Co by muselo být na cytologii zlé, aby došlo na potrat?

ladus89
26. led 2013

Ahoj, chtěla bych se vás na něco zeptat. Byla jsem 25.1. u svého gynekologa, udělal mi cytologii a potvrdil těhotenství, přesně neřekl, jen podle PM což je 6 týdnů. Na druhou stranu mi řekl, že když nevyjde cytologie, že mii dítko vezme. Strašně potěšující, když k tomu nic jiného neřekne ☹ Mám přijít 13.2 a řekne mi ortel (tedy výsledky cytologie a snad i něco k těhotenství)
Máte někdo podobnou zkušenost nebo co by muselo být na cytologii zlé aby to řešil ostraněním těhotenství?
Děkuji za odpovědi

blanuska22
10. únor 2013

@ladus89 no skoro si se trefila:D měla by si být 8+6..a zitra už budeš mít 9tt...

ladus89
autor
10. únor 2013

@romantika taky si myslím, proto moc nejsem pro to dojíždění.. třeby jo, myslela jsem už taky na to, že to byl jen den blbec, proto jsem nešla pryč hned, ale čekám na chování při další kontrole.. Děkuji za radu a pěkný den 🙂

ladus89
autor
10. únor 2013

@blanuska22 jakto 8+6? v tomhle jsem pěknej tupec 🙂 poslední periodu jsem měla od 16.12.2012 což byla neděle, proto je dneska ta 6? Takže až půjdu 13.2 na kontrolu tak budu 9+3? takže bude doufám vidět srdíčko.. 🙂

blanuska22
10. únor 2013

@ladus89 protoze 21.ledna jsi byla v 6tt a a v pondeli 4.unora to byla 8tt no a do dneska pripoctes 6 dni takze 8+6 kazde pondeli mas cely tyden...ale neni to presne to ti doktor tedka znova urci polde uz protoze muzes byt dyl tehotna nebo min..srdicko uz jde videt od 7tt:P

ladus89
autor
10. únor 2013

@blanuska22 aha.. tak takhle je to.. tak to já po něm budu chtít fotku..posledně mi jí ani nenabídl, tak teď jí chtít budu 🙂 tak doufám, že tam srdíčko bude.. že nebude problém.. přečetla jsem si tady pár článků a teď se trošku bojím ☹ děkuji děkuji za výpočet 🙂

blanuska22
10. únor 2013

jo určitě si nech udělat fotečku pak nám jí tady ukaz zitra ti sem hodim taky fotecku ze 7tydne:P ladus radsi nic necti akorat se stim budes stresovat a budes se bat co se ti muze stat:Pja v prvnim tehu porad neco cetla a pak jsem¨se porad hlidala aby bylo vse ok..takze ja uz tedka radsi nic nectu
@ladus89

ladus89
autor
10. únor 2013

@blanuska22 dobře.. od teďka nic nečtu 🙂 fotku sem určitě dám.. dej taky nějak nevím, co tam vlastně mám vidět, tak ať vím, kam se mám koukat 🙂 děkuju

blanuska22
11. únor 2013

@ladus89 tak tady je ta fotečka snad se vtom vyznáš:P

blanuska22
11. únor 2013

to větší je miminko a to druhé co není vyplněny a je to jasnější je vaječný váček:Pta je ze 7 tydne

ladus89
autor
11. únor 2013

@blanuska22 jéééééééééééééééééé....to je krásný..já chci taky už fotečku 🙂

blanuska22
11. únor 2013

@ladus89 jo určitě ti taky udělá ve středu:P..já si nechám udělat další toho 5.3 to už budu ve 13tt tak uz by melo jit videt obris miminka:P 🙂

ladus89
autor
11. únor 2013

@blanuska22 už jen 2 dny ale strašně se to táhne ☹ jedinou fotky , kterou jsem mohla zatím přidat jsou pozitivní testy.. no my máme doma knížku Těhotenský kalendář, je to tam rozepsaný týden po týdnu, jak mimčo roste a vypadá a tak.. přítel je z toho víc na větvi než já 🙂 a to už má 2 děti..on je rozvedený 7 let

blanuska22
11. únor 2013

@ladus89 jj věřím ti že se to táhne mě se to táhlo když jsem se nemohla dočkat průkazky 😀 to máš dobré muj přítel ani nějak neřeší že jsem těhotná a ani u malé simonky to neřešil jen pak když začli kopance tak se trošku zapojil ale jinak né chová se jak kdybych těhotná nebyla:P..ladus kolik ti je?...jestli chceš tak sem hodim fotečku me první dcerky Simonky:P

ladus89
autor
11. únor 2013

@blanuska22 jsem ročník 1989.. takže letos bude 24.. já jsem se právě divila, že to tak prožívá, když už vlastně 2 děti má ( letos 8 a 5 let - obě holky.. ) pak mi vysvětlil proč.. když se měli narodit jeho děti, tak jejich máma se zavřela do sebe a mojeho přítele úplně vyloučila, s tím, že je to chlap a nemá cit a podobný kraviny...proto to teď tak prožívá, protože může a dovolum mu se zajímat... klidně sem dej fotečku 🙂 já mám jen fotky neteře na FB

ladus89
autor
11. únor 2013

@blanuska22 tak už jsem ti koukla do fotoblogu a koukala jsem na malou.. je úžasná 🙂

blanuska22
11. únor 2013

@ladus89 jj určitě to bude tím když má chlap zájem o těhotenství ženy tak by se mu to nemělo odepírat vždyt roli v tom má taky nechapu! co ja bych dala za to aby muj pritel se o to zajimal...no aspon ze v tom nejsi sama a muzes se s tvym pritelem o to podelit:P...jj mam take fb ale fotek tam mam hrooozne moc:D..

blanuska22
11. únor 2013

tak to je focené včera:P

ladus89
autor
11. únor 2013

@blanuska22 velká slečna.. je a ještě z ní bude krasavice.. budete nápadníky odhánět 🙂 je krásná.. taková panenka 🙂 já jsem taky ráda, že se zajímá.. dneska prý bude mýt okna, tak jsem zvědavá 🙂 občas se ke mě chová, jak kdybych byla nemocná a ne těhotná.. všechno by mi nosil, každých 10 minut se mě ptá, co bych si dala k jídlu.. kdybych neodmítala, tak jsem jak koule už teď 🙂 No.. ona jeho první žena je tak trochu.......jak to napsat slušně.... těch scén co jsme s ní měli.. ona je vdaná, ale můj přítel se mnou být nemůže.. nechtěla nám ani půjčovat děti, kvůli mě.. ale ona může mít druhého manžela.. no je prdlá.. to je fuk 🙂

blanuska22
11. únor 2013

@ladus89 jj je to modelka:P 🙂 jj sice jak sem psala že ho moc moje těhotenství nezajíma ale za to taky kolikrat pomaha s uklidem kdyz vidi ze toho mam nekdy dost a rad vari takze same dobrutky mam:P...no ladus co rict BEJVALKA...je to děsne kdyz nechce pucovat deti vlastnimu tatovi asi si s tim chtej neco dokazovat..a hlavne spis ze zarlivosti vse dela..ale nechapu zase kdyz je vdana proc to dela mela by byt rada ze ma pritelkyni ktera by mela rada jeho deti

ladus89
autor
11. únor 2013

@blanuska22 to je dobře, starostlivej taťka je nejlepší taťka 🙂 taky mě čeká dobrota.. přítel teď jel něco pokoupit a prý bude vařit a připraví mi =namku.. tak jsem zvědavá 🙂 a okna už umyl... teď se mu perou záclony 🙂 No ona bejvalka si potřebuje dokázat, že s ním pořád dokáže manipulovat...no a když neskáče jak ona píská (což neskáče) tak tvrdí, že chytá moje manýry a pak se vylejvá na mě.. jenže mě tim nějak nenaštve, protože jí nepovažuju za někoho, kdo by mi stál za to, abych se s ní hádala.. a to ji štve ještě víc.. počkej, až zjistí, že máme v červnu svatbu a čekáme mimčo.. to bude teprve síla 🙂

blanuska22
12. únor 2013

@ladus89 no vidíš jakej je šikula:Pa to je teprv začátek no neumim si představot jakej budeš mít úřepich až budeš mít velký bříško:D... 🙂 jj to jí nakrkne jako pes 😀 a ona to ještě neví ju?a kdy jí to řeknete? 😀

ladus89
autor
12. únor 2013

@blanuska22 je to šikula 🙂 taky jsem zvědavá, jak mu to vydrží 🙂 no a jí to řeknem.. svatbu máme 14.6 tak o tej jí řeknem 15.6 a o mimču se dozví až se narodí 🙂

blanuska22
12. únor 2013

@ladus89 no a nebo se to dozví až tě uvidí s bříškem:Pnechte si říct pohlaví nebo se necháte překvapit? 🙂

ladus89
autor
13. únor 2013

@blanuska22 neuvidí.... my se nestýkáme, tak možná děti, že by jí to řekly, že má teta nějaký velký bříško 🙂 hodím si do fotoblogu fotku z ultrazvuku dnešního 🙂 a já si pohlaví říct nechám, ale nevím jestli to někomu řeknu.. přítelovi jsem slíbila, že mu to neřeknu, ale on říká, že to na mě pozná a navíc tvrdí, že si je jistej, že udělal holčičku 🙂 (tu chceme oba 🙂 )

lenicka07
13. únor 2013

Ahoj, jak jsi dneska dopadla ? Podle fotoblogu vidím že dobře 🙂 tak gratuluju. Mimi je krásně vidět 🙂 Doktor doufám neměl už blbý kecy a přestal strašit... Chlapi poznají, co udělali 🙂 manžel v obou případech odhadl pohlaví miminka (já tipovala vždy pravý opak 😀

blanuska22
14. únor 2013

@ladus89 ja si taky asi necham rict pohlavi:Pikdyz uz holcicku mame tak by sme taky s pritelem chtely jeste holcicku:P 🙂 je de tam krasne mimi videt:Pa co srdicko slo videt?..tak snad uz nebude mit doktor nejake keci a to tehotenstvi ti zprijemni:P 😉

ladus89
autor
14. únor 2013

@blanuska22 včera byl úplně zase v pohodě.. fakt asi předtím blbej den. jo jo, srdíčko bilo 🙂

blanuska22
15. únor 2013

@ladus89 jj tak to asi jo tak snad už to bude jen dobré:Pa kdy si deš pro průkazku..určitě už vše bude v pohodě:P
🙂

ladus89
autor
15. únor 2013

@blanuska22 a víš že ani nevím? na příští návštěvu jdu až někdy v polovině března.. tak mi jí snad už dají 🙂

blanuska22
16. únor 2013

@ladus89 jo tak to snad ji ujz budes mit:Pja ji dostala v 9tt 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru