pac ja som mala vtedy 7 rokov

milmic
12. črc 2010

Božínku, tak tohle jsem si pročetla s kapesníkem u nosu. 😀 😀
Takto jsem se ještě nenasmála. 😀 😀 (v dobrým slova smyslu)

lupeta
18. črc 2010

tak lepší diskuzi než je tato jsem ještě nečetla, holky jste boží, tolik srandy je to srandovní. Já naštěstí takové chutě nemám. Tak ahoj.

sarusa
15. srp 2013

HOLKY ani nevíte,jak jste mě potěšily! Myslela jsem,že jsem úchylná a ono je to normální..už když jsem byla malá tak jednu dobu jsem měla období,že jsem u postýlky olizovala zeď a teď v těhu to mám taky...ještě krejčovská křída je stejné chuti 😀 zkusím nasadit vápník,protože se bojím,že budu mít nedostatek nějakého vitamínu,aby malá neměla nějaký problém ☹

fykyska
15. srp 2013

@sarusa 😉 je to normální neměj strach 🙂 tělo si tím samo říká že má něčeho nedostatek bohatě to nahradí velký bilý jogurt hodně mléka nebo nějaký mléčný produkt - miminko vysálo tvoje zásoby a tímhle je bohatě doplníš 🙂

verisek91
4. zář 2013

to já jsem zase dostala chuť na jablečný JAR🙂)

olisa
4. zář 2013

Když jsem byla malá a měla chuť na zeď, rodiče mi kupovali Dologran, sice se měl zapíjet, ale já ho křoupala 🙂

majatob
4. zář 2013

@olisa ten miluju 😀 nedávno ho kvůli něčemu bral manžel a já mu ho půlku sežrala 😀 a ať su k tématu, i bez těhotenství mám chutě různé, akorát teď se jim líp odolává, ale omítku a křídy bych mohla pořád 😀 v těhotenství jsem měla chuť i na spáleninu (takové pořádně připeklé brambory, mňam), hlínu (tu jedinou jsem neochutnala), vodní kámen z konvice, popel a další 😀

leani
2. led 2014

Ahoj,čtení příspěvků mě velmi potěšilo. Pocit,že je nás víc ,co neodolají a těší se,je skvělý. Já prostě taky a to nejsem už dávno ve stavu,kdy bych otěhotněla:_)

romanetaroman
2. lis 2015

Ahoj holky, jsem těhotná chuť na zeď jsem měla taky jako malá, pomáhalo mi mléko, chutná mi renie jim ho i na zahu dost mě pálí... A chuťově mě uspokojuje 100 % prirodni rozpustnej kolagen... Zkuste si ho pořídit... Je to i dobře na vlasy nehty kůži... Zkoušela jsem iina ale ten je moc sladký aneustále hledám co by mi nahradilo chuť omítky, je to mazec... Jak píšete čokoláda mě vůbec nebere... Jen ta vlhká zeď

romanetaroman
2. lis 2015

Sunar

ckaty
3. lis 2015

tak ja teda nikoho kdo by nekdy jedl zed neznam ...ale slyšela jsem o tom v tehu . Ja sem tehu chodila "fetovat" novy pneumatiky na auta..sem se mohla ucmuchat a manzel na mrtvici,ze to je total chemie 😲 😀

megy
3. lis 2015

Tak s tou omítkou - jo taky bych mohla psát story a úplně chápu pocity dříve píšících maminek 😀 zajímalo by mě, jak to měli s anémií, protože tzv. pika na různé chutě se vyskytuje především u anémie - nedostatku železa 😀 což u mě bylo dost šílené - že jsem musela denně odolat omítce a křoupala jsem tablety hořčíku 😀 protože nic jiného nebylo. železo tak chutné není

dennie111
25. pro 2015

Moc mě těší že tu v tom nejsem sama 😀 Já jsem se nejdřív mohla uzobat tabletek hořčíku, ten jsem pak vysadila abych náhodou neměla problémy u porodu... Pak jsem si pořídila tabletky vápníku a když jsem jich sežrala 50 během 14 dní a manžel na mě koukal jak na blázna tak jsem odolávala a odolávala a nakonec jsem si koupila bílou krejčovskou křídu a tu jsem na tajňačku uždibovala a dneska mi došla 😀 😒 Ale ta mi vám tak chutná 😀 😀 doufám že to prcek přežije a já že si nekoupím další 😀 😀

mogwaika
25. pro 2015

@romanetaroman já baštila křídu a neublížilo nám to 🙂

klarkaadd
25. pro 2015

Holky,skvela diskuze,dlouho jsem se tak nepobavila.Ale plne vas chapu,v tehu teda na me nic takoveho nepřišlo,ale jako mala mam fotku jak sedim u uhlaku a dlabu uhli, a jak mi chutnalo.Bratranek zase co vim tak vyjidal hlinu z kvetinacu 🙂 🙂 🙂 takze kazdy si prijde na sve asi,podle tohle co telo zrovna potřebuje .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru