Čím si mazat bříško? Začínají se mi dělat strie

tehulkazanka
25. říj 2007

Ahoj holky. Jsem ve třetím měsíci těhotenství a začali se mi dělat maličké strie. Nemám kolem sebe žádnou těhulku abych se s ní poradila. Tak vás prosím o radu. Děkuji 😉

kocicinka
30. lis 2008

Já se mažu olejem Antritri od Saloos. Když ho am byla půlka, tak jsem lahvičku dolila ricinovým olejem- ten je dost vydatný. Potom mám na mazání taky olej od Alverde z DM růže a rakytník.Na ruce a občas s ním máznu i bříško je moc příjemný krém d Nivea baby Nutri sensitive, taky hodně hutný. A místo sprchovýc gelů jsem přesedlala na oleje. Třeby od Baley z mého oblíbeného DM 🙂

decko2
29. led 2013

tak to teda nevim pro co si mam jit,kolik lidi tolik nazoru..Jsu v 9 tt a uz bych asi mela zacit ☹

key25
5. únor 2013

také se připojím já používám celé těhu Elasti-Q poctivě mažu a strie mám na bokách od 35 týdne takže jsem si koupila v lékarně obyč lékařskou vazelínu a už se mi nedělají 🙂 navíc je o 100kč levnější

laika44
27. únor 2013

Koupila jsem si 3 krémy proti striím a nejpříjemnější pro mě byl krém Elasti-Q exclusive. Vůbec mi nevadila jeho jemná vůně, ty ostatní mi vadily. Příjemně se roztíral a hlavně se mi neudělala žádná strie. Je skvělý,po porodu jsem se taky snažila mazat a kůže na bříšku se mi rychleji zatáhla. Hlavně je to osvědčená značka..tak ho zkus..

andulka444
8. bře 2013

Ahojky, já se mažu jedině Elasti-Q exclusivem, krém má velmi jemnou vůni, která mi vůbec nevadí. Hlavní ale je, že strie nemám. Je to super, hodně jsem se toho bála.

avantgarda
29. kvě 2015

Já při prvním těhotenství začala někdy cca. ve 4. měsíci. Mazala jsem tenkrát Elasti Q a vadilo mi, že se mi špatně roztíral. Což pak s obřím břichem byl už docela náročný úkol 🙂 Teď jsem těhotná podruhé a mažu už od začátku. Tentokrát používám Bepanthen proti striím, na který jsem dostala dobré doporučení od kamarádek.

mrshka
15. led 2016

holky, co třeba mast z medu nebo propolisu?

lindastarostova
15. led 2016

Dobry den,jsem ve 34.tt a od zacatku mazu obycejnou modrou Indulonou a nikde jedina strie.Nemuzu si ji vynachvalit a jeste k tomu stoji par korun 🙂

olalafonda
21. led 2016

Já si myslím že je to dědičné že na to nic nepomůže... mě nepomohlo nic ani olejíčky, indulony ... vyzkoušela jsem vše ... a strie mám normálně. Ale záleží na každým a hlavně na dědičnosti.

meta123456789
12. kvě 2016

Já jsem při posledním těhotenství vyzkoušela Bepanthen proti striím, doporučila mi ho kamarádka. Mazala jsem poctivě od cca 3.měsíce, kdy mi začaly růst hlavně prsa...mazala jsem břicho, prsa, boky. Po 2 porodech nemám jedinou strii, a to jsem se bála, že to máme geneticky dané, mamka má po 3 dětech břicho šíleně popraskané.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru