Co na strie?

anyyseek
25. kvě 2014

Ahojda, potřebovala bych poradit něco účinného na strie .. Moc prosím 🙂

matous24
25. kvě 2014

Ahoj, já používám Elasti Q, ale stejně se mi někdy v 26. tt udělaly... V podstatě je jedno čím mažeš, jestli drahým krémem nebo sádlem... Pokud nemáš hooodne pružnou kůži, tak se ti udělají... :/

aluskacz
25. kvě 2014

Taky používám Elasti Q, mažu denně a stejně ikdyž jsem teprve ve 21tt se mi strie udělaly. ☹ Jak říká @matous24 je jedno čím mažeš, záleží jak pružnou máš kůži..

doko
26. kvě 2014

stejně jako holky.......mažu Elasti Q a střídám s Bi-oilem a cca od 23. týdne jsem samá strie ☹

wwpetulkaww
26. kvě 2014

Mamastrie....jsem bez strií

baffiny
26. kvě 2014

je to genetické, pokud měla tvá máma, babička a sestra budeš je mít taky ... můžeš pak jen zmírnit ... my to v rodině máme a já používám Bi-oil a kokosový olej a mám zatím jen po dvou striích na bocích (najednou jsem nabrala 3kg za dva dny) a na prsou, ale to se mi udělalo už ve druhém měsíci

martula02
27. kvě 2014

Je to genetika. Mazala jsem bi-oilem, vyrobky od Palmers od sameho zacatku nekolikrat denne. Strie se mi udelaly cca v 36.tydnu ☹

anyyseek
autor
31. kvě 2014

Děkuji za odpovědi. Koupila jsem si Elasti Q tak uvidíme no 🙂

kocila
31. kvě 2014

V rodině strie máme, ale mě se neudělaly. Mazala jsem pouze niveou v klasické plechovém kelímku-koupila jsem si ten největší a za celé těhu jsem spotřebovala 1,5 balení. Mazej se celá -břicho, boky, nohy a prsa. A ještě k tomu jsem moc nenabírala, něco pře 10kg, pokud budeš nabírat rychle, tak možnost vzniku strií je pak mnohonásobně větší (kůže se nedokáže tak rychle přizpůsobovat).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru