Co doktor, to jiné pohlaví miminka

kophana
14. bře 2013

Chtěla bych se zeptat, jestli máte některá zkušenost jako já - mimčo se dlouho nechtělo ukázat, cca ve 20tt mi 2 doktorky řekly, že to bude holka, ve 25tt jiný doktor, že to bude kluk, ve 27tt pak opět jedna z doktorek holka, ale současně na 3D UTZ kluk (měřila sestřička) a naposledy 29tt opět holka... je to v dnešní moderní době vůbec možné, aby si každý doktor myslel něco jiného? V ordinaci se 3 doktoři střídali, ne že bych takhle pendlovala schválně🙂 Jinak nutno říct, že každý z doktorů i ta sestra si byli jistí tím, co říkají a neměnili to. Je fakt, že kapku víc vyhrává názor na holku (kluk pouze 2x), sama vůbec nemám žádný pocit co to bude (možná už jsem prostě ze všeho zblblá), ale asi bych si o kousek víc přála holčičku. První 3 měsíce mi bylo špatně (bez zvracení), nějak zvláštní chutě nemám, možná trochu více jím sladké a vyhýbám se masu, nejím nějak šíleně zdravě, pleť mám pořád normální (trochu sušší). Podle tvaru mi někdo řekne holka, někdo kluk.... dá se z toho něco vypátrat nebo je prostě normální se nechat překvapit a raději ničemu nevěřit? Nebo vám doktor řekl pohlaví a pak to bylo přesně naopak? Díky za názory🙂

evitaa
14. bře 2013

Nejpozději to zjistíš po porodu 🙂 Mně řekli dva doktoři, že to bude kluk, ale mně se tomu nějak nechce věřit a pořád doufám, že to bude nakonec děvčátko.

rnika
15. bře 2013

Tak za mě tedy - lepší je se neptat 🙂 a těšit se na zdravé miminko......... jak říkám :mám ráda zabalené dárky... takže já se budu bránit tomu, aby mi kdokoli cokoli říkal ... myslím, že to nikdy není 100% vždy může zafungovat lidský faktor .... kdybych se pak už těšila na chlapečka či holčičku tak bych se možná neubránila zklamání kdyby to bylo jinak než bych čekala....a tomu se chci vyhnout... 😉
Jo a jen k tomu jak ti je 😀 jsem na tom podobně ..... až do teď mi bylo naprosto dobře ... poslední týden teda nic moc..... maso nesnesu ale jinak jím normálně 😉 Mám dvě kamarádky co teď čekají ..... jedna maso vůbec nechce a druhá by se po něm mohla utlouct - a obě budou mít holčičky.... takže chutím bych taky moc nevěřila 😉

adeden
15. bře 2013

U mě se pokaždé doktor strefil .. U Adélky se přikláněl více k holčičce , tam si nebyl jistý ..
Co se týče chutí, bříška a pleti .. U holčičky jsem přibrala 18 kg - byla jsem úchylná na mandarinky (každý den kilo jsem musela mít), sladké jsem jedla pod tlakem, bříško jsem měla hodně kulaté a spíše do stran, ale pleť v pohodě .
U chlapečka jsem přibrala 8 kg, na sladké jsem se nemohla ani podívat (fakt se mi zvedla žaludek ze sladkého) , každý den musel být nějaký vývar, pleť v pořádku ..
U obou mi bylo stejně špatně ..
Rozdíl vidím hlavně v tom pojídání sladkého - u holčičky muselo být sladké, u chlapečka nemohlo být sladké ...

kophana
autor
18. bře 2013

no tak to vypadá, že to bude fakt překvápko🙂 ještě mě napadlo zkusit jednu doktorku od známé, že bych změnila prostředí ordinace🙂 ale tak uvidím... já osobně bych se více přikláněla k holčičce, dokonce i přítel v poslední době mluví o holce a to chtěl původně kluka🙂 na sobě nepozoruju žádné tušení nebo něco takového, prostě nevím🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru