Čípek v začátku těhotenství, jaký by měl být?

gambrinkax
24. bře 2013

Ahoj holky potrebovala bych poradit jaky by mel byt cipek pokud bych byla tehu ? Na netu je toho strasne moc o cipku ale o tom jak by mel vypadat na zacatku mozneho tehu sem nikde nic nenasla. Jde mi to to jestli ma byt mekky,tvrdy, zavreny otevreny atd.. snad mi rozumit e:D

salomee
24. bře 2013

Tvrdý a úplně uzavřený každopádně..ale nic víc nevím....a co jsem si všimla, tato metoda tady moc fanynek nemá...já to nepraktikovala, ale vím o tom a uznávám🙂.

gambrinkax
autor
24. bře 2013

diky 🙂

matysikovad
24. bře 2013

@gambrinkax prej by měl být nízko, tvdý a uzavřený.... ale některé hollky píší, že byl vysoko, měkký a před MS se ještě i otevřel a stejně byly těhotné, tak si vyber 🙂 😉

andulka86
24. bře 2013

a taky, když už je někdo po porodu, tak není úplně už nikdy tak moc uzavřený jako před porodem. Hlavně i před MS se ta změna na čípku udá "z minuty na minutu" a je vše jinak a z tvrdého čípku je měkký.

jana2907
24. bře 2013

Tak já měla nízko a hódně měkký,ale bylo to hned po vynechání menzes.Pak samo tvrdej a výš.Každá to má asi jinak.

procinko
24. bře 2013

Já myslím, že podle čípku nepoznáš jestli si těhotná. Měl by být tvrdý, uzavřený a dlouhý, ale to až nějaký ten týden těhotenství. Na začátku je někdy jako před MS, takže měkký a pootevřený. Tím se fakt neřiď. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru