Čím si mazat bříško? Začínají se mi dělat strie

tehulkazanka
25. říj 2007

Ahoj holky. Jsem ve třetím měsíci těhotenství a začali se mi dělat maličké strie. Nemám kolem sebe žádnou těhulku abych se s ní poradila. Tak vás prosím o radu. Děkuji 😉

katarina82
28. říj 2007

Mám tři dny do TP, mažu krémem proti striím z Avonu a zatím dobrý 🙂

vivian
28. říj 2007

Já se začala poctivě mazat už několik týdnů nebo měsíců před otěhotněním a před pár týdny jsem si tady někde pochvalovala, jak mi břicho skoro vůbec nepopraskalo, a nakonec houby, popraskalo taky 😖 Kdyby těhotenství trvalo jen 8 měsíců, tak jsem měla břicho krásný, ale všechny strie se mi udělaly až teď, pár týdnů před porodem... Asi ho mám holt už moc velký a ta elasticita kůže je prostě omezená, do osmýho měsíce to ještě zvládala, ale teď už je to na ni moc. No a nic nenaděláte...

katarina82
28. říj 2007

viv, no já si taky nemyslím, že už bych byla za vodou 😖 Uvidíme, už abych rodila...

frufrunka
28. říj 2007

Tak vám holky nevím... Mažu jak vzteklá pravidelně každý den, někdy i dvakrát a ještě k tomu masíruju, mamka strie neměla a to přibrala 16 kg. Já teď, ve 22. týdnu mám 6 kg nahoře a dneska ve sprše jsem se zhrozila - poprdalo mi břicho ale úplně kompet, celý kolem dokola od pupíku až ke krajům + ještě boky. A to jsem teprve v půlce... ☹ Ach jo, to teda budu po porodu vypadat... Asi tímto na mazání prdím, nejspíš je to k ničemu... je to asi o elasticitě kůže, už ani na tu dědičnost nevěřím...

kackadu
28. říj 2007

Já jsem se mazala skoro vším co existuje na strie a stejně mě bříško ruplo. Mazalo jsem fakt pravidelně 2x denne, pribrala jsem 9 kg za cely tehu a jizvy stejne mam :o(. Použivala jsem elasti Q, weledu olej, vichy na strie, loreal na strie....proste bud k tomu clovek sklony ma nebo nema. 😠

dermajetics
29. říj 2007

ahoj holky,já mazala při prvním těhu Elasti Q a stejně mi popraskalo bříško strašně moc....Teď se zatím mažu Tělovým krémem od Avonu,ještě nevím,jestli u toho ozůstanu,nebo něco jiného.....Já myslím,že je to prostě u každé nějakým způsobem dané,prostě někomu ani krémy nepomůžou ☹

deyna
29. říj 2007

Ahojte,
ja som nazaciatku tiez pouzivala Elastiq, ale vela holiek s tym nemalo dobre skusenosti, zevraj aj tak mali strie, nakoniec som presla na uplne obycajne telove mlieko, ale na extra suchu pokozku (zn.Amia) a zatial nic a to uz som v 37tt.

caira
29. říj 2007

ja doporucuji mazat se timto

http://www.lush.cz/obchod/obchod.php?akce=detai...

teda alespon to pouzivam ja, doted jsem pouzivala ElastiQ, ale je to plne parabenu a podle nove studie se parabeny z kosmetiky daji najit uz v moci novorozencu, takove je to svinstvo..takze jsem presedlala na prirodni produkty a nemuzu si to vynachvalit, vydrzi to desne dlouho, pac je to vazne obrovsky blok a nadherne to promaze 🙂

many
29. říj 2007

ahoj,tak já si koupila od Dermacolu - masážní balzám proti striím a celulitidě - speciálně pro těhulky 🙂

zanett
29. říj 2007

Caira, takze delas reklamu svemu zamestnavateli, jo 😉 😀 Ale jinak souhlas, parabeny jsou strasny a bohuzel jsou skoro ve vsem... 😠

paolin
29. říj 2007

zanett, nepatris nahodou na jiny server? 😀 😝

zanett
29. říj 2007

paolin, na jiny server, nebo diskuzi 😀

paolin
29. říj 2007

Dermacol chci taky zkusit. tak pak dam vedet 😉

paolin
29. říj 2007

tohle server pro ptc maminky nebo maminky a jejich problemy. nemyslim, ze by tu mel nekdo zajem nebo silu cist vase anti-mimi prizpevky.. 🙄

vlnka1
29. říj 2007

Ahoj holky, tak já mažu docela obyčejným levným olejíčkem pro těhule z DM drogerie a zatím plná spokojenost 😉

zanett
29. říj 2007

paolin, prestan virit vody, prosim. V teto diskuzi nemam ani jeden anti-baby prispevek, navic,s cairou se trochu zname z anglie🙂

many
29. říj 2007

jé,tak na ten olejíček mrknu,o tom jsem neslyšela,tak ho můžu taky zkusit a prsa si mažu krémem z avonu,doufám,že to stačí 😉

malok
29. říj 2007

Holky tak jestli můžu doporučit tak obyčejný olivový olej....Všechny moje těhotné kamarádky s tím mají velmi dobré zkušenosti a moc si to chválí. Ptala jsem se na to profesionálního maséra. Na druhu krému nezáleží, má být jen mastný a olivový olej doporučoval ze všeho nejvíc.... 😉

caira
29. říj 2007

zanett, taky nevim co paolin resi.. pokud vim tak je to diskuze o tom cim se mazat a k tomu patri i oduvodnovani proc se mazat tim a tim..takze souhlasim s zanett.. nevim o jakym anti mimi tady je rec 😔 ..to je trosku blabol 😀

Jeste je dobre klasicke tekute kakaove maslo..prodavaji ho skoro v kazde drogerce nebo i lekarne 🙂

Malok: olivovy olej jsem taky slysela, ze dela zazraky 🙂

mysinka
29. říj 2007

Dneska jsem v DM objevila tělové mléko pro miminka, Babylove, oranžová láhev, 500ml za 90,-...je v tom bambucké máslo, mandlový olej, žádná barviva, žádné konzervanty, je krásně mastné a voňavé 😉 Je asi docela nové, ještě jsem ho tam nikdy neviděla...

zanett
29. říj 2007

caira 😉 Jinak, ja ti jeste ani nepochvalila svatbicku, byli jste fesni 🙂 ale uz jdu pryc, at me odsud nevyhodi, ze odbiham od tematu...tak zase nekdy 😉

caira
1. lis 2007

mysinko, konzervanty v tom byt musi, jinak by ti to nevydrzelo vic ja tri tydny a jeste bys to musela uchovavat v lednici 😀 konzervanty musi byt ve vsech produktech, ktere nejsou oznaceny jako "cerstve" 😉

bleoncino
9. říj 2008

zdravim ikdyz nejsme tehotna a v nejblizzsi dobe nebudu mam i tak strie na zadecku nejlepsi co muzu doporucit je BIO-OIL nevim jestli se da sehnat u nas v CR snad v nekterych lekarnach ja ho mam z Anglie. je dobry i na stare jizvicky , ci zmenu pigmentu barvy pleti, prvni vrasky atd. http://www.bio-oil-direct.co.uk/

andreahrbacova
9. říj 2008

ahojky holky,má někdo zkušenost se značkou Bonella?Chci si to v lékarně koupit.

bertica.h
9. říj 2008

ja som si od asi 5tt mazala Bonellou.pekne mi to vydržalo,žiadne strie,ale ku koncu sa to nedalo..mám veľké strie.
myslím,že nejde ani o krém ako veľkosť bruška..niekto nerobí nič pre to,aby enmal strie..a nemá ich..ja som bola poctivec a nepodarilo sa.
Ku koncu mi bruško veľmi narástlo,tak preto...

sylvar
9. říj 2008

já natírala klasickou tělovou niveou a nemám jedinou strii,ale neměla jsem veliké bříško a jen 8.měsíců

andreahrbacova
9. říj 2008

no si jdu koupit zítra tu Bonellu,zkusím a uvidím,když tak pak vyměním zančku.Člověk aspoň pro ten pocit,že se něčím maže 🙂

tlapicka
9. říj 2008

bonellu jsem pouzivala minule tehu. neni spatna, ale je ji potreba nekolik tub... strie na brise nemam zadne, zao na prsou mam veke, bo jsem je nemazala, debil.

ted jsem si hned na zacatku koupila buebchen, tak uvidim. Je to krem. Na olejicky si moc nepotrpim.

andreahrbacova
9. říj 2008

tak lepší je to střídat,nebo používat používat jednu značku?

bertica.h
9. říj 2008

aj som rozmýšľala,že sa do toho pustím,ale asi sa ani mazať nebudem už..horšie to byť nemože..a prsia..kojila som 2roky,chváílku boli plné,potom prázdne,riadne to je na nich vidieť..neviem ale či su to strie..lebo na bruchu a stehnách je také niečo fialové a na prsaich také ryhy priesvitné.. ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru