Čím mastíte v těhotenství bříško?

zaneta3
13. čer 2014

Zdravím Holky,
chci se zeptat čím mastíte bříško aby jste ho pak neměli popraskané? A ještě jestli užíváte nějaké vitamíny, vůbec nevím co mám koupit..
Díky za odpovědi 🙂

silvapokorna
28. srp 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj. Není ani tak duležité čím, ale jak často. Kuže musí být prostě hodně promazaná a vláčná. Mužeš mazat čímkoliv, co ti je příjemné. Já se mazala třeba hodně telovými mléky. Spotřebovala jsem jich pro jistotu několik. Mazala jsem bříško i stehna a opravdu hodně. Mohlo by ti vyhovovat nějaké jemné a hodně hydratující od Dove.

rosny
28. srp 2014

Cistou vazelinou na doporuceni kamaradky a uzasne! Nebejt teda toho, ze jsem se 14dnu pred porodem napichla na roh u baru a prasklo to... 😒 😠

ivonapop
28. srp 2014

Já jsem se mazala dětským Avirilem a stačilo, nebo jsem si dala do vany takový ten olejíček, co se rozpouští. Jak kdy

verushe20
28. srp 2014

Ja sem používala z DMka, na břiše nemam ani jednu strii ale na zadku bohuzel ano... Ani mazání nepomohlo

bambulkaaa84
16. zář 2014

Modrou Indulonou na doporučení moji mamky, nemá po dvou tehotenstvich ani jednu strii. Dokonce mi to i voní 🙂.

markyspu
17. zář 2014

Já mažu taky modrou indulonou a vitaminy neberu žádný..

lucinajda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikolab20
19. říj 2014

Já jsem si koupila Tummy butter od palmersu, je skvělý . Večer když se namažu tak ještě ráno cítím na těle, že jsem se večer namazala. A jím pouze kyselinu listovou

hojda
19. říj 2014

Olej eucerin, strie nemám vůbec, ale spíš tím, že jsme měla menší břicho a genetika.

petit_grisu
19. říj 2014

Musím hodně doporučit olej Eucerin. Je sice dražší ale díky němu mám jenom jednu strii to praskla až na sále. A musím říct, že na strie trpím odjakživa. Stačilo mi přibrat 2 kila a už mi praskaly na bokách. V těhotenství jsem se jich ale děsila, tak jsem mazala opravdu poctivě hned od začátku ráno a večer a břicho mám po porodu jako před ním. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru